SağlıkTıp

Depantol mumlar talimat

Ne sıklıkta jinekolojik alanda bulaşıcı hastalıkların durumunda bu süreçlerin önlenmesi ve tedavisi için güvenilir bir ürün seçmek için bir ihtiyaç vardır. yerli ürünlerin en iyi çare Depantol mumlar olduğunu. Kılavuz nasıl kullanılacağını net bir fikir verir. Depantol mumlar rejeneratif, restoratif ve anti-mikrobiyal etki sunmak, hazırlık birleştirilir. Hlogeksidin, Gram-pozitif ve Gram-negatif mikroorganizmalar üzerinde hazırlık eylemleri mevcuttur. Dekspantenol mukozal hücre rejenerasyonunu geliştiren ve yaşam hücresel süreçleri normalleştirir ve kolajen liflerin mukavemetini arttırır. o doku yenilenmesini hızlandırır gibi geleneksel yöntemlerle karşılaştırıldığında çoklu ilaç araştırmaları Taşıma fitiller kullanılması çeşitli yumuşak doku yaralanması ile Hamile Kadınlar Depantol o kadar yüksek verim gelmiştir kanıtlamıştır işleme dikişleri. Buna ek olarak, çalışma (günlük) tek fizibilitesini doğruladı enfeksiyon küçük olasılığı durumunda bunları kullanın. Depantol mumlar, dikkatle incelenmesi gereken kullanım talimatları, servikal gözyaşları için en iyi araç olarak kabul edildi. Preparat dikkate değer bir özelliği, poenku.Depantol sürecinin herhangi bir aşamasında uygulanabilir yağlı oluşturan sorun alanına oksijeni engelleyen bir yağ bileşenleri içermesidir. Harici kullanım için krem, vajinal fitiller: iki biçimde kullanılabilir. Depantol mumlar tedavisi ve rahim ve vajina aşağıdaki enfeksiyöz ve ateşli süreçlerin önlenmesi için jinekolojide uygulama bulmuştur:

- akut (tek) ve kronik (kalıcı) vajinit;

- daha komplikasyonlar ektopi durumunda, (dış) ve ekzotservitov (dahili) endo;

- Servikal erozyon gerçek (yalan), fakat sadece kapsamlı tedavinin bir parçası olarak.

Doku rejenerasyonu postrodovoy ve postoperatif dönemleri hızlandırmak için, örneğin kryoablasyon gibi bazı tedaviler, sonra serviks ve vajina mukozasında iyileşmelerini hızlandırmak içindir depantol mum kullanın. Daha fazla detay için size ilaca bağlı özetle endikasyonları ile ilgili okuyabilir "Depantol mumlar." mumların kullanımı için talimatlar. "Tedavinin gidişatı 7-10 gün sürer. Bazı durumlarda, doktor 20 gün öncesine kadar tedavi süresini uzatabilir. Depantenol genellikle iyi tolere, neredeyse hiç kontrendikasyonlar çünkü.

İlacın kontrendikasyonlar ilacın herhangi bir bileşeninin bir yapısal özellik olduğunu. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanımı ile ilgili kısıtlamalar değil sahiptir.

ilacı, biraz kullanılırken oluşabilir ama onlar var Yan etkiler. bu ilacı kullanmadan önce, dikkatli bir "Depantol mumlar" okuma izni gereklidir, talimat bu konuda size yardımcı olacaktır. mümkün uygulanırken:

- çeşitli alerjiler;

- uygulama yerinde kaşıntı;

- hafif bir yanma hissi.

Ama bütün bu tepkiler dolayısıyla ek tedavi gerektirmeyen, iptal Depantola sonra hızla gerçekleşecek. ilaç, diğer maddelerle uygulama kısıtlamaları vardır. anyonik grup, sabunlar, saponin içeren deterjanlar ile uyumlu diğer maddeler intravajinal ilaç ile birlikte kullanıldığında. Kuru bir formülasyon saklayın, ışığın ulaşmak güvenilir 20`C kadar çocuklardan ve sıcaklıklarda korudu. Bir doktordan reçetesiz olarak eczanelerden salınan ilaç. ilaç sağlık çalışanları ve hastalar gibi onaylanmıştır.

belirtilen zaman talimat paketinde her zaman ilaç Depantol mumlar, yalnızca kullanılması gerektiğini unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.