OtomobilArabalar

İyi Otomobil yorumlar. en iyi araba

Zaman çarçabuk ilerliyor. Teknoloji geliştiren - yeni, geliştirilmiş eski olanlar vardır. Ve bu bugün görebilirsiniz otomobillerde yansır. Birkaç yıl önce, hatta bu tür makineler olacağını düşündürmektedir imkansızdı. Ancak, bizim gerçeklik - sahip oldukları ve görünmeye devam. Yani bugüne kadar hangi modeli en iyisidir?

"Yaşlı" liderleri

Porshe 911 - Bu uzun zaman önce ortaya böyle bir makinedir. Ancak, bir yenilik olarak adlandırılan olamaz gerçeğine rağmen, en popüler biri olmaya devam etmektedir. Ve gerçekten güçlü bir motor kaputunun altında yüklü efsanevi süper vardır. Mükemmel kullanım, eşsiz tasarımı ve yasaklayıcı oranı - bunlar bu model insanların bir favori olduğu önemli özelliği vardır.

güzel arabalar hakkında konuşmak, o Cobra olarak böyle bir makine dikkat çekerek kesinlikle değerse. onun sağlamlığı ile tanınır Spor modeli. Bugün bile bulmak ve onu (konu geri 1967'de sona eren çünkü) çok zordur satın ama "İyi Otomobil" başlıklı sıralamada uzun bir süre sabitlendi için. Sonuçta, kaputun altında bu araba bir 7 litrelik motoru. Ve maksimum hızı neredeyse 300 km / altmışlı sonu için h (!) - bu çok saygın bir rakamdır.

Şehir için spor versiyonu

Her zaman, her zaman, iyi arabalar İtalyan şirketi "Ferrari" üretti. Ve şimdi bu endişe iyi modellerinden biri olarak bilinen makine, bir Ferrari 458 Italia. yine de şehir etrafında binebilirsiniz Bu süper spor otomobil. Daha doğrusu, makine bir sürücü için uyarlanmıştır. kaputun altında 570 beygir gücünde, 100 km ve nispeten düşük tüketim (100 km başına 13.7 litre) 3.2 saniye - Bu gerçekten lüks supercar başlıca avantajları.

İngiliz ayrıca iyi arabalar üretir. TVR Sagaris bu açık bir kanıtıdır. Başka spor araba Şehir için uyarlanmış. Bu kompakt ve basit gerçek dışı güçtür. 4 litrelik 412 beygir gücünde motor 298 km / s değerine araba iter! Sorun yalnızca 2003- 2006, üç yıl süren - Şimdi bu modeller artık üretilmektedir.

Maserati ve Bentley

Aynı zamanda çok iyi arabalar. Maserati Gran Turismo modeli Cenevre'de 2007 yılında halka sağlanmıştır. Bu makine hemen bir sansasyon yaratılır. modeli zarif görünüyor, ama aynı zamanda saldırgan bir karakter yolunda görülebilir. 8 silindirli V şeklinde 440 beygir gücünde motor saatte 295 kilometreye kadar araba dağıtmak için yeteneğine sahiptir! Ve o beş saniyeden daha az bir yüz alır. Ancak, büyük tüketimi - 100 km başına yakıt yaklaşık 16.6 litre. Ancak, araba çok iyi eleştiriler aldı. Bu sınıftaki arabalar nadiren kötü bir izlenim yapmak. Araba sizin İnsanlar bunu hayranım. Konfor, rahatlık, yolda geniş, dinamikleri ve sürüş sırasında sağladığı coşku duygusu.

Bentley Continental GT - Başka lüks araba. 12 silindir V-tipi motor, kapasitesi 575 litredir - Kapağın altında. a. yakıt tüketiminin yüksek (yüzde 26,5 litre) yoktur. Lüks iç, kaliteli pahalı malzemeler, zarif stil ve tasarım ve inanılmaz Şartnameleri'nde -Bu araba gerçekten harika. Ancak, böyle bir makinenin can sadece çok zengin insanlar devralmak.

En iyi fiyata araba

Tüm taraftarlar yarışma "Yılın Otomobili" her yıl düzenlenmektedir çok iyi bildiklerini. İlk 1964 yılında gerçekleştirildi. Ve o zamandan beri gerçekleştirmiştir. Avrupa'da 22 ülkeden gelen 58 gazetecinin Hakimler kurulu. Makine dokuz standart kriterlere ölçülür. Onlar Çünkü bu ve diğer pek çok öğe hem teknik ve dış veri, artı müşteri yorumlarını, düşüncelerini, vb. D. içerir ve oluşturulur.

So. 2015 yılında geçmişin iyi araba, - bir "Volkswagen Passat". Popüler, sıcak, çekici! Bu yıl, o (2014 yılında Fransız "Peugeot 308" idi) Önceki kazanan çok daha fazla değerlendirme sayı attı. İlginç bir şekilde, Alman volfsburgskogo endişe tür yarışmalarda birinci kazanmak değildir. modeli "Polo" - 2013 yılında, ödül, 2010 yılında "Volkswagen Golf" kazandı. Yeni bir zafer bir kez daha Alman kalitesi şüphesiz kanıtlıyor. Hatta çatışma rağmen, zafer elde etmek için "Volkswagen" in ilgilendirir $ 18 milyar para cezası mal Eylül'de kullanıma meydana geldi.

diğer adaylar

Yani, yılın en iyi araba - bir "Volkswagen Passat". Ve nasıl bir model diye kabul etti? "Citroen Cactus" - İkincilik, olağanüstü bir tasarıma ve adla bir çok orijinal modelin gitti. Özellikle güçlü psevdokrossover bu adlandırılmış edilemez. Bu süre zarfında, o kamu ve müşterileri ile aşık? senin tüketimi ve konfor için. Salon kullanımı gerçekten çok kolay ve henüz o kahve tonlarında olduğunu. malzemeler ve basit edelim, ama stil izlenebilir. Bir akış ve kaydetmek isteyenler için mükemmel görünüyor. 100 kilometre başına dizel sadece 3.5 litre!

Üçüncü sırada Mercedes C-Serisi olduğunu. o maliyetli ve ucuz olarak değil, çünkü Şüphesiz o en araba gibi bir ödül almamış. iyi bir sonuç - Ama kimse üçüncülük böylece düşük fiyatlar "Mercedes" den beklenir.

Dördüncü yer "Ford Mondeo" oldu. Birçok mükemmel kullanım özellikleri sunan bu konforlu araç gibi ortaya çıktı. Ama yine-to-date yarışma sorusu sırasında:? "" Ford "veya" Mercedes "- araba iyidir" - yorum izin çoğunluk aslında üzerinde anlaşmaya tüm Stuttgart grup daha yüksek bir kalite, güvenilirlik ve marka var sonra olamaz o. görmezden geldi.

edinilen popülerlik

Herkes bir araba satın almak için en iyi ne olduğu konusunda bir fikri vardır. Bu muhtemelen en iyi seçeneklerden biridir - Ama 2015 yılında, birçok kişi "Volkswagen Golf" olduğunu kabul etti. Katı ve kaliteli araba, her küçük ayrıntı en minik detaylara mutabakata varılmıştır.

yüz kilometre başına sadece 8.4 litre - Çok ve çok miktarda yakıt tüketir yepyeni 1.8 litrelik motor, Pleases. Kompakt boyutlarına rağmen, makine çok iyi bir sürüş ve mükemmel bir kullanım sağlar. Ama özel dikkat eğlence ve bilgi sisteminin çalışması açısından çok uygun sezgisel Bu modelde, sahipleri dikkat.

Bu arada, Volkswagen GTI 2015 yılında en popüler ikinci araç haline gelmiştir. O bir kompresörlü turboşarjlı ile donatılmış güzel (yolu, lüks sınıf tarafından!) Iç dekore alıcılar, en rahat oturma ve 210 beygir motoru, fethetti. Ve fiyatı çok karlı - 25000 dolardan başlıyor.

ABD temsilcisi

Ford F-150 - oldukça özgün görünen bir yenilik vardır. Sonuçta, bu araba gerçek bir tam boyutlu kamyonet olduğunu! Ve onun boyutlarına rağmen hızla popüler oldu. O arabaların Amerikan sıralamasında sadece Ram ve Chevrolet ikinci satın alındı.

Bu arada, model çok yeni değildir ve tasarım, şartname ve tüm ilgili uzmanlar tarafından yürütülen sermaye çalışmasının ardından yayınlanan yükseltilmiş versiyonu, çünkü. En büyük değişiklik ağırlığını azaltmaktır. Ve kilogram önemli sayıda! Ford F-150 daha az neredeyse 3.2 quintals tartmak oldu! Daha hassas olması için - 317 kg. Nasıl böyle sonuçlar elde etmek başardınız? Sadece üretici vücut, alüminyum üretiminde kullanılan çelik, görevden almaya karar verdi. Yeni 2,7-litrvym V şeklinde 6-silindirli motor ile tamamlanmış alma yanı sıra. Bir kamyonetin yakıt tüketimi 100 km başına sadece 14 litre olduğunu! Motor kadar 325 lt ürettiğinde. a. güç ve ekonomi şaşırtıcı bir kombinasyonu! Beklendiği gibi, bu "Ford" hızla popüler oldu.

Diğer önemli arabalar

2015 yılında birçok otomobil motor sürücüleri arasında "sık", vb test sürücüye katılan insanlar, eleştirmenler ve haline gelmiştir. D. Porsche Macan, gibi bir çok şey var örneğin, 911 (aslında, o çok sevdiğini nedenlerinden biri) . Subaru Legacy - oldukça agresif bir ilginç ayrı ayrı tasarlanmış sahiptir ve aynı zamanda yüksek işlevsellik, iyi yol tutuşu ve dinamikleri var. Ayrıca çok popüler oldu.

araba Kia Sorento bir Honda CR-V gibi bu arabaya önemli bir rakip haline gelmiştir. heftier ile koltuk, yüksek kaliteli yüzey ile ses yalıtımı özelliğine - O çok güzel bir iç vardır. Son derece fonksiyonel makinesi. Ve tabii ki, bu tür modeller, birçok ailenin 2015 yılında satın aldı.

pille ilgili

Böylece, yukarıdaki 2015 yılında en popüler ve ünlü otomobil tanımladı. Bu arada, fotoğraflar da aday olduğu bu arabaları (Toyota, Honda, Audi vb. D.), tasvir. Basitçe, bu kadar popüler olan ve böylece onların durumu açıktır.

Ve şimdi gerekli ana konudan dikkatini dağıtmak ve hakkında konuşmak için daha iyi bir pil araba için. (CRA bunlar denir) - her bir makine ayrılmaz bir parçasıdır. o zaman buna bağlı olduğundan, motoru çalıştırmak ve elektronik çalışacaktır. Neyse ki, bugün farklı pillerin bir yeri vardır.

Gerçekten kaliteli pil uzun süre işletilecek. 8 yıl - İyi bir pili hizmet edebilir maksimum terim. Biz zaman sonra yeni koymak zorunda. seçim harika! Herhangi bir pil alabilirsiniz - hatta renkli. Ama tabii ki, pilin özellikleri nelerdir, değilse, değil Shade ana yapmak. kurşun-asit bataryaları, jel ve sözde bakım gerektirmeyen tip - Genel olarak üç tipi vardır. değmez detaya git, seni evrensel seçenek ilk listelenen söylemek yeterlidir. Bu sürücülerin çoğunluğu odaklanır.

iyi seçenek

Ve o henüz neyi - araba için en iyi batarya? Eh, 2015 yılında, rekabet yerde pili aldı. Ve ilk etapta Alman modeli VARTA gitti. Bu arada, bu şirket değil ilk yıl iyi tanıdığı olduğunu. Ve şaşılacak, bu özel marka piller ile donatılmış Avrupa otomobillerin büyük çoğunluğu çünkü. Üreticileri modern teknoloji ile bu piller en iyi malzemeleri birleştirmek başardı. Bu nedenle bu mükemmelliğe ulaşmak için döndü. Pili gerekirse Yani, VARTA lehine bir seçim yapmak gerekir. Yoksa onlar kalitesinde liderlerine çok aşağı değildir, bir akü şirketi MEDALLIST satın alabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.