BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Nasıl resimleri ve fotoğrafları "google" arama yapmanın?

en, aynı zamanda bakalım "google" fotoğraflarını nasıl aranır ve bilgisayarınızda bulunan resimleri. Bu sorun tüm kullanıcılar dünya çapında ağ, böyle bir arama seçeneği sürekli çalışan tek çünkü eğer ilgiyi hak, ama bu konuda biliyorum.

tanıtım

Günümüzde internet sıkıca hayatımıza yerleşti. en ufak ihtiyacı anda, yardım için ona döndüm. Bu dünyanın en son haberleri almak için ve hatta son derece uzmanlaşmış ekipman ve makinelerin şekilde organize etmemiz, insanlarla iletişim, doğru bilgileri bulmak için bize yardımcı olur. Biz ev, başka bir kıtada yaşayan bir adam bırakmadan iletişim kurabilir ve bu hızlı, pratik ve çok değil mal oldu. Bugün herkes bir dizüstü bilgisayar ya da bilgisayar olduğundan hayatımızın hemen hepsi yakından World Wide Web ile bağlantılıdır. Çoğumuz "sunucu", "web sitesi" veya "tarayıcı" gibi kelimelerle aşinadır. Ve en modern insanlar, kelime "sörf" artık kurulu ile ilişkili ve dalgalar çekilir. Bu modern insanın dünya. O yıl son birkaç on içinde çok değişti, ama daha kötüsü haline gelmedi, sadece biraz farklı oldu.

Hakkında "google"

Şüphesiz her ağ kullanıcı en iyi arama motoru Google, bugün olduğunu bilir. Her tür modern insana vazgeçilmez olduğunu ve o gerçekten hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. internette gezinmek - Aslında her zaman kolay bir görev. Bir bilgisayara can kesinlikle herkes iletişimde güçlük yaşamaktadırlar. Biraz yeterince tür sıkıntıları önlemek için: pratikte bunları kullanmak için belirli bilgisine ve deneyimine sahiptir. Birçok için olanlar imkansız bir görev birisi internette bir görüntü veya görüntüler için aramasıdır. resim "google" arama yapma, tüm kullanıcılar değil biliyorum. özellik henüz hakim değil olanlar, yardım etmek için çalışacaktır.

"Google" resmi bulun: yol bir fonksiyondur

Eğer bilinmeyen bir sanatçının size bir fotoğraf boyama olduğunu varsayalım ve kimin elinde oluşturma bu kadar bilmek istiyorum. Ya da bir bulanık görüntü kalitesine sahip ve daha iyi ya da daha fazla genişleme geçmek istiyoruz. Ya da bir güzel kız modelinin bir fotoğrafa rastladım ve o kim olduğunu bilmek istemek. Ya da mimarisinin muhteşem anıt ve onun hikayesinin ilgileniyor. Her ne ise - yardımcı olmak için Google.

sonuçlar

Oldukça yakın zamanda böyle bir olasılık arama motorlarına mevcut değildi, ama internet olanaklarının geliştirilmesi çarçabuk ilerliyor. Bugün ağda sadece özdeş resimleri bulabilirsiniz. benzer görüntüler için "Google" arayışı da mümkündür. Onlar sadece isteğinizin orijinalinden biraz farklıdır. konular aynı renk veya diğer yönleri olacak aynı olabilir. Yani, resimler için "google" arama konusunda daha ayrıntılı inceleyelim. Bilmeniz gereken hangi çeşitli seçenekler vardır.

Görselle ara: "Google Chrome"

Hemen hemen şu anda modern bir internet çağın doğada var olan tüm tarayıcılar, aramanıza yardımcı olabilir. Ama en popüler ve güvenilir Google, bugün Chrome. Tasarımı zaten "google" bilgilerinde fotoğrafı bulmak için yeteneği entegre edilmiştir. Ama rahatlık için, sen varolan tarayıcıya ek uzantıyı ayarlayabilirsiniz resmi sitesinde indirin. Kullanım rahatlığı kısayol menüsündeki farenin sağ düğmesine tıklayın ve bölüm seçmeniz gerekir, böyle bir hizmet için "Bu resimdeki Google'da Ara". Eğer arama için bir sekme açmadan önce hangi ek bilgileri girin. Ancak bu sadece bir değil ve sürekli arama bu tür yapmazsak, çok daha kolay ve daha hızlı seçenekler vardır.

Aslında, akıllı ve bilerek arama motoru zaten yerleşik "Google" - "fotoğrafın bakmak." Burada da hiçbir şey karmaşık. Sen açmalısınız Google'ın başlangıç sayfası ve hizmete taşımayı "Resimler." Öyle bunu edebilir: http://images.google.ru/. Bu durumda, ana sayfadaki arama motoru küçük bir kamera resmini göreceksiniz. O - sadece ne gerek. Üzerine tıklayarak, resim mevcut resimlerin web adresini girebilirsiniz. kameradaki bu, sağ tıklayarak yapmak için, "Bir bağlantı belirtin" seçin ve resmin URL'sini girin. Başlangıç için "Google" resimlerine çalışabilirler. Hızlı bir şekilde hızlı ve doğru bir şekilde nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.

Biz bilgisayarınızdaki bilgileri kullanmak

onlar Bilgisayarınızın masaüstünde olup olmadığını nasıl, resimler için "google" arama yapmanın? Çok Böyle bir olasılık. PC'nizde dosyayı aramak için bir resim yükleyebilirsiniz. Eylemler birinci durumda aynıdır. çizgi "Yükle" seçeneğini kamerayı tıklayın ve dosyanın yolunu ayarlayın. Bu arada, Chrome'da sadece arama kutusuna fare ile görüntüyü sürükleyin. daha da kolay yok: sadece resim arama motoru hattında fareyi sürükleyin - ve bitirdiniz. görüntü açın ve fare düğmesini basılı tutarken üzerine tıklayın. adres çubuğu arama motorunu sürükleyin. görüntü hattına taşındığında düğmeyi bırakın. İnternetin sayfaları için bekleyin. Ağ görüntü arama bu yöntem bir büyüklüğe az 20 bayt veya karşılaşma zorluklar olması gerektiğini belirtmek gerekir.

fotoğraf

Görüntüyü yükledikten sonra, ağda kullanılabilir tüm seçenekleri göreceksiniz. İlk Büyük formatı ve benzeri küçük çeşitli, aradığınız tam olarak budur. Tüm resimler ve fotoğraflar tamamen farklı olabilir, bu minyatür ve stil ve renk düzeni benzer görüntüler. Sonuç mümkün olduğunca doğru olduğunu bulmak ve ihtiyaçlarına daha spesifik cevaplamak için sahibi bilgilerinde arama dizesini girin. Örneğin: "bağbozumu kamera", "Peter» veya daha fazla. Sonuçlara göre, sadece fotoğraflar "Google" benzer veya daha iyi kalitede fotoğraflara bakmak değil, aynı zamanda okumak ilgilenen bilgilerle sayfalara bağlantılar bulamıyorum. Biz sadece ona gidebilirsiniz.

Şimdi resimler İhtiyacınız olan bilgi "google" na bakarak biliyorum. Araştırmanın bu tip Varyantlar aslında oldukça çok olduğunu ve çok popüler. "Google" Sadece sana herhangi cihazın teknik nitelikte bilgi veremem fotoğrafla arama değil, aynı zamanda örneğin, görmedim kiminle birini bulmak, bir üniversite yıllarında olasılığı. Eğer şanslıysanız, istediğiniz fotoğraf iyi sosyal ağ portföyü arkadaşınızla saklanabilir. örneğin "Sınıf arkadaşları" ve örneğin "VKontakte" olarak Kaynakları ya da soyadınız fakat zamanın geçiş hatırlamıyorum kişilerin çok sayıda fotoğraf var. Ama önemli olan - arzusu ve tüm Alacağınız. "Google" her şey ve herkes bulacaksınız.

alternatif

Bu Internet üzerinde bu tür bilgileri bulmak için söylenmesi gerekir, ayrı hizmetler vardır. Bunlardan biri TinEye.com olduğunu. Bu site aynı zamanda yardımcı olmak oldukça yapabiliyor. arama motoru Google gibi, sen de yapabilirsiniz onunla çalışmak. adresini veya resmin kendisini girin - ve sonuç almak. Google, sebebi ne olursa olsun, sen eksik bilgiler sağlamıştır varsa, bu mümkün, bu kaynağı kullanmak, bu size yardımcı olacaktır. Resmi Eğer İstenirse - ağda değil en popüler görüntü, arama için birkaç seçenek kullanmak daha iyidir.

hep arar bulur biri, ana şey - doğru yapmak arzu ve serbest zaman biraz ve nasıl olması, biliyorsun. Size başarılı ve verimli aramalar diliyorum sadece kalır. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.