SeyahatSeyahat İpuçları

Kabardinka'da, değerlendirme ve seyahat bilgisi çare köyü

Karadeniz sahil Krasnodar bölge onun kaplıcaları ile ünlüdür. Ek puanlar denilen köy kaydedilmiştir , Kabardinka değerlendirmeleri ettiği olumlu geri kalanı hakkında. Bu küçük köy böyle Gelendzhik ve Novorossiysk olarak büyük şehirlerde arasında çok elverişli bir konumdadır. Bu araba ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir.

Geçen yüzyılın 60'lı yıllarda, bu çocuk etkinlikleri doğrultusunda köy geliştirmeye karar verildi. Sayede burada, bu güne kadar geçerli güncellenir birçoğu çocuk kampları, yatılı evlerin, çok sayıda. Kabardinka'da tatil seçiminde Turistler, bu tesisi onurunu işaretleme, sonradan iyi sol gözden geçirmektedir.

Köyün üç tarafı eğlence için değil, aynı zamanda tedavi için değil yalnızca benzersiz iklim koşulları kutlamak neden burada sıradağlar, çevrilidir. Kabardinka'da Kışlar yeterince sıcak, yaz sıcaktır. Ortalama yıllık sıcaklık yaklaşık 14 derecedir. Kırmızı Kitap listelenen bitkilerin 3 çeşit büyür ardıç ormanı, yakın. Köyün altyapısı iyi gelişmiştir. Bu tatil ve oteller ( "Denizin İncisi", "Prometheus", "Umut", vb. D.), Çocuk sağlığı kamplarında ( "Albatros", "Victoria", "Kabardinka" ve diğerleri) bir sürü unutulmamalıdır.

Onlar denize yakın ve turistlerin rahatça ve uygun tatil keyfini sağlayan bulunan misafirhane, küçük, şirin bir otel, onların hizmet sunmak. Çakıl plaj. sürmek, kafe ve restoranlar bulunmaktadır. Onların hizmet, ekipman kira için eğitmen ipuçları yararlanabilir bir dalış kulübü tüplü dalış. tatil köyü Kabardinka tatile o yönlü önerilmiştir, bu noktayı gözden geçirmektedir. Birçok ve tatil düzenlenmiş çiftler, çocuklar için gençler için oteller, sağlık kampları vardır.

Yerliler özel dikkat sözde eski parka ödenir aralarında konumlar, gurur duyuyoruz. arazi (15-20 dönüm) küçük bir arsa üzerinde, sahipleri farklı ülke ve dönemlerin en ilginç mimari toplulukları yerleştirdik. Bu Sfenks, Mısır piramitleri, ortaçağ kuleleri, antik heykeller ve daha parkında görülebilir.

çare yok az ilginç cazibe - Kastalskaya yazı. Bu Markhottskim omurgası yakın, ardıç rezervi olduğunu ve onun ortaya genç Nereid ve sevgilisi Dmitri hakkında güzel efsanesini ilişkilidir. yamaçlarda yerleşim civarında, hava özellikleri şifa Pine Grove, orada akraba.

Bu Kabardinka'da ünlüdür eşsiz doğasını, dikkati çekiyor. Burası hakkında yorumlar hevesli bulunabilir. Turistler yerel nüfusun niyet ve küçük bir köy geliştirilen altyapısını not edin. çare Yer oldukça iyi, pek yakın ulaşım hub vardır. Yani, burada alabilirsiniz Gelendzhik, havalimanlarına Anapa, Krasnodar mekiklerinin, taksiler veya servis otobüsleri.

Konaklama fiyatları burada oldukça hafif olduğu unutulmamalıdır. Kabardinka köyünde, bu yorumu farklı gelirli insanları rahatlatacaktır söylerler. Nerede sessiz bir ortam tercih turistlere rahat hissedecektir. Ancak, etkin insanlar kendi zevkine göre bir şeyler bulabilirsiniz.

yerleşim Kabardinka yorum iyi gelişmiş altyapısı ile küçük bir çare olarak tavsiye edilir. Yerliler içtenlikle ve tekrar buraya dönmek koşulları oluşturmak. eşsiz doğal çevre turist sağlığını geliştirmek için yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.