SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Ingoverin'. kullanma talimatları

Tıp "Ingoverin 90" Rus bilim adamlarının nispeten yeni bir gelişmedir. Hazırlık belirgin antiviral bir etkiye sahiptir. grip virüsü (A / H1N1 ve diğer modifikasyonlar), grip B, parainfluenza, adenovirüs ve RSV enfeksiyonu için "Ingoverin" aktivitesi anlamına gelir.

Aktif ilaç bileşeni - imidazoliletanamid asit pentandiovoy.

ilaç "Ingoverin 90" talimat Viral kaynaklı olan influenza A ve B ve diğer akut solunum enfeksiyonların tedavisine yönelik kullanımı sağlar.

ilaç, beyaz veya beyaz saf Valium ile toz ve granülleri içeren kırmızı (veya mavi) kapsüllere boşaltılır.

ilaç "Ingoverin" kılavuzuna karakterize olan (interferon) plazma konsantrasyonlarının yükseltilmesinde, bir sonucu olarak, lökositler tarafından interferon üretiminin arttırılması ve temel onun immunomodülasyon aktivitesi varlığını gösterir. ilaç öldürücü T hücrelerinin oluşumunu (hücre öldürücü virüs) teşvik etmektedir. ilaç "Ingoverin" nötrofillerin fonksiyonel olgunlaşmasını hızlandırmak için (kullanım talimatları buna atıfta).

İlacın, anti-enflamatuar etkisi mieloperiksidazy aktivitesi aşağı tuşu tsitoksinov bastırılması ile ilişkilidir. grip olarak terapötik etki febril dönemi shortening, baş ağrısı, baş dönmesi, zayıflık ortadan kaldırılması, akıntılı semptomlarından kurtuldu olarak miktarı ve bir hastalık komplikasyonların süresini azaltan azaltılmış toksisite.

çalışmaların ders ilaç "Ingoverin" değil kanserojen veya mutajen etkileri, üreme fonksiyonunu etkilemez bulundu. İlaç hiçbir yerel tahriş edici özellikleri vardır, immunotoksik ve alerjenik etkisini sağlamak mümkün değildir.

Besleme organ ve dokulara aktif maddenin homojen bir şekilde dağılımını göstermektedir. Kan aracılığıyla gözlenen maksimum konsantrasyon verilmesinden sonra otuz dakika sonra. Boşaltım ilaçlar değişmemiş formda gerçekleştirilir.

Anlamı "Ingoverin" talimatı yemeklere dikkat etmeden, ağızdan alınacak önerir.

tıp o (hastalık) başlangıç otuz altı saatten daha geç, hastalığın ilk belirtileri beri almaya başlamalıdır.

İlaç genellikle günde bir kez doksan miligram için reçete edilir. tedavi süresi ciddiyetine bağlı olarak beş ila yedi gün arasında olabilir.

ilaç alırken diğer istenmeyen olaylar "Ingoverin" talimatı alerjik reaksiyonlar çağırır. Pratik bu etkiler nadir durumlarda gözlenmiştir göstermektedir.

onsekiz yaşını doldurmuş, hem de bileşenlerin bireysel hoşgörüsüzlük sahip görmeyen hastalar için ilaç vermeyin.

Nedeniyle hamile ve emziren kadınlar tarafından ilaç kullanımı çalışılmamıştır olması nedeniyle, bu ilacın "Ingoverin" Hastaların bu kategoride kullanılması tavsiye edilmez. Gerekirse, emzirme beslenme durdurulur sırasında uymaları anlamına gelir.

İlaç "Ingoverin" psikomotor hız, konsantrasyon ve görme keskinliği üzerine etkisi yoktur. Bu nedenle, etkinlikler potansiyel olarak tehlikeli olduğu kabul edilir kişilere ilaç kullanımı ile ilgili kısıtlamalar, oluşturulmamıştır.

aşırı dozda ilaç "Ingoverin" vakaları tarif edilmemiştir.

Diğer ilaçlarla etkileşim

Preparat yeteneği "Ingoverin" ilaç "Siklofosfamid'in" toksik etkisini azaltmak için, sitostatik ilaçlar antitümör aktivitesini geliştirir.

profesyonellerden ve pozitif çoğu durumda hastalardan ikisi ilaçlarla ilgili yorumlar, ilaç doktorunuzla kararlaştırılmalıdır rağmen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.