Kendini yetiştirmePsikoloji

İyi şanslar nasıl çekilir?

Şans herkesin gülümsemesi değil. Bazen bir kişi sürekli ve özensizce onu "yakalar". Ancak, şansın sadece iyimser düşünceler, başarılarına inananlar, risk almayı ve kararları sürükleyip bırakmamaktan korkmadığına dikkat edin. Karamsarlıklar ve davranmayı sevmeyen kişiler, ancak yalnızca bekleyin, şans gider. Gerçekten iyimserlerin başarılarına inanması ve küçük güçlüklerin ve kargaşanın yaşam tecrübesi olarak değerlendirilmesi ve kötümserlerin en başından beri reddetmesi, kökten gelen her şeyi kesmesi, riski korkusu ve iyimserlerin daha güçlü hale getirdiği aksiliklere maruz kalmamalarıdır.

Şansın nasıl çekileceği sorununu çözmek için , öncelikle bunun için zemin hazırlamalıdır. Umut ve inanç olmadan, kapıyı çalmak pek olası değildir.

Biri hayatta şanslı, ancak birisi herhangi bir arzuyu yerine getirmez. Birisi her şeye başarıyla kavuşur, zenginleşir ve mutlu olur ve birisi maaşlar arasında kesilir. Kişisel hayatlarındaki bazı kadınlar iyidir ve diğerleri hayatlarının tamamı boyunca evlenemezler.

Neden başkalarının becerilerini anlamaya çalıştığı, başkalarını görmezden geldiği şey nedir? Yanınıza iyi şanslar çekmenin ve mutluluk bulmanın yollarını anlamaya çalışacağız.

Buradaki nokta, "şans" kavramında değil, kendimize hayatımıza şans, para ve mutluluk kabul etmemize izin verip vermediğimize bağlı. Elbette şansınızı nasıl veremezsiniz diye merak ediyorsunuz? Elbette yapabilirsiniz. Sonuçta, tam olarak birçok insanda olan budur. Şansın ters gittiğini, arzuların yerine getirilmediğini sık sık gözüküyor, bu nedenle başarıdan bir adım uzak duruyorlar. Şans, yeni fırsatlar, başarı, servet çeken veya iten iç güvencemizdir.

Her insanın bir dilek listesi var. Hâlâ başaramadıysanız, bunu yapmak için büyük bir fırsatınız var. Kağıt üzerinde yazılmış arzular çok daha sadık kalarak yerine getirilir. Birincisi, sağlığa, birisi - sevgiyi karşılamak ve bir kısmı - zenginlik hakkında rüya görür. Bu arzunun gerçekleşmediği olur. Ve bu durumda, bir kişi elini bırakabilir ve mutluluğu için savaşmayı bırakabilir. Hayatınıza şans getirmenin problemine ana çözüm, bunu hak ettiğinizi hissetmektir. Aşk, mutluluk ve zenginliğe layık olduğunuz için diğer insanlardan daha kötü olamazsınız; kendinizden vazgeçmeyin ve kendinizden vazgeçmeyin kendinize aşk ve saygı duymanız gereklidir. Şans getirmenize yardım edecek olan bu hissi, emin olmalısınız.

Bir örnek düşünelim. Uzun zamandır sevginizi bulmayı ve iyi bir insanı tanımayı hayal ettiniz. Arzunuzu yazın, kendinizi seçtiğiniz kişinin yanında hayal edin. Ve burada kurumsal partilerden veya tatil günlerinden birinde, güzel bir yabancı dans etmeye davet edildiniz. Hayallerinde olduğu gibi. Yabancı sizi dansa davet ediyor, sizi önemsiyor, sonra ilk randevu, ikincisi, ilişkiniz gelişiyor. Ve böyle akıllı bir adamın size dikkat çektiği gerçeğinden gurur duyamazsınız. Ve sorunların başladığı yer. Böyle bir erkeğe layık olmadığından şüpheleriniz varsa, onun sevgisini hak etmeyin, içeride püskürmeye başlayın, mutluluğunuzu reddetmeye başlayın. Duygularını not edin, şüphelerinizi onlarla çalışmaya başlayın, onlardan kurtulmaya çalışın. Bu şansa şansınızı nasıl aşacağınız sorusuna cevap bulmanıza yardımcı olur ve mutluluğu ortadan kaldırmaz.

Bu bağlamda, birçok durum sökülebilir. Örneğin, paranızın bir hissedar olarak arazi satın alınmasına yatırılmanız önerildi. Uzun süre tereddüt ettiniz, bir şeyler beklediniz, ancak tecrübeli insanlar iyi bir kar vaat ettiler. Ve şimdi anı kaçırdın. İlk başta korkunç bir şey olmadığını gösteriyordu, ancak birkaç yıl sonra faiz sahipleri bu toprakları satarak zengin oldular ve hiçbir şey kalmadı. Şansından korktun, riske girmek istemedin. Elbette, risk haklı olmalı, bu nedenle destek almak ve deneyimli uzmanların tavsiyelerini dinlemek her zaman faydalıdır.

Ya daha yüksek ücretli bir pozisyon teklif edildi, ancak üstesinden gelemeyeceğinden korkuyordun. Şüphe ederken, yeriniz zorluklardan korkmayan daha riskli bir kişi tarafından alındı.

İyi şanslar çekmek veya itmek için örnekler çoktur. Nedenini gördük. Korkularımızda, herhangi bir şeyi değiştirmek istememekte, güvensizliklerde yatıyor. Sadece daha iyi iş, mutluluk ve zenginlik hak ettiğini ikna etmek için kalır. Başarıyı gerçekten istediğiniz zaman, sıkı çalışma ve kendiniz üzerinde çalışarak başarabilirsiniz. Şans öncelikle bir iş.

Bu makalenin iyi şansın nasıl çekileceği sorusuna cevap bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Ve başarıya sadık yoldaşınız olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.