SağlıkMüstahzarlar

Ilaç "Gelomirtol forte". talimat

Anlamı "Gelomirtol forte" bir grubun parçası olduğu söktürücü ilaçlar , bitki kökenli. Bu uzun şeffaf jelatin yumuşak kapsüller şeklinde ilaç üretti. İçinde karakteristik bir kokusu olan, renksiz yağlı bir sıvı mevcuttur. İlaç mukolitik, antibakteriyel, anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. oral yeterince hızlı bir şekilde absorbe alınan ilaç "Gelomirtol forte" (kullanım verileri doğrulamaktadır). bir ila üç saat içinde konsantre tepe. Bu sütte bulunan ve plasentadan geçebilmekte edilebilir. % 5 ve hafif - - bağırsak uyuşturucu ve bunun bozunma ürünlerinin yaklaşık% 60'ı böbrekler yoluyla çıkış, yaklaşık% 2'dir.

randevu

İlaç solunum sistemi hastalıklarının kombinasyon terapisinde önerilmektedir. Özel olarak, ilaç sinüzit, sinüzit, bronşit (akut veya kronik) ile "Gelomirtol forte" atanır.

Kontrendikasyonlar

On yaşından önce safra taşı ve böbrek taşı hastalığı, aşırı duyarlılık, astım için çare tavsiye edilmez. Tedavi gebeliğin (birinci trimester) ve emzirme döneminde kontrendikedir.

yan etki

İlaç, bir alerjik reaksiyona neden olabilir. Genellikle ilaca intoleransı ile ilişkilidir. belirgin kaşıntı, kızarıklık, bronkospazm olan hastalar. tedavi temelinde durumlarda, ağız kuruluğu, taşikardi, gaz bir dizi ortaya çıkar. ilaç olumsuz etkileri "Gelomirtol forte" talimatları safra kesesi veya böbreklerde taş hareketlilik artar midede ağrı kusma vardır. komplikasyonlar durumunda, ihtiyaç genel bozulma doktorunuza danışın.

dozlama rejimi

İlaç "Gelomirtol forte" kılavuzu, otuz dakika yem yemeye önerir. akut iltihaplanma yetişkinde 3-4 p / gün 1, kapsül, kronik reçete - günde iki kez aynı dozda. bronkopulmoner patolojilerin gerekçesiyle balgam deşarj artırmak için yatmadan önce, ek alım kapsüller sağlar. 1 R / D - kapsül 2 R / D, kronik öngörülen 10 ila 18 yaş arası çocuklar için. Terapötik kursun süresi geçerli patolojisi ve kurulan uzman yoğunluğuna bağlıdır.

ilaç "Gelomirtol forte". Talimatlar. Fiyat. Daha fazla bilgi için,

200 ruble ilacın maliyeti. Aşırı doz deneyim yan etkileri olarak. Özellikle, kusma, bulantı, karın ağrısı, kramplar vardır. Şiddetli zehirlenme olarak, olası koma nefes rahatsız etti. Böyle kardiyovasküler sistemi bozuklukları gibi bu durumlarda, komplikasyonların olasılığı yüksek, içinde. vazelin yağı, 3 ml / kg verilen bir tedavi olarak gastrik lavaj, akciğer havalandırma. Uygulamada diğer ilaçlarla birlikte ilaçlar arasında klinik olarak anlamlı etkileşimler gözlenmemiştir. Alma devresinde değişiklik yapmak için izin verilmez. özet incelemek için gerekli ilaç uygulamadan önce.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.