GüzellikCilt bakımı

Kabinde akne Sıkma. prosedür, yöntem Açıklaması

Her kız pürüzsüz ve güzel cilde sahip hayal ediyor. İltihap ve akne - bu birçok modern güzellikleri ortak bir sorundur. Profesyonel bir yapabilirsiniz kabinde temizlik kişi veya evde Blackheads'den Kendini sıkma tutun. Her kız için bir yol seçer yüzünü temizlemek tercihlerinize ve mali özelliklerine bağlı olarak,.

prosedürün kısa açıklaması

Herhangi cilt kompleksinin periyodik temizlenmesi gerekiyor. Bu prosedürün amacı akne ve diğer cilt problemleri vardır, görünüm zehirleyen hangi nedeniyle gevşek parçacıklar hücreleri ve aşırı sebum, kaldırmaktır. Bu prosedürde çoğu diğerleri yağlı cilde sahip kadınlara ihtiyacımız.

Aslında, cilt temizliği - Birçok sık sık bir aynanın önünde duran evde yapmak ister büyük yılan balığı, ekstrüzyonu ile aynıdır. Ama kabinde özel kozmetik araçları kullanarak. Tüm süreç ev değil steril bir ortamda, burada gerçekleşir sivilce sıkma ve siyah.

Buna ek olarak, temizledikten sonra kabin imkansız ya da kendini tekrar etmek çok zordur ek prosedürler yapılabilir.

artıları prosedürler

Kabinde derinin mekanik temizliği - mikroskop altında siyah nokta sıkıştırıyor. Ve sen onun olumlu ve olumsuz yönlerini bilmesi gereken prosedür üzerinde karar vermeden önce.

Profesyoneller ile başlayalım:

  1. cildin temizliği Bu tür tüm bu tür temizleme işlemleri çok etkilidir.
  2. temizlik elle yapılır yana, güzellik uzmanı kolayca en uzak yerlerde siyah nokta sıkma geçirebilirsiniz.
  3. mekanik temizlik etkisi Kimyasal soyma sonrası aynıdır: gözenekleri sağlıklı bir renk, hiçbir can sıkıcı sivilce ve siyah nokta yüz, daralmış olan.

eksileri prosedürler

İç sıkma siyah nokta (aşağıdaki resim) bir çok avantaj vardır gerçeğine rağmen, bu prosedürün dezavantajları da mevcuttur.

Bu nedenle, mekanik temizleme dezavantajları:

  1. temizlik elle yapılır yana, prosedür gecikmiş ve 15 dakikadan uzun süre bekletildiğinde, özellikle yaralanma riski vardır. Sonuçta, gözenekler bir saat dörtte buğulama kahve kapatmak başlar. Sonuç olarak, orada ağrı ve travma. Bunu önlemek için, dikkatli tasfiye olacak sihirbazı seçmek gerekir. Güzellik hızlı ve verimli her şeyi yapmalıyız.
  2. Cildin Kızarıklık ve işlemden sonra ilk birkaç gün içinde şişlik. Bu sadece önemli olaylar öncesinde temizlenmesi için düşünmüyorsanız, engellemez.
  3. Önemli bir rol insan faktörü ile oynanır. sorunları önleyebilmek için, araçları el özen ve güzellik sterildir.

Maliyet mekanik temizlik

Bu prosedürün nispeten düşük fiyata dikkati çekiyor. Bu tür temizlik ortalama değeri 1500 ile 5000 ruble aralığında olacaktır. tasarruf ve daha ucuz salon seçmek için çalışmayın. Böyle aşırı tutumluluk görünüşünüzü bozar ve cilt sağlığını olumsuz etkileyebilir. yüksek kaliteli ve kanıtlanmış salonları seçin ve ardından cildinizi size sağlık ve güzellik verecektir.

işlem için hazırlanması

olumsuz sonuçları olmadan geçti siyah nokta sıkma için, prosedür hazırlanmak için önemlidir.

Öncelikle cilt tüm makyajı çıkarmak gerekir ve prosedürü başlatmasını edilmiştir. Özel Demakyaj kozmetik kullanımı, belirli cilt tipi için uygun anlamına gelir. cilt ekstra temizlik ihtiyacı varsa, özel bir maske kullanın. Ayrıca korneum tabakasını kaldırmak mümkün iletken yüzey nazik peeling olduğunu.

Sonra cilt buhar gerekir. Bunu yapmak için, bir kişinin bir kaç dakika buhar sıcak jetleri ile ısıtılmaktadır. epidermis yumuşatılmış ve gözenekler açıktır.

Gözenekleri ortaya çıkarmak için bazı salonlarda, termorazogrevayuschy jel kullanın. Bu cilt ile olan nemi muhafaza, bu yöntem, standart rasparivaniem daha yumuşak olduğu düşünülmektedir.

Ayrıca buhar, örneğin astım ya da rozasea gibi bazı hastalıklarda, insanlar için kullanımı kontrendikedir. Bu durumlarda ciltte termal etkilerinden kaçınmak için daha iyidir. Daha sonra kozmetik uzmanları soğuk hidrojenlemeyi kullanmalarıdır.

Onun özü cilt 20 dakika boyunca cildi nemlendirir özel bir jel ile bulaşmış olması yatıyor. Bu epidermal hücreleri ve aralarındaki hücrelerarası bağlantıların zayıflamasına şişme katkıda bulunur. Yani, derinin yüzeyi gevşetti ve gözenekler açıktır.

Sonra güzellik gerekli tüm araçları hazırlamak ve doğrudan temizlenmesi için steril eldiven koymak gerekir.

Cilt buhar ya da jel çıkarılır ise, kişinin mendil ve% 3 hidrojen peroksit tedavi etmek gerekir.

Temizlik için Araçlar

Siyah noktaları sıkmak için ana aracı - Uno kaşık. Bu küçük delik olan küçük bir kaşık şeklinde özel bir güzellik aracıdır. diğer ucunda küçük bir çapa sahip başka bir kaşık var. Bu merkezde tek bir delik var.

Çıkarıcı komedonlar - aynı zamanda sık sık siyah nokta kaldırmak için kullanılan bir döngü şeklinde bir araç. Buna ek olarak, akne sıkma iğne ve mızrak Vidal olmadan değildir. Bu araçlar güçlü kanalları geliştirmek için güzellik uzmanları kullanılır.

O en zor kirleri kaldırır ustası bir eli - Ana Orada diğer birçok cihazda vardır, ama.

Proceedings mekanik temizlik

akne Sıkma yağlı birikimi kaldırılması ile başlar. Bu amaçla, bir güzellik geniş kısmı kullanır kaşık Uno. Olgunlaşmamış akne ve iltihap vardır cildin bu alanlar, dokunulmaz edilemez.

ana periyodik aracı% 3 hidrojen peroksid veya herhangi bir başka çözelti dezenfekte edilmesi gerekir. alnı hareketi kaşığı yanaklarda, aşağıdan yukarıya doğru yapmak - dışarıdan merkeze ve burnuna - burun kemerine kuruluşundan itibaren.

Ardından güzellik yağ fişleri kaldırılması için alınır. Bunu yapmak için, bir aspiratör (döngü) kullanır. o delikte görülebileceği şekilde, Onlar siyah noktanın üzerine yerleştirilmelidir. Sonra hafifçe basmak gereklidir ve kolayca çıkarılan komedondur.

kaldırmak için beyaz yılan balığı, o olmalı ilk delip. delinme cilt yüzeyine paralel yapılmalıdır. Sonra kolayca elleriyle akne sıkmak olabilir.

Efendi çok sık ve verimli tüm araçları dezenfekte gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Bir sıkmak aracı tarafından elde rünmeyen komedonlar, ellerini kaldırın. Beautician steril mendil parmaklarınızı akıtmaktır.

Temizleme kişinin son aşamada bir alkol içeren losyon silin.

prosedürün süresi ile ilgili olarak, her kabinde farklıdır. bir saat ya da daha fazla - Asgari temizlik 15 dakika, en fazla sürebilir. Ayırmasının etkisi 20 dakika boyunca gerçekleştiğini hatırladığımız ve gözenekleri kapatmak için başlaması önemlidir. Sonra sivilce zor ve muhtemelen ağrılı hale gelir sıkmak. Bu cilt yaralanma riskini artırır. Kısa sürede prosedürü gerçekleştirecek profesyonel bir güzellik uzmanı, seçim için bu nedenle çok önemlidir. Hızlı mümkün değilse, birkaç temizleme aşamaya bölmek için daha iyidir.

cilt çok bazen mekanik temizleme kullanım vakum ile salonlarda, başlatılırsa. Bu amaçla, tam anlamıyla akne emmek içinde bir düşük basınç ile bir cam tüp.

ek işlemler

Bazen temizlemeden önce dezinkrustatsii yapılması gereklidir. Bu yöntemin etkisi altında çoğu siyah nokta yumuşatılmış ve kaldırmak için daha kolay olmasıdır.

Tedaviden sonra cilt tahriş olduğunu ve "sakin" olması gerekiyor. Bu amaçla, kabinde kil maskesi veya radyasyon yatıştırıcı örneğin pek çok yolu vardır kızılötesi lamba ile. Yöntem rahatlatmak tahriş cildin her türü için ayrı ayrı seçilen.

Nasıl İşlemden sonra cilt bakımı için?

Anlık sonuçlar temizlendikten sonra görmezsiniz unutulmamalıdır. Bunu yapmak için, birkaç gün beklemeniz gerekir. Sonuç kısa sürede fark edilir ve mümkün olduğunca uzun tutulması için, ilk birkaç saat, o yıkayıp kozmetik kullanımı mümkün değildir. Solaryum ve şu anda güneşte uzun yürüyüşler de kaldırmak için daha iyidir. Bir kural olarak, dört gün sonra cilt tamamen prosedür ışıltılı ve taze görünüyor sonra geri yüklenir.

Sonuç

Bu yazıda kabinde siyah noktaların sıkma ne olumlu ve olumsuz yönleri usul ve nasıl konferanstan sonra cilt bakımı için ne kadar ayrıntılı olarak incelemiştir. Bu basit ipuçlarını izleyin ve cilt her zaman sağlık ve güzellik ile parlayacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.