SağlıkAlternatif tıp

Kırmızı fırça: terapötik özellikleri ve kontrendikasyonlar, yorumlar, fotoğraflar

Zarif resmi bilimde Snoudon soğuk, bu ünlü çim sevk - Tanrı'dan gerçek bir hediye. Onun Hakkında, kullanım ve kontrendikasyonlar kendine özgü şifa nitelikleri bu makalede ele alınacak.

türlerinin Açıklaması

Snoudon soğuk - nadir bitki cinsi Snoudon ailesine Crassulaceae ait. bitki çoğaltma alanı ihmal edilebilir olmasına rağmen, şaşırtıcı bir şekilde çok onun isimleri - Snoudon dört bölümlük veya dört. Birinin ışık eliyle Rus yılında karakteristik kökleri için kırmızı kıllı fırça denir, dar, yoğun büyüyen tombul yaprakları ve çiçek salkımına mor-pembe rengin keskin uçlar. antosiyaninler ve betain, içsel ve bitkilerden elde edilen preparatlar - nedeniyle konsantre boyaların tüm toprak üstü parçalarının varlığına Kırmızı renk. kullanımı Kırmızı fırça, tıbbi özellikleri ve kontrendikasyonlar - Bu maddenin teması.

doğal ortam

Ortak sadece sert dağlık bölgelerde, Snoudon taş placers üzerinde kalan, korkunç koşullarına dayanacak soğuk. Altay endemik olmak, çim 3000 m yükseklikte kayalıklar ve dağ yamaçlarında bulunan ve dere ve nehirlerin kıyısında. Kuraklığa dayanıklı Snoudon parlak güneş ışığı ile dolu açık alanlar, sever.

Crassulaceae engin ailesi, kırmızı fırça Temsilcisi - kalın yapraklı bir yaprak sulu meyveler, zıt kökleri dallanma, güçlü dik odunsu sürgünlerde düzenlenmiş ve önemli. Bu yıllık otsu formları temiz kompakt veya parçalanan yüksekliğinde ve çalıları 30 cm.

Basit, stipules yaprakları, etli ve genellikle Altaian eteklerinde meydana gelen kuraklık dönemlerinde bitkiyi tasarrufu su tutma olmadan. sarıdan krem ve kırmızı değişik renklerde Küçük Çift cinsiyetli çiçekler, corymbose başak veya gelişme toplanır.

Meyve - mnogolistovka. küçük tohumları. Snoudon çiçekli Haziran ayında meydana - Temmuz. Onun çarpıcı dayanıklılık, ancak bu tür kırmızı fırça gibi bitkilerin, ana avantajları - Şifa özellikleri. bu harika bitkinin iyileştirici gücü oldukça etkileyici. Görünüşe göre, nedeniyle sert dağ koşullarında hayatta kalmak için şaşırtıcı yeteneği, o değerli nitelikleri bir dizi satın aldı.

farmakolojik etkileri

bitki gibi güçlü bir iyileştirici etkisi bilimsel açıdan şaşırtıcı bir şekilde açık bir dengeli bir bileşim kaynaklanmaktadır. flavonoidler, uçucu yağlar, mineral tuzlar ve organik asitler - Bu "iksir sağlık" temeli değerli maddelerin bir dizi içerir. daha doğrusu semptomlarını veya sonuçlarının iyileştirilmesi daha hastalık nedenleri ile mücadelede yardımcı olmak ve gerçekten dengesizliği yok etmek - Snoudon soğuk preparatlar nadir kaliteye sahip. Örneğin, sık sık çeşitli hastalıkların temel nedeni dolaşım sisteminde bir arıza. bileşim içinde mevcut olan ilaç kullanımı, bu kayda değer bir ot, hematopoietik işlemleri, kalp ritmini, sesleri normalleştirir ve damar duvarlarının doku, yani yükler. E. negatif belirtiler vücut hafifletir. Kanser kırmızı fırça mücadelede etkili. Tıbbi özellikleri (yorumlar onaylamak) bu bitki önemli ölçüde onların oluşma riskini azaltır.

, Canlılığını artırmak performansı ve dayanıklılığı artırarak, metabolizmayı, çalışma damarları ve hemoglobin göstergelerini stabilize, vücudun cüruf üretimini ortadan kaldırmak: bitki dayalı eşsiz bileşimi, sayesinde hastalık durumlarında çeşitli mücadele yardımcı olmak için ayıklar.

görüldüğü gibi ve kime dört Rhodiola temelinde ilaç kullanımı

En yaygın ve verimli ilaç tentür kökleri kırmızı fırça. Bu yararlı etkileri erkek ve kadınların üreme sistemi vardır, zararlı etkilerini nötralize etmek için vücudun direncini arttırır.

yaşlılar için böyle bir hazırlık kullanılması çok önemlidir: bu geri yükler ve bağışıklık sistemini aktive eder, nazikçe aktivitesini uyararak, beyin hücrelerini besler, toksinleri uzaklaştırmak iç organların doku günceller, kalp ve kan damarları geliştirir. gövdenin ateroskleroz, ameliyat sonrası iyileşme önlenmesi, kemik kırıklarının ve doku hasarının iyileşme süreçlerinde uyarılması - çok sayıda biyolojik olarak aktif katkı maddeleri ve vücut enerjisi potansiyel ve kronik yorgunluk, depresyon tedavisi tezahürleri artırmak ücretlerinin bir bileşen ve - bu başarılı bir şekilde kırmızı fırça mücadele hastalık durumları, eksik bir listesidir yay beriberi. bu şaşırtıcı bitkinin etki spektrumu geniş kapsamlıdır. Oysa soğuk Snoudon kadın hastalıkları denilen ilk bitkisel şifacı, iyileşmek vardır. imkansız Kırmızı fırça, tıbbi özellikleri ve kontrendikasyonlar (fotoğraf bitkiler temsil), unutmak - büyük ilaç. Pratik dört bölümlük Rhodiola temelinde yapılan ilaçlar tabii gerçekten hastalara yardımcı olduğunu göstermektedir.

Kırmızı fırça: kadınlar için tedavi edici özellikleri

Bu bitki - kadın vücudunun büyük bir bulmak, önemli ölçüde birçok ciddi jinekolojik hastalıkların tedavisinde yardımcı gibi. Özellikle etkili kırmızı fırça, çok yüksek, endometriosis ve erozyon kadınlar için şifalı özellikleri. Bu uygulama geri ve adet döngüsü durur ve farklı etimolojileri enfeksiyonların neden olduğu enflamasyon kaldırır normalleştirir: mantarlar, virüsler, bakteriler. Kırmızı fırça tiroid fonksiyon bozukluğu ve cinsiyet bezleri ve böbrek üstü bezleri ile bağlantılı olarak ortaya çıkar hormonal dengesizlik güç ortadan kaldırmak için.

Şaşırtıcı sonuçlar kısırlık, mastit tedavisi, hem de onkolojik bir takım sorunlar bitkilerin kullanımını göstermiştir.

jinekolojik hastalıkların tedavisinde soğuk uygulama Snoudon

En sık teşhis önde gelen biri ile tedavi edilir, kırmızı fırça, makalede listelenen olan kullanımı tedavi edici özellikleri ve kontrendikasyon miyomlar, miyom olup. Kabul tentür Snoudon adet döngüsü düzenleyen, polip ve kist kurtulmak için yardımcı olur.

Rhodiola Soğuk ekstreler hayatının en kritik dönemlerinde kadınların sağlığını destekler:

başarılı gebelik için hazırlık: •;

• doğum sonrası iyileşme dönemi ve emzirme sırasında;

Menopozla birlikte •.

kırmızı fırça içeren tedavi ajanlarının elbette etkisi bu olay için bilimsel açıklama bugün bulundu rağmen vücudun farkedilir gençleştirme olduğunu O bulunmuştur.

Kırmızı fırça, kadınlar için de eşit derecede güçlü kontrendikasyonlar ve tedavi edici özellikleri dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. aşırı doz araçları önle kabul edilemez ve kontrendikasyonlar sen ilacın kullanımı hakkında düşünmek önce farkında olmalıdır.

Tentür "Kırmızı Fırça": tedavi edici özellikleri ve kontrendikasyonlar

kırmızı fırça tentürü - Güçlü enerji, bu yüzden sadece bir uzman danıştıktan sonra çekilen ve onun gözetimi altında yapılmalıdır. İlacın Gerçekten büyülü etkisine rağmen, dikkate alınması gereken kontrendikasyon vardır. Bunlar arasında:

• bileşenlerin herhangi intoleransı

• artan AD;

• kalp ritm bozukluğu;

• depresyon;

• kaygı;

• Tiroid bezinin fonksiyon bozukluğu;

• adet dönemleri, gebelik, emzirme.

Buna ek olarak, hazırlıkların 12 yaşından küçük çocukların tedavisinde kullanmayın, ana bileşeni kırmızı bir fırça olduğunu. (Bu onaylandıktan uyuşturucu alarak insanların yorum) tıbbi özellikleri ve kontrendikasyonlar gücü eşittir ve bu konuda unutamam.

Evde bir tentür nasıl hazırlanır

Farklı ilaç üreticileri çeşitli üretirler. eczane ağda olabilir bugün satın ve kuru hammadde satın alınabilir ve kendi başlarına üretirler. Bu, aşağıdaki bileşenleri gerektirir: bitkiler, 1 L alkol 50-70˚ gücü veya kalite votka kurutuldu kökleri 100 g. Bir bardak bir tentür hazırlayın - ya geniş boyunlu şişe. Bileşenler, karışık mühürlü ve bir ay boyunca karanlık bir yerde yerleştirilir. Her birkaç gün karışım çalkalanır. Bu süreden sonra, infüzyon süzülür ve asma telleri ile donatılmış temiz bir şişeye aktarılır. Bu ayar birkaç yıl boyunca saklanabilir. Bu derlemede konu olan kullanıma yönelik Kırmızı fırça, tıbbi özellikleri ve kontrendikasyonlar, dikkatli ve hastalığa bağlı olarak çeşitli düzenleri altında kullanılmalıdır.

tentür kullanımı

Profesyonel bitki plan çerçevesinde aç karnına yarım saat günde üç kez geri ve ilacın dokunulmazlıklarından 30-40 damla stabilize etmek için profilaktik infüzyonlarını tavsiye:

• 1 time - 9.00;

• 2 - Yemekten önce bir saat;

• 3 - uykusuzluk provoke tentür tonik etkisi beri en geç 19.00.

Ders kabul ayda sürer ve daha sonra 2 hafta boyunca süspansiyon haline getirilmiştir. Bu dönemsellik üç kez tekrarlanır ve bunun için ihtiyaç kalırsa o zaman, altı aylık bir aradan sonra, bu dizi çoğaltmak edilir.

Aslında sadece bir sağlık çare kadın kırmızı fırça olarak kanıtlanmış. Tedavi edici özellikleri ve kontrendikasyonlar eşit bir tentür olarak görünür, ve sulu çözeltiler içinde. Onlar normal mikroflora getirmek ve ürogenital enfeksiyonları ortadan kaldırmak için douching kullanılmaktadır. aşağıdaki gibi bir çözelti hazırlanır: çay kaşığı tentür kaynar su (36S) yarım litre ile karıştırılır. prosedürünü 7 gün, günde 2 kez uygulayın ve sonra bir haftalık ara düzenlemek ve tekrar tedavi tekrarlayın. Bu pamukçuk belirtileri aşmak için çok etkili bir yol ve diğer ureaplasmosis bu sorunların olduğunu.

güç modu infüzyonu alan

diyet değişiklikleri gerektirecektir ilacın kullanın: alkol, yağlı ve abur cubur dışlamak gerekir.

tentür kesinlikle hormonal terapi, kontraseptif kullanımı ile bağlantılı olarak almak yasak ve örneğin, kekik, rezene için de bitki hormonları içeren bitkilerin aldıktan sonra, şerbetçiotu unutmayın.

Aşırı doz belirtileri

Soğuk Snoudon kuvvetli aktivite, aynı zamanda toksik özellikleri de sahiptirler, çünkü Yapıştırma dozaj titizlikle belirtilmelidir. tentür, dozajı ve kullanım süresine kullanımının konular uzmanı devrede olmalıdır nedeni budur.

Doz aşımı belirtileri tansiyon, uyku hali, refleks inhibisyonu düşüş vardır.

Yani, kadınlar, kontrendikasyonlar ve koşulları için kırmızı fırça benzersiz şifa özellikleri makalede listelenen çim sağlığını normalleştirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.