GüzellikTırnakların

Bir manikür metalik Nasıl yapılır? adım talimatlar ve fotoğraflar ile adım

metalik efektli Manikür uzun süre ana eğilimlerin biridir. Ayrıca ayna veya Hollywood'un denir. tırnak sanatı ile Çiviler dayanılmaz, pürüzsüz görünüyor. Onlar sahibinin özgünlük vurgulamak. Metalik aynı derecede iyi görünüyor ve rahat gün parlayacak ve ciddi çıkışlar üzerinde. Ama bu etkiyi elde etmek için, onların çivi, o kadar basit değildir razukrashivaya. Bu nedenle, uzmanlar sürekli manikür oluşturmak için daha yeni yollar sunuyoruz.

Seçenekler metalik manikür oluşturmak için

Bugün metalik manikür çeşitli şekillerde yapılabilir. Bu işlem aşağıdaki aygıtları yardımcı olacaktır:

 • film ya da folyo. Onlar tırnak plakasına yapıştırılır.
 • Jel veya lake. Bu yöntemin bir dezavantajı, - ultraviyole radyasyonun etkisi altında kabarcık yüzeyine başlar.
 • Şellaktan uygulanır özel krom tozu,. Bu çiviler "manikür metalik" tarzında tasarlamak için yeni bir yoldur. Bunlar nasıl çivi aşağıda sunulmuştur adım adım yapmak.

Krom tozu ile manikür

Bu etkiyi elde etmek için, talimatları uygulamanız gerekir:

 1. İki tabaka halinde gomalak - Önce Sonra bir baz uygulamak zorundadır. Vernik jel kaplama monoton olmalıdır. Krom toz parlaklık sağlamak için, kullanımı önerilir siyah jel kaplama. Uygun araçlar ve palet nyudovoy yakın bir tonuna sahip olan. Metal çivi etkisi renkte yapmak planlıyorsanız, gomalak gölge çok parlak olmalıdır.
 2. lambası altında ikinci tabaka kuruduktan sonra, yapışkan tabakayı kaldırmak yoktur. fırça al ve tahrik edilen hareket tırnak yüzeyine tozu dağıtmak. yoğunluk numarası açtığı vasıtasıyla bağlıdır.
 3. tozun ilave taneleri temiz fırça çırpılmış.
 4. Krom toz jel vernik yeni bir katman ile kaplıdır ve bir lamba altında kurutulur.
 5. Bundan sonra, ışık tabakası kaldırma eden ellerini yıkamak, toz kalıntıları kaldırılması ve kütikül yağ uygulanır. Metalik renkler manikür hazırlamasına.

folyo ile manikür

Bu en kolay yolu mümkün seçenektir. Manikür metalik folyo aşağıdaki aşamalardan vasıtasıyla yapılır:

 • Tırnak plakasının hazırlanması. Önceden manikür yaparsanız son çivi hiçbir pürüzlü kenarlı, pürüzsüz olması gerektiğini akılda tutmak gerekir. Özellikle dikkat plakaları ve kutikula bir şekilde kaldırılmalıdır.
 • net bir üs uygulayın. Bu dış etkilere karşı tırnak yapısını, koruma tutmaya yardımcı olacaktır.
 • Kapak plakası lake renkli. Ses tonu ayna filmin paleti aynı olmalıdır. Bu nokta çok önemlidir. Sonuçta, bir iyi seçilmiş tırnak rengi mükemmel peçe delik doğan.
 • folyo için özel yapıştırıcı her çivi yağlar.
 • Birkaç dakika bekledikten sonra filmi alıp doğru bir tırnak plakası koyarak için. parmaklarınızla sıkıca bastırın.
 • çiviye folyo düzeltin.
 • tırnağın kenarlarının ötesine uzanan filmin parçalarını Severing ani hareketi.

Manikür metalik tamamladı. Başlangıçta aranan metalik parlaklık, yağma etmemek için bu durumda nihai vernik, yapılmaz.

vernikle Manikür

Bu yöntem en hızlı. Güzel ve parlak metalik parlaklık oluşturmak için sadece uygun boya seçer ve tırnaklarını kapak gerekir. Ne yazık ki, bu dayanıklı manikür kabul edilemez. Temel olarak, cila rengi kavanozları tırnaklar geleceğin renkleri ile tam uyumludur. Metalik manikür için işaretini ayna yolları seçme iyidir. Bu sizin çivi parlayacak ve metalik cila verecektir onun kim olduğunu. Ama etiketleme çoğunlukla metalik mat olduğunu.

Tırnak manikür genellikle altın ve gümüş renklerde seçilmiş yansıtma. en başarılı antik altın sıkıcı bir palet olarak kabul edilir. Bu safsızlıklar kirli renkte olmadan çivi ve temiz gümüş tonu üzerinde iyi görünüyor. manikür metalik yaparak, bir geniş fırça seçmek gerekir. Tırnak plakasının bütün maksimum genişliği kapsayacaktır. Normal fırça için tırnak vernik uygularsanız, yüzey iz bırakmadan mükemmel düz ve pürüzsüz değildir.

film ile Manikür

Bu manikür çivi üzerinde uzun bir süre sürecek. Ve basit ve kısa kullanılarak metal manikür filmi gerçekleştirmek süreci. prosedür folyo uygulandığı düzenlemeye benzerdir. Sadece yapışkan katman üzerinde doğrudan çünkü yapışkan film, gerekli değildir sopa. Aşağıdakileri yapmak gerekir:

 1. Tırnaklarınızı klasik manikür hazırlayın.
 2. Hizalama plaka yapmak mümkün olduğunca düzgün yapmak için
 3. tüm çiviler Yağı giderme.
 4. her bir plaka seçme filmi uygun genişlikte üzerinde.
 5. Sıradan masa lambası altında, elastik hale gelene kadar bekliyor, bunu ısıtır.
 6. taban plakasına bir film koyarak. Yavaşça çivinin üstüne doğru hareket düzleştirin.
 7. Yüzey düzensizlikler kumaş veya temizlik bezi düzgünleştirir.
 8. makasla kesip filmi Kalıntıları.
 9. törpü işlemini tırnağın ucu ince taneli.
 10. Sürece bu manikür tutmak mümkün olduğunca son olarak net Şelaktan bir tabaka uygulayın. UV lamba altında Kurutulmuş.

Yukarıda belirtildiği gibi, en popüler renkler altın ve gümüş vardır. Hiç şüphesiz, bu klasik bir türüdür. Ama bugün başka renkteki malzemeyi seçmek için hiçbir sorun yoktur.

renk çözümleri

herhangi bir renk paletinde olabilir metalik cila etkisi ile bir kadife çiçeği oluşturun. Her şey kendinize bir manikür yapmaya karar veren bir adamın görüntüsü, stil ve cesaret bağlıdır. Örneğin, çok uzun bir süre için tüm favori ve popüler, mavi renk çelik yansımaları ile birlikte harika görünüyor. Onun resimdeki bir vurgu yaparak, ona sahip belli bir çekicilik verir. Manikür mavi metalik iyi görünüyor, ve gündelik elbise, bir gece elbisesi ve yayınlanması için birlikte. Tek kural renkleri seçerken - bu soğuk olmalıdır. yumuşak ve sıcak renklerin arka plan üzerinde metalik parlaklık kaba ve uygunsuz görünüyor. Ama bağımsız soğuk tonlar metal etkisi sadece muhteşem verir.

Hollywood'un manikür sadece onaylı malzemeler seçilmelidir gerçekleştirmek için. Plastik wrap kullanmak yerine, örneğin, deneme gerekli değildir folyo çivi. Bu niteliksel sonuca yol açmaz zaman, israf edilmektedir. vernik seçerek yol ve tanınmış üreticilerin üzerinde kalmak da iyi olduğunda. Bu kaliteyi sağlamak ve uzun ömürlü bir hayat demektir. metalin etkisi ile manikür oluşturma özel malzeme, dikkatli bir yaklaşım ve edinimi gerektirmektedir. Ama nihai sonuç tüm beklentileri aşıyor. Bu tırnak sanatı elbette, güzel, abartılı, sıradışı ve.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.