Sanat ve EğlenceFilmler

İyi Kore gerilim. Filmler-Macera Korece

En Koreli militanlar ülkemizde popülerlik kazanmaktadır ve onların kalite Hollywood filmleri aşağı değildir. Asya sinemacıların eserleri çoktan dünya sinemasının kayda değer bir olay haline gelmiştir. Yeni Koreli savaşçıların fenomen aşina değilseniz, sunduğumuz koleksiyonlardan film izleyin. türün Hayranları kesinlikle keyfine varacaksınız.

"38 Paralel" (2004)

En popüler savaşçı. Kore film devasa bir savaş için büyük bir önem otantik savaş konusunda. Film sıradan bir ailenin hikayesi ve kanlı kıyma makinesine giren iki kardeş olduğunu. Kaderleri izleyici sayesinde senselessness ve vahşetini anlama sivil savaşın her iki tarafı hep kaybettiği. Fanlar spilbergovskoy ile bu grubu karşılaştırmak "Saving Private Ryan."

"Nowhere Man" (2010)

Bu hikaye genellikle "Leon", filmin başlangıcı ile karşılaştırılır ve hakikat biraz benzer, ancak onlar ikiz denilen edilemez. Ortak bir desen - katil, çocuk ve kana susamış haydutlar bir demet. Ama Koreli yönetmen Lee Jeong-Bohm elinde hackneyed arsa yeni bir şekilde oynamaya başladı. dinamikleri, aksiyon sahneleri ve kavgalar türün hayranlarını memnun edecek - Film yüksek seviyede dayanmaktadır.

"Oldboy" (2003)

Bu şüphesiz bizim listesinin en ünlü savaşçı. Herkes bu filmi üçlemesi, bir parçası olduğunu bilir "İntikam". İki tane daha film - çok iyi bizim kitleye bilinmez ama "Haklı İntikam" ve "Lady Vengeance Sympathy for" daha az ilginç değildir. 10 yıl sonra, Hollywood'un Korelilerin başarıyı tekrarlamak çalıştı, ancak yeniden çevrimi orijinal filmin atmosferini iletmek ve içeriksiz izleyici, yaratılış Patsch Chan-wook bakan değil dışında şaşırdı olamazdı. Quentin Tarantino onunla tam bir uyum içindedir izleyicilerin filmi "mutlak başyapıt" ve milyonlarca çağrısında bulundu.

"Cinayet Günlüğü" (2003)

Pont Junhui genellikle "Zodiac" ve "aile" ile karşılaştırılır Bu film Koreli yönetmen değil, ikincisi lehine. Film gerçek olaylara dayanan ve bir manyak hikayesi bir taşra kasabasında bir kadını öldüren anlatır edilir. Yerel polis, geleneksel sinematik dedektif gibi ve bu kolay değil suçlu bulmak değildir.

"Shiri" (1999)

yönetmen Je-Kyu Kan çalışılıyor elbette, bu bir başarı ve popülerlik "Titanik" gerisinde vatan yüzleşme Koreli özel hizmetleri hakkında filmdi, harika bir aksiyon filmi çıkarın. arsa basittir: Güney Kore'nin Hee toprakları tehlikeli terörist girmiş üzerinde. Yerel ajanların amacı - tehlikeli suçlu etkisiz hale getirmek.

"Vahşet Şehri" (2006)

Bant bir yoldaş cinayetini araştırmaktadır çocukluk arkadaşları, anlatıyor. Dublör ve öğretmen Tekvando Du Hong Jung filmi dövüş sanatları hayranları hitap etmek olasıdır böylece kendisi büyük rol oynayan tüm dövüş sahnelerinin koydu.

"Bir Kirli Karnavalı" (2006)

Hatta gangsterler Koreliler hakkında önemsiz bir film yeni bir kisvesi altında başvurabilir. Ana karakter - çetede küçük yavru. patron daha yakın olabilmek için, o karmaşık bir görevi gerçekleştirmek istemektedir.

"Savaşçı" (2001)

2001 yılında çıkan, tarihsel gerilim "Savaşçı" anda en pahalı Koreli film oldu. Ve para boşuna, bugün film 14. yüzyılın tarihi çalışmaları için çağdaş Asya sinemasının klasik ve oldukça güvenilir bir araç olarak kabul edilir değil yatırım oldu. Gerçek tarihsel olaylara dayanmaktadır, tüm karakterler kendi dil ve lehçelerde gerçekçi ve konuşma vardır.

Ekran Çin'de iktidar mücadelesini döner. prensesi kurtarmak gerekir asker Koreli takım, o yakalandı. heyecanlı kahraman kaderini izleyin ama biten kayıtsız kimseyi bırakmaz.

"Katil Tanıma" (2012)

Bu film izleyiciye sadece aksiyon sahneleri değil, aynı zamanda ilginç bir hikayesi çizer. Süresi dolan sonra zamanaşımı, manyak ayrıntılı olarak öldürülmesi anlatılmaktadır otobiyografim yayınlamaktadır. Yazar, intikamcı akrabaları takip ederken, başka suçlu sahnede belirir. arsa beklenmedik dönüşler dolu ve hatta en zorlu seyirci çekiyor.

"Bom. Nihai silah" (2011)

Koreli tarihsel militanlar hep hayran bir sürü oldu. güzel sahne ve Joseon dönemi hikayenin muhteşem kostümleri fonunda Mançu çeteden kardeşini kurtarmak zorundadır köy okçu bizi izlerken. babasının yay alarak, kahraman Çin'de suçluların dekolmanı peşinden gider. büyük okçu söylentileri hızla tehdidi etkisiz karar verir Dzhushinta komutanı ulaşır.

"Taocu büyücü Jung Woo Chi" (2009)

Sihirli Flüt, şeytanlar ve modern Seul sokaklarında bir büyücü bırakma. Neşeli ve dinamik fantastik aksiyon filmi otantik Kore mitolojisinde izleyiciler tanışıyor. en olumlu izlenimler olan filmler izledikten sonra - bu, hafif komik, bu espriler, serin özel efektler, kavgalar, gösteri ve gerçek sihirli bir yeri vardır.

"İyi, Kötü ve Çılgın" (2008)

En Koreli savaşçıları her zaman benim vurgulamak olmuştur. Bu film açıkça kalabalıktan sıyrılıyor. Garip adı tam olarak karakterini yansıtır. İşte batılı bir gerilim, komedi ve ... olduğunu. eylem bir dolandırıcı, bir avcı ve soyguncular var 19. yüzyılın Mançurya, gerçekleşir. Bu western parodisi kolay görünüyor ve aptal görünmüyor neredeyse.

Sabunlar

Birçok favori tarz ve Kore pembe dizi atlar. Macera genellikle benzer Tv ürünler arasında bulunamazsa, ama görmek için bir şey var.

  1. "City Hunter" (2011). Bu serideki Video kalitesi filmde çok gerisinde değildir ve arsa bir süre için görüntüden uzak kırmak için izin vermez. Ana karakterin itibaren bir öldürme makinesi büyümeye çalışan, ama kendi kaderini belirleme istedi.
  2. "İris" (2009-2013). Bu casus hikayesi. Koreli arka oda işe yeni gelenler. bu drama olarak, kovalamaca sahneleri, penaltılar ve gizli aşkı görebilirsiniz. İki arkadaş süper gizli örgüte katıldı nükleer tehdit dünyayı kurtarmak gerekir.
  3. "İyileştirici" (2014-2015). Bu modern serisi kendi adanın hayalleri gizemli kurye, hikayesini anlatıyor ve insanları öldürmez. Bir gün bir kız Chae Yeon Shin karşılar ve Şifacılar sonuna kadar onların muharebe yeteneklerini kullanmak yapar gençlerin beğeni arasında patlak verdi.
  4. "Cruel City" (2013). Koreli polis gizli çalıştı arkadaşı cinayetini araştırıyor - İlk bakışta, bu çok normal savaşçı. Ama dinamik arsa görüntüleyici sıkılmaya izin vermez.
  5. "East of Eden" (2008). buna insan gücü ve kaynak pişman kalmazsınız Bu seri, merkezi Koreli kanallarından biri 50. yıldönümü adamıştır. Bu onun ömrü boyunca sinsice intikam için amansız düşman ve susuzluk, anlatıyor.
  6. "Il Ji-Mae" (2008). Tarihsel gerilim. Kore Robin Gud kendi zevkine göre çok geldi.
  7. "İki Kalpler Krallığı" (2012). Kuzey ve Güney Kore Konusu karşılaşma tükenmez gibi görünüyor. Ama gerçekten birbirinden bu ülkelerin çok farklı kişidir?
  8. "Hayalet" (2012). Şu anda cesur Koreli polis yüksek teknolojileri alanında suçlarını araştırmaktadır. kasvetli atmosferi ilk dakikalarında itibaren serinin yakalar izleyiciyi.
  9. (2014) "Sen çevrili". Farklı türlerin başarılı bir içe geçmiş mükemmel bir örnek. Dedektif, gerilim, komedi - tüm unsurları uyum içinde dört genç polis büyüleyici hikaye bak.

Şimdi en iyi filmleri izleyebilirsiniz. Macera, Korece film ve TV dizisi kesinlikle size kayıtsız bırakmayacaktır. Mutlu görüntüleme!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.