Spor ve SağlıkEkipman

"Ata Arms NEO-12": yorumlar, karakteristik ifadesi. Türk silahlar

"Ata Arms NEO-12" Modifikasyonu, yorum son yüzyılın doksanlı yılların sonlarında kurulmuştur hangi kendinden yüklemeli tüfekleri ve çift namlulu, üretimin bir tür, aşağıda gösterilmiştir. Kopya dikkate "çocuk" sorunlar öncekilerin bertarafı alarak iyi test edilmiştir. Bu markanın gelişmede sadece yerli Türk pazarında değil, aynı zamanda ötesinde, o büyük bir rol itibar ünlü tüfekçi Celal Yoly oynadı. Onun desteği sayesinde dünya pazarlarında fazla altmış ülkeyi yaymak baz, birçok varyasyonu olmuştur. kullanıcıların görüşlerini öğrenmek için bir fırsat yorum bunlardan "Ata Arms NEO-12", Rus modeli, altı yıl önce kitlesel satışında ortaya çıktı. Bu kısa süre içinde kitlesel popülerlik aracı kazanmayı başarmıştır.

avantajları

Türk silahlar yapışık bir kapı getiriler (reverse - 3 mm) ile bir alıcı olduğunu belirtmek gerekir, doğrudan silah yeniden otomatik yer almazlar.

gaz akış gövde kısmından egzoz emisyonları kaçırma sırasında elde edilen bir yay valf basınç kontrol cihazlı popüler gaz pistonlu motorun yapısı ile aynıdır yapılır.

Göre karakteristikleri operasyonu geri önemlidir gaz basıncının otomatik ekolayzır, aktive tepme zaman çekim güçlü kartuş tipi "Magnum". Böyle bir çözüm etkisi, enerji parçası telafi etmek mümkün kılar "Ata Arms NEO-12".

kullanma talimatları

söz konusu her verilen silah kullanmak ve bakım için kapsamlı bir rehber içerdiğinden, bunun yerine bir tabanca ile atış açısından birkaç ilginç şeyler işaret etmek istiyorum ayrıntılı olarak mantıklı değil bu soruya üzerinde durmak.

Örneğin, güç geri tepme kapağın 36 gram atış veya madde ağırlığı doldurma ve düzenleyici valf üzerinde namlu düzenlenen yay ön ile bir araya getirilmesi, standart bir yük ile çekerken. Bu durumda, gövde gaz basıncı ayarlayan çalışmaz, hemen hemen statik pozisyon kalır ve gaz pistonu bölümü ve hareketli parçaları, standart modunda çalışır.

Bir silah Ata Arms NEO-12 daha güçlü kartuşları (tip "Magnum") vurursan, artan deşarj varil geri tepme hareketi eşliğinde yaklaşık 3 milimetre geri döndü. Bu durum, sap kısmı ile birlikte egzoz valfi kontrol ünitesinin kütle akışı katkıda bulunan, gaz silindiri hareket ettirilir. Eleman pistonu kendi işlevini ifa etmek sağlayan gaz dışarı doğru fazlaları dışarı çıkmasını sağlamak için, aktive edilmiş.

Eş zamanlı regülatörleri söndürülmesi yay-tipi kuvvetine karşı geri tepme enerjisi silah oluşur. Tipik olarak, çıkış, modern otomatik tüfekler eylemine benzer bir sonucudur, sadece kendi geri dönüş sayesinde kısa sap bakım işaretli.

cihaz

Av tüfeği "Ata Silah NEO-12", bir varil 61, 66, 75 mm (- 12/76 kalibre) ile yapılır. sap kısmını, özel cihazlar üzerinde derin bir matkap ile üretilir. Model standart kısıtlamalara varil birkaç değiştirilebilir memeleri ile donatılmıştır. Eleman kök düşük profil kayış havalandırılmış nişan türü ve silindirik boncuk renk monte edilir. kaplama kanal kapalı krom kaynaklanıyor.

Memeler bir özel anahtar ile bağlanmıştır. Gaz silindiri vasıtasıyla kaburga bağlanır gümüş lehim. (Programlanmış kontrol ile özel makineler ile yapılan işlemin) yüksek mukavemetli alüminyum alaşımından yapılmış oksitlenmiş elemanı namlu borusunun dış yüzeyi. Tetik tertibatı Türk çağdaş av tüfeği modifikasyonu olan standart yapı kolayca çıkarılabilir tip oluşturulur. Alıcı kavrama girintisi dikey tertibatı ile donatılmıştır Kabızlık üreteci.

Özellikler

Dikkate klasik silah popo gerisinde yer alan mekanizmayı, dönün. kullanıcının antropometrik verilere uygun olarak kişiselleştirilmiş ayar alın sırt (55/60/65 mm) yüksekliğini ayarlamak için tasarlanmıştır üç özel takozlar ayarlanmasıyla gerçekleştirilebilir. Bundan başka, sağa ya da sola (sol el) sevk edilmesine yönelik ek bir ön ek vardır.

Haricen Ata Arms NEO-12 silah üreticisinin dış sanatsal yenilik mevcut karakteristiği ile birlikte özgün ve modern tasarım dekora sahiptir. Silah değişikliklerin çoğu ahşap stok var Türk fındık estetik gelen benzer bir süreç önemli işletim mekanizmaları (önkol, kapı düğmeleri popo plaka, sigorta tutucu ve alıcı).

teknik planın parametreleri

Aşağıda teknik göstergelerin bazı marka tüfekler kabul edilir bulunmaktadır. Biz NEO-12 Engravd Altın »(Oyma Altın)" değişiklik bir inceleme ile başlar:

  • Namlu uzunluğu - 75 cm.
  • Çalışma kalibreli - 12 mm.
  • gövdelerinin sayısı - bir eleman.
  • Soğutma - yarı otomatik türü.
  • popo yapım malzemesi - somun.

"Ata Arms NEO-12", karakteristikleri Ceviz serisi shotgun:

  • varil 760 mm 'lik bir uzunluğa sahiptir.
  • 5 mermi - suçlamaların sayısı.
  • Kalibrasyon - 12 mm.
  • gövdelerinin sayısı - Bir.
  • Soğutma - yarı otomatik türü.

Buna ek olarak, "Yeni-12" serisi ayrı polimer butt temel özellikleri, yukarıda tarif edilen, özdeş kopyalarını sahip plastik bir uç uca, bir model vardır.

Şarj?

kartuşları kullanmak daha iyidir Türk tabancası "Ata Arms NEO-12," tarafından mı? Bunun chtooby öğrenmek için uzman ve kullanıcı geribildirim öneriler dikkate almalıdır. Tüketiciler özellikle yeni başlayanlar için, masif mühimmat kullanarak, önemli bir geri dönüş olduğunu söyleyebiliriz. Bazen sadece on turdan sonra omzunda çürükler durumlar vardır.

Daha deneyimli sahipleri minimum ağırlığı acemi atıcılar bedellerinin kullanımını öneriyoruz. Kutu ve kendine güvenen up popo doğru yerleştirilmesini hatırlamak gereklidir.

Silah "ATA Silah NEO-12": yorumlar

Kullanıcıların geri bildirimleri tarafından onaylandıktan gibi, silah değil sadece güzel dekore, ama aynı zamanda çok pratik düşündü. sahipleri atış poligonu omuz popo sıkıca bağlandığını ve ancak o zaman atış yapmak gerektiğini söylüyorlar. Bu daha doğru hedefe ve daha iyi etkisi ile baş edecek.

artılar tüketiciler için mermi veya av tüfeği ücretleri kullanabilmesi için, bazı ipuçları içerir silah iyi komple bir set içerir. "ATA SİLAH NEO-12" tüfek iki sürümü vardır beri - plastik ve ahşap stok ile, - her bir varyasyonun yanıtları düşünün. Uygulamada görüldüğü, orada iki modelin de operasyonda özel teknik farklılıklar gibi. Tek fark tüketiciler hızlı çalışma iplik bağlantı elemanları zarar verebilir, çünkü plastik modeline popo diğer tip uyacak şekilde yetersizlik hissediyorum.

iki yiv ile bir hücre kullanarak bile memelerin kullanımı ile ilgili olarak, oldukça iyi bir hassasiyet ve doğruluk not edilir. Genel olarak, kullanıcıların bir yedekli mekanizma tüfeklerle memnun edilir ve küçük kusurlar önemsiz kabul.

Ancak, bir silah "Ata Arms NEO-12" ve planın olumsuz yorumlar aldı. stok omzuna kesin durağı olmadan, doğru ayarlanmazsa Ve onlar büyük getiriler ile ilgilidir. Özellikle bu sorun avcılar ile ilgilidir, avlarını alaşağı çünkü çok zor bir zaman prikladku olarak, omzunda morluk almadan, hızla görevden aldığı - en azından.

Türk silah "Ata Arms NEO-12": Maliyet ve amaç

Maliyet dikkate silah onun modifikasyonu, tedarikçi durumuna bağlıdır. Ortalama olarak, bu marka yeni bir örneği yaklaşık bin dolar (biraz az 60.000 ruble) mal olacak. Doğal olarak, kullanılan modeller çok daha düşük fiyatlı. ikincil piyasada silah satın, ana çalışma parçaların bütünlüğü, hem de stok durumuna dikkat.

avcılık, skeet ve sportif çekim: Türk silah hedefe, üç ana yönlere gelince. Genellikle eğlence ve kendi evlerinde güvenliği için kullanılır. Silahların kullanılması ve taşıma talimatlarında belirtilen güvenlik kurallarına uygun yapılmalıdır ve izinlerin eşlik unutulmamalıdır.

gözden geçirmenin sonuçlandırılması

Tüfek "Ata Arms NEO-12", fiyatı katı ve hızlı dış donatılmış silahlar çok severler, oldukça erişilebilir. Ek olarak, model, olukların sayısının değiştirmek için izin orijinal alıcı memeleri bulunmaktadır. yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üreticisi yanı sıra silah özellikleri geniş bir yelpazede tarafından başvuru Rusya ve eski Sovyetler Birliği de dahil olmak üzere, tüm dünyada popülerliğini sağlanmalıdır.

Özel silah mühimmatı farklı kullanacak şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli modifikasyonları (model ve üretim hammaddesıne boyutları dahil), farklı ihtiyaçları olan tüketiciler için tasarlanmıştır. Tüketici yorumları dikkate alınan silahlar son derece kendi segmentinde takdir onaylayın. örneğini Tanışmak iç piyasaya dahil birçok ülkede görülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.