Gıda ve içecekDüşük kalorili ürünler

Kalori Haşlanmış sığır dili nedir? Ne iyi adam bir yan ürün getiriyor?

Sığır dili haklı bir incelik çağrılabilir. Bu narin yapısı ve mükemmel lezzet, besleyici değeri yüksektir. O haklı, dünyanın en popüler ürünlerden biri olarak adlandırılır. Etin yan ürün bazında birçok harika yemekler vardır. kalori Haşlanmış sığır dil yanında oldukça küçük, yüzden beslenme uzmanları kullanılması önerilir.

kolayca bağırsak tarafından emilir, bu nedeniyle ürün çok az bağ dokusu vardır. Bugün aslında kalori haşlanmış sığır dili olacağını göstermek ve aynı zamanda onun sorusuna değineceğimiz kimyasal bileşimi ve kullanım. Bu yan-ürün bir cephanelik B bilimsel 100 gramlık dili tam insan karbonhidrat ve yağ metabolizması için gerekli olan, B12 vitamini, günlük gereklerini karşılamak için yardımcı olduğu kanıtlanmıştır tam vücut proteinleri, çinko, demir ve B vitaminleri zenginleştirebilir.

Toplam 250 g kaynatıldı ürünün vücut çinko eksikliği telafi etmek. Bu eser mineral dermatolojik hastalıkların, çeşitli ile başa çıkmak için yardımcı olur ve protein sentezi normalleşmesine katkıda bağışıklık sistemini geliştirir. Hamile kadınlar ve küçük çocuklar çok faydalıdır haşlanmış sığır dili. 100 g başına 170 kcal arasında değişir kalori

Çoğu zaman, doktorlar anemi, kalp hastalığı ve sindirim sistemi bozukluğu olan kişilerin diyetlerine bu yan ürünü bırakmaları tavsiye edilir. Düşük kalorili Haşlanmış sığır dili sağlıklı bir kiloyu korumaya yardımcı olacaktır. Bu yan ürün sadece kalori yakar, ama aynı zamanda vitaminler, mineraller günlük ihtiyacını karşılar ve eser elementler.

Biz yağ içeriğine domuz ve sığır dili karşılaştırırsanız, ikinci fazla ve daha az kalori (yaklaşık 40 kcal) yalın. Bu nedenle, obezite ile insanlar sığır tercih vermek gereklidir. Haşlanmış dil salatalar, atıştırmalıklar ve sıcak yemeklere eklenebilir. Dünya çapında Beslenme şiddetle bu ürünü temel yemekler, hatta "yıldızlı" öneriyoruz. en iyi bilinen diyet - Ducane - kısa süreli postroynet için izin verir. tuz ve baharat olmadan kullanan kalori Haşlanmış sığır dil, sonra 150'den fazla kcal değildir.

Bu nasıl incelik hazırlayabilir? Özellikle, bilenler için hazırlık aşamaları yan ürünü açıklamaktadır:

1. pişirme dili önce temizlenmelidir. Bu işlemi kolaylaştırmak için, 30 dakika boyunca soğuk suya batırılmış.

belirli bir zaman yağ ve mukus alıp götürür sonra 2. Bu kazıma yapılır.

3. dil ve kuru bez yıkayın.

Daha iyi kesim büyük bir parça 2 parçaya, hazırlanması sırasında o hacimde artış nedeniyle: 4. Şimdi bunu kaynatın gerekir.

5. Yaklaşık pişirme süresi - yaklaşık 3 saat. Yan ürün fazla 1,5 kg ağırlığında, daha sonra pişirme süresi artar. hazır olduğunu eti yumuşak olup olmadığını o zaman kapatın, fişi kullanabilirsiniz edin.

6. 15 dakika kapatmadan önce, beğeninize suyu ve defne yaprağı, karabiber, kereviz, havuç ya da diğer baharatlar ekleyin.

Ayrıca, ekşi krema, krem, domates sosu ve meyilli kızartın, güveç pişmiş edilebilir. O sığır dili haşlanmış kalori düşük unutmayın. Bitmiş ürün folyo ve buzdolabına sarmak olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.