IlişkilerCinsellik

Nasıl bir adam öpmek. başlayanlar ve tecrübeli kızlar için ipuçları

Öpücük kişiye kendi aşk ve sevgi göstermek için en iyi yoldur. Biz, çocuğunu öpmek için duygu şefkatle kayıtsızlık şupur arkadaşlarıyla, anne ve babalar öpüşme acele içindedir. Ama sanatın çok her iki taraftan bir erkek ve bir kadın arasında bir öpücük gerektirir. Bu nedenle, düzgün bir adam öpmek nasıl fikri sadece her kadının kafasında oluşmaz.

ilk öpücük

İlk defa bir ilişkide bu nokta özellikle heyecan verici. Fakat genç kızlar genç adam tarafından yönlendirilmek için uygun olacağını, herhangi bir çaba sarf etmemelidir. o eylemleri yönlendirir edelim. Eğer cevap vermek yerime düşünüyorsanız, doğru cevap verebilir. Ama tabii o dilin sürecine dahil etmek denemek için gerekli değildir. bir öpücük yapan tek dudak de olsa.

Değil en önemli şey öpmek nasıl ilk defa, kime gerçek duygularını yaşıyoruz, doğru ortağı seçmek çok daha önemlidir. Gerek popülerliğe cinsel gevşeklik her türlü dalgası direnmek. Sonuçta, bu hayat o bir alkolik ucuz bira keyfi bir yudum almamaya, zevk ve zevkle, nektar gibi düştü içmektir. ayrı ayrı söz edilebilir içecekleri sarhoş hakkında, cesaret için içmek için gerekli değildir. Bu durumda olan bir ilk öpücük olursa olsun kalbimde düşkün anıları bırakmak doğru ne kadar.

Değil ilk kez ilk öpücük

Yeni bir ilişkide ilk öpücük o samimiyet ilk adımıdır, da önemlidir. Belki de ilişkinin devamı olacak hangi sıfatla, ona bağlı ve bu hiç olup olmadığı. Yani, bir adam tecrübeli kız öpmek için nasıl bir kaç pratik ipuçları:

  • acele etmeden. tüm hünerlerini göstermeye kalkmayın onun becerilerini gösteren ilk edelim.
  • ruj olmadan. Her erkek tat keyfine varacaksınız ruj, ve dudaklarda bazı maddelerin sadece varlığını. Ve parlak ruj lekesi erkek olabilir. Ruj veya merhem değiştirmek için gerekli olan , bir dudak parlatıcısı onlar yapışkan olmadıklarını emin olun. balsamı vanilya veya meyve aroması olduğundagösterilir güzel.
  • Taze nefesinde. Nefes tazeleyici nane şekeri daha iyi sakız daha kullanmak. Gerekirse, onlar hızla sindirilebilir. Ayrıca limon suyu ve bal (her iki bileşenin 2 çay kaşığı) yararlı karışım - hoş nefesin ve neşelen.
  • stres ve korku olmadan. gerginlik ve endişe gerek yok. Hayat deneme yanılma oluşur. Ve bunun yanı sıra, bir erkeği öpmek nasıl, onu durdurmak için nasıl bilmek gerekir. Bir şey ister yoksa yavaşça çıkarın ve öpmek nasıl buldunuz açıklamak (veya göstermek) gerekir.

Nasıl bir kız öpmek

gereksiz ve erkekler için birkaç ipucu olmayın. Sen, (ilk defa yeterli TLC için) aşırı basınç ve tutku olmadan, alkolsüz, kısaca listeleyebilirsiniz hafif hafif sallayarak (sarıldı unutmak ya saçı tutmaz). Belki, bazı kızlar sigara kokusu gibi, bu yüzden fırça dişlerinizi veya nane veya dereotu yaprak gereksiz olmayacak çiğneme. ortağın reaksiyonuna dikkat edin ve onların taktik şeyleri değiştirmek için hazır olun. Merak etmeyin - kadın güçlü erkekler gibi.

Böylece, aşırı bencillik atmak ve öpüşme yoluyla ortağına tüm aşkını göstermek için gereklidir. Ve zaman içinde, nasıl bir adam ya da kız öpmek için kendi gizli yöntemine sahip olacaktır. Önemli olan - küçük şeyler üzerinde zamanınızı boşa harcamayın (ve herkesle öpüşme bu zihin yakınında, promiscuity anlaşılacağı) olduğunu ve tüm içten sevgi vermek biridir ekledi. ancak böyle bir öpücük için duş sıcak anılar bıraktı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.