Ev ve AileAksesuarlar

Asma Kilit: Bir seçerken ne aradığınızı

Eğer mağazalarda bulamazsınız Hangi evlerini korumak için tek öğeleri bugün! Ama yuvanın en basit tip kilit olduğunu. Kurmak için, muhtemelen hassas, özel beceri ve araçları olmak gerekmez. Ve her gün kullanımda özel beceri gerektirmez - anahtarını açın ve herhangi bir engel erişim yoktur. hırsızlık düşük güvenlik düzeyi ev - Ama bu savunma büyük bir dezavantajı vardır. Bagaj kilitlemek için, ve bahçe ahırda gereçleri ve bodrum saklamak için: Bugün, koruma bu tip her yerde kullanılır. göre - bu tür geleneksel kilitler kapısına sabitlenmiş bir tanesi özel bağlantı parçaları, ve iç içe geçmiş olan bir yarı-dairesel yay sahip kapı pervazı.

Kalenin Özellikleri

Herhangi bir tesis ilaç seçimi tüketicilerin dikkatini çizilir çeşitli faydalı özelliklere sahiptir:

  1. Güvenilirlik, anahtar rotasyon belli sayıda fonksiyona kilitlemek yeteneği yani (- sadece birkaç bin kilitleme-kilidini en mükemmel örnekleri dönüşler yüzbinlerce tutulması ve en kötü durum senaryolarını).
  2. Antivandalizm - davetsiz misafir eve girmeye istemine engel yeteneği.
  3. gizli değiştirilmesi - anahtar imalat maliyeti kale kalitesine doğrudan bağlıdır: Daha yüksek o kale, daha güvenilirdir.
  4. Otopsi hızı - kilitleri iyi üreticileri genellikle bu tür bilgileri gösterir.

Çeşitler kilit imalat malzemesine bağlı olarak

  • Alüminyum seçeneği - asma kilit ve en güvenilir en yaygın türüdür.
  • Pirinç versiyonları muadillerinden biraz daha kritik bir durum hayatta edebiliyoruz.
  • Onlar daha güvenilir dökme demir koruyucu yapı olarak görülmektedir ama güçlü don ile ve kırılgan hale gelir.
  • Bir çelik gövde bulunan analoglar, belki de en iyi hırsızlığa karşı korumalıdır iyi seçim bir asma kilit olduğunu. Fiyat, tabii ki, aynı zamanda büyük bir şekilde tüm diğerlerinden farklı olacaktır. Daha da iyisi, bir demir testeresi kullanarak ulaşmak neredeyse imkansız olurdu önce oysa parmağını kilitleme ile bir kilit satın alırsanız.

Analoglar asma kilitler

Çalışma asma kilit faturası veya zıvana çözmekten daha kolay olduğunu ortaya koymuştur ki, yürütülmüştür. Bu engeli aşmak için, hırsız sadece hurda gerekiyor ve güçlü bir istek engellerle başa çıkmak için. Tabii ki, üreticiler, mal her türlü geliştirmeye çalışırken güvenlik özelliklerini geliştiriyoruz. Örneğin, pazar çelik ve demir muadilleriyle bir testere gelen asma kilit korur hatta özel bir formu, dökme. Yine de, yetkisiz girişlerin sayısı maalesef artmaktadır.

Aslında tek bir tuş ile asma kilitler onun olmasıdır zaaf a - anahtar deliği. onunla baş etmek için anahtar master gerekir ama profesyoneller bu engele başa yalnızca birkaç saniye gerekir. Kale kapısına asılı eğer, levye, balyoz veya sıradan parke taşlarının yapımını bozmaya hiçbir ücrete tabi değildir. Ne yazık ki, asma kilit hırsızlığı adresinin mülkiyet haklarını korumak için olası değildir. Amacınız ise - güvenlik, kilidin elektronik versiyonunu seçmek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.