SeyahatSeyahat İpuçları

İş merkezi "Tver": açıklaması, adres, fotoğraflar

Birkaç yıl önce asırlık herkes zaten hiç bitmeyecek sandım, Tver, merkezinde bina, henüz tamamen durdurdu. Tüm inşaat işleri tamamlanmış ve "cam", onların şekil halk inşası için dediğimiz gibi, modern bir iş merkezi "Tver" haline gelmiştir.

tarih öncesi

Uzun zaman önce, geçen yüzyılda, yani 1977 yılında, o Tver harika binada inşaatına başladı. XXII Moskova Olimpiyat Oyunları için bu değer, bir otel olarak kullanmayı planladıkları ve bu nedenle tamamlanamadı. Vaktimiz yok.

Sonra kriz patlak ve bina unutabilir, ama onun heybetli boyutu izin verilmez. tarz 77 metrelik whopper olarak "şarap kadehi" nin tverichey arasında, efsaneler. Onun sıradışı yapısı kararsız ve çökmek üzere olduğu yüzünden öyle söylenir.

Bina sıkıca durdu, ama hayır, bu gerekli değildi. Tüm iç yapıları eskimiş olduğunu ve bir şey zor ve pahalı dönüşümü. nedeni yapısının alışılmadık şekli oldu.

2007 yılında, yapı iş tekrar başladı. Bu bir çit ile çevrili idi. Bu binanın çevresinde alanı ile rafine edilmiştir. "Cam" in yanında çimenler, çiçek yatak ve park ortaya çıktı.

Modern iş merkezi "Tver"

Tver "cam" zaman, kriz ve yeniden yapılanma bir test yaptı. Şimdi iş merkezi "Tver" olarak bilinen kentinde en popüler binalarından biri haline gelmiştir.

Binanın 22 katlı ofis kafe bulunmaktadır yanında, konser salonu "Panorama", kendi adını taşıyan otel ve restoran. Binanın çatısında gözlem terası açıldı.

Konser salonu "Panorama"

İş merkezi "Tver", büyük, ama rahat bir oda vardır. film gösterimleri ve konserler vardır. salon 500 kişi kapasitelidir. Rahat koltuklar katmanlar halinde düzenlenmiştir, böylece sahne ve ekran her yerden mükemmel görünür olacaktır. salonun önünde fuaye kanepeler ve tablolarla bir kafe - yeri konuşmak oldukça keyifli. İlk bakışta, küçük bir kafe, ama ilk oda için binanın iç çevresinin üzerine inşa, özel bir balkon vardır. tablolar da vardır. fuaye genellikle çeşitli etkinliklere ev sahipliği birinci katta - bir cam duvar arkasında diğer taraftan şehrin muhteşem manzarasına sunan. Bu konserler, dans geceleri ve çeşitli festivaller olabilir.

restoran

Has iş merkezi "Tver" restoranı, sinema aynıdır, "Panorama" çağrısında bulundu. Bu ziyaretçiler sayesinde panoramik pencerelere şehrin manzarasını izleyebilirsiniz 22. katta, yer almaktadır. Rahat koltuklar, büyük masa, bir düğün, yıldönümü ya da kurumsal olsun, burada çeşitli kutlamalar tutmak için güzel bir dekorasyon.

160 kişi kapasiteli olduğunu büyük odada Olağandışı restoran özel tasarımları ile üç nispeten küçük bölgelere ayrılabilir.

Orada "Panorama" ve VIP salonu "Catherine" in, sadece 16 ziyaretçi ile hesaplanır. iyi bir Kraliyet şahsiyetleri gibi hissedebilirsiniz burada yakalandı. Nitekim, lüks mobilyalar ve bu özelliği kaliteli hizmet.

Bir oda karaoke hayranları için tasarlanmıştır. En modern ekipmanlar Buraya. Rus ve yabancı şarkıların Koleksiyon düzenli olarak güncellenmektedir. oda sürekli hep, ziyaretçileri yardım etmeye hazır profesyonel ses mühendisi çalışıyor.

otel

"Tver" iş merkezinde binanın 17-19 inci katlarında bulunan bir otel var. Standart odalar, süitler ve junior süitler üstün kaldırabilirsiniz. Tüm odalar farklı bir düzen ve farklı konfor var.

görüntüleme platformu

Şehir avuç olarak görülüyor yerden iş merkezinin 24. katında "Tver", bir görüntüleme platformudur. o herhangi biri olabilir ziyaret edin. Restoranın misafirler için giriş ve otel serbesttir. gözlem platformuna kalan yarım saatlik ziyareti için 200 ruble mal olacak. Sen bir kimlik belgesi olmalıdır. iş merkezinin birinci katında olabilir ziyaret etmek "Panorama" ödeyin. Aynı güvenlik görevlisi itibaren gözlem güvertesine kadar eşlik edecektir.

Nasıl "Tver" iş merkezine ulaşmak için?

Smolensky Pereulok 29: İş merkezi "Tver" aşağıdaki adreste yer almaktadır.

Olağandışı tasarım bina görene kadar bölgede Gagarin ile Moskova'dan şehre sürüş güvenle Vagzhanova sokakta geçin. Bu hedeftir.

Otobüs ve tren istasyonundan troleybüs №2 veya minibüs №10 ulaşılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.