SeyahatYol tarifi

Araba ile Peter: neyi nasıl?

Yol Gezileri - hepsi değil gibi seyahat özel bir kategori. Öte yandan, yolun romantizm sürücü sevenlerin beğenisine olabilir. Bu anlamda en popüler yollarından biri Moskova yönü olduğunu - Peter: Araba ile yolculuk çok fazla zaman alır ve yolda kalmak için bir yer var.

yoluna bağlı tek yön yaklaşık 10-16 saat sürer olduğunu. Leningrad karayolu üzerinde hareketi ile ilgili bilinen sorunlar, daha kolay ve Moskova Novorizhskoe üzerinde karayolunun küçük halka ulaşmak için daha hızlı olabilir bu yüzden. tüm rota seyahat için en sürücüler karayolu M-10. Bu güzergah boyunca araba ile Peter ardından, boşa çok az zaman vardır, özellikle de Valdai ve Novgorod Büyük üzerinde, Tver çağırabilir.

Önemli olan, tabii ki, çıkıp dönmek için doğru zamanı seçin. Yaz sezonu boyunca bir yolculuk çok daha ağrılı beklenen ve olabileceğinden daha olabilir, böylece hafta sonu önce ayrılmak zor olacaktır.

2018 itibariyle, yetkililer bir paralı yol inşa etmek söz. Yaklaşık 1.200 ruble tek sermayeden başka gelmek için 6 saat olacak - Bununla beraber, araba için St. Petersburg gezisi daha kolay ve hızlı olacaktır.

Bu arada, mevcut otoyol kullanmak zorunda. tüm uzunluğu ise bu şekilde kaliteli çağrılabilir: Veliki Novgorod sürücülerin alanında usulsüzlük ve değil çok iyi bir asfalt kaydetti.

Bu arada, Moskova seyahat etmek alışık olanlar, St. Petersburg organizasyonu bazı farklılıklara dikkat etmelidir kontrollü kavşaklar. Trafik ışıkları döngüsü yayalar için segmenti sağlanmaz içinde, yani okun altında sağa gerçeği sorunlu olabilir - bu tüm geçmesi gerekecektir.

her durumda araba ile St. Petersburg yolda geçmek zorunda yerleşim, Of, Veliky Novgorod durdurmak emin olun. bu antik şehirde, neredeyse bin yıl vardır Kremlin görebilirsiniz. Ayrıca ahşap mimarisinin müzeyi ziyaret edebilir ve sadece eğlenceli şehir etrafında olacak ve güzelliği görmek için.

Tver, ilgi çekici yerleri, belki daha az, ama aynı zamanda dikkat çekicidir. Burada adıyla bildiğimiz gibi, Volga bankalar bağlayan, güzel Starovolzhsky köprüdür. Bu alanda o sadece kendi türlerini hayran, onun güç ve güç kazanmak başlıyor rağmen burada olabilir. buna kaynaklanır Valdai, bakmak için hiç mümkün mü.

Bu yolculuğa cazibesi - eğer kesinlikle her yerde kalmak şehir ve hemen hemen hiç özel olarak gidecek ülke, bölümlerine bakabilirsiniz. Tabii ki, direksiyonuna oturmak için uzun alışık olmayanlar, bu alışkanlık zor olabilir. Tabii ki, yanlış organizasyon kalıcı uzun mesafe yolculukları vazgeçirmek özellikle bağımsız seyahat bu ilk deneyim deneyimsiz insanlar. Ama burada asıl şey - konforlu ve güvenilir araba, iyi ve net organizasyon, kaba bir planı ve güzergah yanı sıra olumlu tutum. Sonra araba ile St. Petersburg gezisi, büyük olasılıkla, bu tür ziyaretlerin bir dizinin ilk olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.