Entelektüel gelişimiMistisizm

İyi çalışma için Dualar ve büyüler

Modern okulların sadece bilgi vermek değil, aynı zamanda çocuk yormak edebiliyoruz. Ve böylece, o sonradan öğrenmeye ilgi kaybolur yaptı. Sonra davam var. Sonuç olarak, düşük tahminler. Buna göre, ve yüksek öğretimde çalışmaz. o zaman hayatta umutları ne tür konuşabilir? Bu, iyi bir çalışmaya komplolar önlemeye yardımcı olacaktır. çocuklarının yardım excel ulaşacak ile, hatta sınavlar sırasında, şanslı olsun. Bu nedenle o, yorgunluk azaltacaktır onun tezahürü her birine, hayatta olan ilgisini geri yükleyin.

komplolar ve dualar Avantajları

İyi bir çalışmaya ne takılar kullanılabilir? En yaygın yeni bilgi edinme çocuğun ilgisini teşvik olanlardır. Ve böyle bir durumda öğretim kalitesi, özel bir rol oynamayacak. ritüeller ve duaların yardımıyla, ortaya çıkan sorulara cevap aramaya onu teşvik edebilir. O, kitap okumak internette malzemeye aramaya başlar.

soyut düşünme ve yaratıcı yeteneklerini iyileşme iyi çalışma yardımına tüm diğer parsellerde belirleyin. Bu, tüm yardım çocukta yetenek ortaya çıkarmak için olacak. dikkatsizlik, oyalama ile baş etmek için, uygun araziler kilise mumlar kullanımını içerir iyi bir okula, üzerinde bulunmaktadır. Bunlar en basit ve etkilidir. Ne yapılmalıdır?

ritüeli Sahne

Bu 3 bebeğin saç ve aynı sayıda alacak kilise mumlar, kutsama töreni gerçekleştirildi. aile uyuyacağım zaman arsa, gece yarısı yapılmalıdır. Bu ritüelin temel koşuldur. Çocuğunuzun mükemmel öğrenilen istiyorsanız, mumlar, zemine yerleştirilmiş sırayla onlara ışık ve bebeğin saçlarını yakmak gerekir. - bilgisine "ilk: Aşağıdaki söz söylemek gerekir. İkinci - dikkat. Üçüncü - azim. Yangın parlak yakar ve aklımın çocukları patlak gibi. Ve aşk uyandırır öğrenmek için. Yarın, yeni bir kişiyi uyanacaktır! "

Törenleri, ifşa yetenek

Sadece Değil araziler, çocuklar için dua da popülerdir çalışmada. Ayrıca, çoğunlukla yeni yetenekleri keşfetmek yardımcı olmak için ayini kullanılır. Bu şans komplo kutsal su kullanımını gerektirir. Ayrıca, ek malzemeler. ayin gerekli tuzu (3 tutam), kül, sıcak bıçak aynı miktarda ve herhangi bir kenarlı bir cam beher için. Ne tüm malzemeyi bir araya toplandıkları zaman yapmak gerekir?

İyi bir çocuğun eğitimi için arsa, onun başarısı gece yarısı telaffuz edilmelidir. Bu kül ile masaya dökülmesini tuz gerektirecektir. Bir bıçak alıp yüzeye kesmek için dikkatli olmak, bir haç çizin. Şans Kömür ve tuz kristali üç büyük parça bulacaksınız durumunda ulaşılacaktır. Daha önce kutsal su dökmek için gerekli bir beher, bunları atın. (Çocuğunuzun ismi) Allah'ın köle kafasında bir araya toplamak, "akıllı ve hızlı düşün, ama ona bilge şeyler öğretmek, ama büyük bir adam olmak hiç yardım etmedi bırakmayın: Bu sözler demeliyim! Amin! "

Dua aracılığıyla güven kazanabilir

Sen güven ve tutum kazandırmak için yardımcı olacaktır iyi bir çalışma için komplolar ve duaları okuyabilir. Amacıyla çocuğunuz için, yatmadan önce akşam, özenle okumaya başladı onun azizi adamış olan kelimeleri, okuyun. Geceleri, dua "Babamız" ve St Tatiana okuyabilir. Bütün bunlar olurken çocuk yatağını, fısıldamak istiyorum yapar.

parsellerin bazı önemli olayları önce okunması gereken

Okulda iyiliği için belirli araziler vardır. Kullan onları önemli bir olay hemen önce gereklidir. Örneğin, bir sınavdan önce. Sonuç olarak, önemli ölçüde çocuğun başarısını artırır. Ayrıca öğrencilere kullanmak ritüelleri hakkında ona söyleyebilir. Ve onlar sol topuk altında kitap ve defterleri yastığının altında, paraları gizlemek için seviyorum. Genellikle bunları zachetok sallayarak eşlik pencereden dışarı çığlık duyabiliyorum. Bu tedbirler iyi yerine çocuğu hale getirebilir. Düzgün kurmak ve tüm şüpheler atmak edilir.

Ona bu okulda iyi notlar üzerinde güçlü arsa okumak için tavsiye edilebilir. Bu gece yapılmalıdır. Yukarıdaki dualar yardımıyla, o mükemmel işaretleri giderken hatırı sayılır bir gürültü yaratır korku, gelen, negatif duyguların zihninizi temizlemek mümkün olacak.

Rite kullanarak ders kitapları

Çok popüler malzeme sunumun bir ders kitabı veya özet katılan öğrenci için iyi çalışma üzerinde bu planları yer alıyor. Böyle kağıt kaynağını, aynı zamanda başını birkaç tüyleri sadece kullanırsanız Çocuk, davada başarı elde edebilirsiniz. Ne yapılmalıdır?

tablo iki takdis mum gece yarısında yerleştirilmelidir. Aralarında kağıt kaynağını yerleştirmek için gereklidir. Bu bilgiler öğrenme için gerekli olan sayfaya açık olmalıdır. Bu saç koymak gerekir. Diğerleri yakmak. Böylece kelimeyi telaffuz gerekir "akıllı kitap! Tanrı'nın köle (çocuğunuzun ismi) için sırlarını anlat. Sıkı öğretmen! Tanrı (çocuğunuzun ismi), Rab İsa ve Meryem çok sert kulu karar vermeyin! Tanrı basit bir hizmetçisi (çocuğunuzun ismi) merhamet et. Ona bilgi ve sevinç ver! "

Ne sporda başarıya ulaşmak için yapılmalıdır?

Sadece iyi bir çalışma oğlunuz veya kızınız çizilecek gerekli olabilir. Ayrıca atletik başarılarının yardımcı ritüelleri var. Onları yarışmadan önce önerilir yürütün. Ve çocuk bu alanda yetenek sahip olması gerekir yardımcı olacaktır. Ne ritüeli sporlarında iyi şans getirecek?

arsa patron oğlu veya kızı tasvir küçük bir simge söylemek önerilir. Onun bir çocuk olarak hareket edecek giyim astar, içine dikmek gerekir. Bu bir iç cebine konabilir. Ancak bu durumda, yarışma sırasında düşebilir. simge en az bir yıl süreyle orada yalan eğer çok iyi olurdu. o tespit etmemelidir çünkü Bunu yapmak için, giysi kendini yıkamak gerekir.

metin komplo

"Bir ayı kadar güçlü, bir geyik kadar hızlı bir baykuş gibi şahin, Zorka gibi çevik ve (çocuğunuzun ismi) tüm fethedecek: Aşağıdaki söz söylemek gerekir! İyi teşebbüslerin onlara yardımcı olmak için, merhamet et, ya Rab, senin kullarını var! Oğlunuz veya kızınız bazı ilerlemeler kaydetmiştir zaman Amin!", bu sabit olmalıdır. Buna göre, arsa aynı simgesini kullanarak, her ay telaffuz edilmelidir. Ayrıca çocuğun koruyucu aziz öven, dua okumak, kiliseyi ziyaret etmelidir. Eğer yoksa, sen spor en farklı ve çok hoş sonuçlar doğurabilir. örnek, yaralanma ya da başarısızlık için, hangi orada negatif tutum sonra.

En çocuklu anne güçlü bir bağlantı olduğunu

vurgulamak için emin olun ve bu arsa en sevilen biri okumalısınız faktörü. En iyi seçenek, özellikle sihirli anne kullanmaktır. Onu ve çocuğu arasında en sağlam bağlantıyı ayarlanacaktır. Böyle bir durumda ve sonuç neredeyse yüzde yüz ulaşılacaktır. arsa babaya okumak ve eğer Ama olumlu etkileri büyük çaba ve büyü uzun süreli kullanımdan uygulanarak elde edilebilir. diğer akrabalarının hiçbir şey bahsetmiyorum.

Sonuç

Bu yorum En popüler takılar, dualar ve ayin inceledi. Bunlar çocuğun çalışmalarında veya sportif başarı elde etti gereklidir durumunda kullanılmalıdır. Referanslar yukarıda tarif edildiği gibi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde, sonuçları ve beklemezler olabilir. Ayrıca 1 Eylül komplo okunması gereken bir oğlunuz veya kızınız için iyi bir okul hemen ellerinden geleni tarafını gösterdi onların kapasitelerini ve yeteneklerini açıkladı. Bunu ya da değil komplolar inanmak karar vermelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.