Ev ve AileÇocuklar

Jedo şirketin ürünleri: arabaları. Yorumlar ve Açıklama

en acil konulardan biri bebek için puset seçimdir. aralık bugün büyük ve oldukça sert, her bakımdan tatmin edilir olanı seçin. Şirketin ürünleri Jedo (taşıma dahil) uzun bir kalite ve konforlu olarak Avrupa ve Rusya pazarlarında haline gelmiştir.

Şirketin ürünleri Jedo: Kalite ve güvenilirlik

Bebeğin ailesinin görünümünü daha önemli bir şey yoktur. Yaşamın ilk günlerinden itibaren anne bakım ve konfor ve bebekler için ürünler seçiminde özellikle dikkatli ile surround çalışıyoruz. Çocukların kaliteli üreticilerinden biri bir şirket Jedo olduğunu. Pusetler ve bu şirketin araba koltukları Rusya'da dahil birçok Avrupa ülkesinde bilinir.

Şirket üretir Ürünler, uluslararası kalite belgelerine karşılamaktadır. Bunu oluşturulması için, sadece, yüksek kaliteli, güvenli malzemeleri ve doğal kumaşlar kullanılır.

taşıyıcıların aralığı

Bartatina, Fyn, Neiva ve Pati: Üretilen Jedo tekerlekli dört modeli mevcuttur. Tüm renkli tasarımları geniş bir ürün yelpazesine mevcuttur. Bu doğal olarak zahmetsizce katlanmış ve nispeten küçük tartın edilebilir puset transformatörler.

Arabaları Jedo, yorum kaliteli ve güvenli malzemelerle birlikte iyi bir değer teşvik çoğunlukla olumlu. Ayrı ayrı, o tamamen kaplandığı bile ve tekerlekli sandalyede bir yağmurluk sağlamaz fazlalaştı gerçeği tamamen su geçirmez kumaş kapakları içinde, çocuk, yağmur korkmuyor.

Seçenekler

Seçenekler modelleri farklı olabilir. Öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlıdır. Ancak, bu hiçbir şekilde genel olarak tekerlekli sandalye kalitesini etkilemez. Hepsi şu unsurları dahil ettik:

 • beşik;
 • Emniyet birimi;
 • Vaka-zarf;
 • bebek malzemeleri için çanta.

bebek için beşik kurulu ve kasadan çıkarılabilir. Aynı zamanda bir cibinlik korumalı. beşik altı aya kadar bebekler için tasarlanmıştır. çocuk büyüdüğünde o koltuk birimine transplante edilebilir. Birisi rulo ve beşikte uzun ve bazı çabuk bu faz büyümek çünkü dikkate çocuğun bireysel özellikleri almalıdır.

Blok oldukça geniş ve rahat yürüyorum. Bebek iyi giyinmiş zaman bile kış aylarında, bu uyum ve hiçbir sorunları ile rahat olacak. 3 yaşına kadar olabilir koltuk biriminde bir çocuğu taşıyın.

Çanta aksesuarı yürüyüşe genellikle bebek için çok şey almak zorunda, anneler için vazgeçilmezdir. Bir alt bölümü alışveriş yapmak ve ellerinde ağır çanta taşımak yok yürüyüşe izin verir.

Tekerlekli Jedo Bartatina

Bu model en yaygın ve popüler. diğerleri gibi, birkaç modifikasyon ve iyileştirmeler uğramıştır. daha mükemmel bir beşikte varlığı ile selefi farklı klasik orada modeline Jedo Bartatina artı taşınması sonra montaj sistemi. Bu modelde, bir kayış ve çerçeve üzerinde yeni bir yumuşak bağlantı elemanları çelikten imal edilir.

Tekerlekli Jedo Bartatina Alu Plus ayrıca Rusya'da ve Avrupa ülkelerinde hem popülerlik kazandı. Emniyet, kolaylık, stil ve tasarıma: İmalatçıları hepsini gerekli nitelikleri birleştirmek başarmış. Ve en önemlisi, bu gibi parametrelerin orandır "fiyat-kalite." Bu modelde, çelik yaklaşık 2.5 kg önceki kayıt birimi daha hafif olan alüminyumdan yapılmış, daha hafif çerçevesi vardır.

Aynı zamanda, çok hafif çerçevesine ek olarak biraz daha büyütülmüş bir tekerleği arabası Jedo Bartatina Alu Elegance 14 '', sevilmektedir. Bu nedenle çocuğunuzla yürüyüşe, kar bile kalın bir tabaka önlemek için hiçbir şey yoktur.

Genel özellikler tekerlekli sandalye

Sunulan Jedo Puset oldukça hafiftir. En azından Rusya ve Avrupa pazarlarında benzer ürünleri ile karşılaştırıldığında. Örneğin, in 1 arabası Jedo Bartatina 2 13 kg ile ilgili yuvaları ile birlikte toplam ağırlığına sahiptir.

Nedeniyle oldukça küçük dingil mesafesi (60 cm) bu puset zahmetsizce asansöre binin. Bir çoğu arabalarda uyacaktır katlanmış.

iğne geniş tekerlekler yol karla kaplı olsa bile, yürüyüş yapmanın keyfini yardımcı olur. Tekerlek çapı - 30-32 cm modele bağlı olarak değişebilir.

yerden 125 cm yüksekliğe yerden Tekerlekli davlumbaz, işlemek için - 115 cm.

Koltuk ünitesi gidiş yönüne ve buna karşı takılabilir. Size güçlü bir rüzgar darbeler karşılamaları halinde, örneğin, bloğu açmak için yeterlidir ve rüzgar bebeğin korkmadığını zaman, çok uygundur.

Birim tamamen yatay hemen hemen dikey olarak ayarlanabilir farklı koltuk arkalığını sahiptir. Tüm 4 farklı pozisyonlarda ayarlanabilir.

beşikten Özellikleri

Klasik ve FREELINE - beşik iki tip arabaları Jedo kullanılmaktadır. Farklılıklar çok az var: Geçen beşiği eklenen sadece kaputun içinde izleme penceresi. Ne olursa olsun beşiği türünün Jedo şu özelliklere sahiptir:

 • beşikte bebeğin pozisyonu ayarlanabilir: geri 6 farklı pozisyonları alabilir. bebek biraz büyük olduğunda bu nedeniyle, o durumu değiştirmek mümkün olacaktır, bu yüzden gitmek dünya seyretti.
 • Bir beşikte Davlumbaz tamamen sessiz: onlar düşürücü ve yürürken podymanie bebeği uyandırma.
 • onun transferi için özel kolları beşikte yanlarında sağlanmaktadır.

beşik boyutları:

 • iç yatak üzerinde - 76 cm;
 • iç çıkıntıları - 80 cm;
 • Derinlik - 20 cm.

Tekerlekli Jedo 2 1: avantaj ve dezavantajları

Ana avantajlarından biri gibidir:

 • arabası iskeleti oluşturmak için güçlü, hafif malzeme kombinasyonu;
 • beşik dört yönlere salıncak, böylece kolayca bebeği sükunet olabilir;
 • Sen beşikte ve koltuk ünitesinde sırt dayanağı pozisyonunu ayarlayabilirsiniz;
 • deri kemer üzerinde iyi süspansiyon;
 • Sen Jedo firmalar, Recaro, Maxi-Cosi gelen araba koltukları Grup 0+ yükleyebilirsiniz;
 • Benzer edilen düzeneklere kıyasla bebek arabası düşük bir ağırlığa sahiptir;
 • Nispeten küçük boyutlu tekerlekli sandalye asansör onu taşımak için izin verir;
 • nedeniyle tekerleklerin boyutu bile karla kaplı yolda yürümek kolay mümkündür.

Ama ne olursa olsun, mümkün tamamen mükemmel bir şey ne kadar zor üreticilerin oluşturun. Jedo ve arabaları bazı dezavantajlara sahiptir. Her şeyden önce, birçok anne eski modeller çok iyi davlumbaz olmadığını bildirmektedir. Ama üretici yeni modellerinde biraz iyileşmiştir.

Ayrıca dezavantaj katlanmış arabanın bagajında uymaz çünkü puset, gezileri için çok uygun olmamasıdır.

müşteri Yorumları

Zaten ebeveynlerin çok taşıma şirketi Jedo takdir için zaman var. Değerlendirme bir analize, aşağıdaki noktaları vurgulanabilir:

 • Herhangi su birikintileri, höyükler ve sürüklenir geçmek yapabiliyor iyi tekerleklere bebek arabası inanılmaz manevra ve teşekkür;
 • Neredeyse titreşimleri hissetmek ve, taşıyıcı sorunsuz ve doğru sürmek sallayarak gelmez edilir bebek arabası içinde bantlar üzerinde benzersiz amortisör sistemi sayesinde;
 • taşıyıcının genişliği asansörde taşıyabilir. Kapılarda lastik mühürler kapı yüklü olan asansörlerin, o orada açıklamak gerekir rağmen, bazı zorluklar vardı: anne (cm çift) biraz vardı taşıma asansör durdu için elle kapıyı itmek;
 • ebeveynlerin çoğunluğuna göre, bebek arabası fiyat ve kalite parametrelerinin optimum oranını birleştirir;
 • beşik, yeterince geniş, blok yürüme gibi pek bile kış tulum bebek kolay yerleştirildiği;
 • tüm parçalar çıkarılabilir ve bazı durumlarda, sadece nemli bir bezle silme: temizlik ve yıkama arabalar, herhangi bir sorun olmaksızın geçer.

çocuklar için ürünlerin seçimi her zaman her zaman çocuklarının gelenin en iyisini yapmaya, çünkü ebeveynlerin aklında oturan uzun zamandır. Tekerlekli - Bu bebeğin hayatının ilk yılında olmadan yapamaz, en önemli unsurlardan biridir. Arabası Jedo iyi özelliklere sahiptir. Onların yaratılış olarak kullanmak hoş ve sersemlik zarar vermez, sadece yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Genel olarak, bu nispeten küçük memnun maliyet ve görünüm ve bunların özellikleri için güvenilir bir seçenektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.