Sanat ve EğlenceSanat

Nasıl sanatları Beraberlik için? ilham Bir damla!

yaratıcılık için Desire tüm insanlar için ortak ve profesyonellerin sadece yaratıcıları: Çocukların dünya hakkında bilgi ve böylece geliştirmek ve muhteşem ve parlak yetişkinler için o günlük yaşamın sorunlarından dikkatini dağıtmak için yardımcı diğerine gri dünyadan götürüyor. Kesinlikle çoğu insan sadece bir iş ve aile ile sınırlı değildir. Birisi Birisi şarkı söylüyor, dans ve Ofis gibi fırça ve boya için doğruca eve çalıştırın. o anda Ancak, henüz çevreleyen ilham için bakmak, yaratıcılık için bir yetenek keşfetti değil! zorlamak olabilir sanat alanında ve diğer sanatçıların çalışmalarında patlatır: sadece gerçekten "sarılmak" O resimlerde çevrimiçi bak. Sonucun emin değilseniz, kendini kılavuzuna veya çevrimiçi dersleri kullanın. İstediğin şeyi ve her ne teknik çizebilirsiniz: portreler, manzaralar, natürmortlar, soyutlamalar; grafik, resim, grizal, pastel ... Ve daha popüler internette haline geliyor sanat, öğrenebilir. Bu artah devam ediyor. Bu nedir ve çizmek öğrenmek nasıl sanatları, bu makaleden öğreniyoruz.

Sanat nedir?

İngilizce'den çevrilmiştir kelime resim sanatına işaret eder. Gerçekten de, ilk bakışta sanat basit bir desen gibi görünüyor. Ama bu doğru değildir. Örneğin, çiçek vazo atın. "Bu sadece natürmort sanat değildir, ama" - diyebilirsiniz. Ve haklı olurdunuz. Bu vazo gösterilirse, örneğin, evrenin arka plan veya merkezi farklı örnek veya stilleri karışık kesinlikle muhteşem kompozisyonlar üzerinde, bu başka bir konudur. Ya da, örneğin, bir kızın portresi - olağandışı bir şey. Ama bir sanatçı (fotoğraf varsa), bu resim zaten sanat olarak adlandırılabilir bilgisayarda işlenmiş fantezi ekleyerek, görüntü yorumlamak ilginç olduğunda. Ve kolaj her türlü var, anlamsal yükü olmadan çizimleri ... Genel olarak, öğrenilecek çok şey var. Eğer kendi deneyimlerinden, sanat çizmek anlamaya karar verirseniz, size büyüleyici bir zaman, yaratıcılık ve iyi bir ruh hali bulacaksınız bilmeli.

Nerede oluşturulmasını kullanılır?

, Sanat çizmek kullanışlı emin olmak için nasıl bilmek. harika bir varlık olması ve hangi duvar kağıdı deliği kapanırsa, o zaman neden gerçekten iç bir parçası yapamaz? Kendi resimler, basılı veya uygun bir boyutta çok iyi bir kağıt yapımı, ziyaretçileri etkilemek ve çevreyi seyreltin. Ben senin gardırop güncellemek istiyorum? Modern teknolojinin yardımıyla, herhangi bir şey üzerinde Sanatınızı yazdırabilirsiniz. Demek sanatı çizmek bilmek, muhtemelen mümkün olacak bir oluşturmak ona en çok karakterize olacağını sanat yaratmak kişi için güzel bir şey sosyal ağlar için avatar veya yapmak. Bu arada, burada kendini anlamak için başka iyi bir fikirdir: onların dünya ile ilgili sanat boya, böylece en ilham verici gibi ne tasvir ve etmektir. ve her şey net olacak - kendim hakkında konuşmak sorulduğunda Ve bu sanat insanları gösterebilir şey icat etmek zorunda değildir. Daha sanat önemsiz ayrıntılar ile bir albüm kapağı veya kutu, örneğin, olarak kullanılabilir. Olası telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayar için ekran koruyucu çizmek. Ya bir kolaj yapmak neşeli zaman bellek ve diğer sunuyoruz. Bir fan sanat belirli bir yıldızla gerçek hayranı olduğunuzu kanıtlayacak. Neyse, sanat fantezi, oyalama geliştirmek, o kadar basit değil, iyi bir ruh vermek ... Ama sanat çizmek öğrenmek için. Ancak, herkes tarafından kullanılabilir.

Nerede sanat çizmek öğrenebilirsiniz?

Tabii ki, internette herhangi soruya bir cevap yoktur. İster Photoshop'ta kurşun kalemle sanat çizmek öğreneceksiniz pek çok web sitesi bulunmaktadır. Bu tür şekiller fotoğraf manipülasyon, kolaj denir. Ancak, egzersiz kitabın tarlalarda çizimleri - "kalyaki-Malaki" - da belirli bir şekilde artami bulunmaktadır. her birimiz bir sanatçı olduğunu Yani, sadece itin. Ya resimler srisovyvanie aramaya - yaratıcılık zirvelere ilk adımdır.

Nasıl bir kalem sanat çizmek için?

Kalem, boya, pastel, mürekkep, kalem ... Önemli olan sanat başlangıçta sadece çekti olmasıdır. Tabii ki, örneğin, resmin etrafında kesilir ve sonra onun üzerinde hayal edebilirsiniz. Çok popüler figürler soyutlama. Ama bu geometrik desenler değildir. Onlar kolaj ve aplike benziyor. Her durumda, ilk olarak bir kompozisyon çalışması adanmış olacaktır düşün düşünün. Eğer, örneğin, tabakanın ortasına gezegenler veya atomlar en azından örnek, çiçek veya kitaplar için, onun yerine etrafında, daha sonra bir kız çizmek, bunlarla. O artah hayal gücünü hatırla ve yaratıcılık daha önemli oranlar olduğunu.

Biz bilgisayar sanatları üzerine çizmek öğrenmek

Bu yöntemlerin benzer bir şey. Bilgisayar kullanmayı tercih Ama eğer, o zaman hiç Photoshop sanat nasıl çizileceğini merak etmiş. Çok daha karmaşık, sanat kalem oluşturmak demek aşıyor. Belki gerekebilir grafik tablet. Ama görüntü editörü çalışma dersleri kullanarak, kendi bir şeyler yaratabilirsiniz. Ama aynı zamanda daha kolay olacak bir kolaj oluşturmak için: Arka plan orada güzel ve uygulamalar için çok sayıda resim. Önemli olan - yani ışık, renk ve bunları birleştirmek hakkı. , Elemanlar eklemek rengini değiştirmek: Sen fotoğraflarla deneme yapabilirsiniz. Zor, ama sıkı çalışırsak, gerçek bir sanatçı olmayabilir.

yaratıcı fikirler

eserler sanatçı Çizim hayal gücü için büyük bir alan bırakır. Sen aslında herhangi bir konuda herhangi bir olay için ve genel olarak hazırlamak için çalışabilir. Yani mesleki tatil ile, örneğin, internet üzerinden arkadaşlarınızı karşılayabilir. Çizim düzeyinde eserler yeterince büyükse arada, ağdaki resim koymak deneyin. özel sitelerde, alışverişin sırlarını öğreneceksiniz aynı sanatçılarıyla tanışma olacak, takdir ve değer. yeni malzemelerin deneyin: kil, mürekkep, cam, doğal. çok popüler Defterlerindeki şimdi. Bu eskiz ve çizimlerden albümleri. Onların eğlenceli sanat oluşturma, zaman geçirmek ve eğlendirmek yardımcı olur. sevdin ve belki de birisi ilham ana şey - artah olarak basit ve çamur, ve mevcut anlamlı rakamlar olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.