Sanat ve EğlenceLiteratür

Anna Rassokhina: biyografi ve ilginç gerçekler

Bu yazıda rezil yazar Anne Rossohina bahsedeceğiz. Onun biyografisi, tüm yaratıcı başarıları ve bazı kişisel detayları etkilenecektir. Yazar beğeneceksin Bu maddenin Fanlar.

Her şey nasıl başladı ...

Erken çocukluk yılında küçük Anna Rassokhina ardından hala Anna Vereshchagin, tüm küçük kızlar gibi kocakarı masalları dinlemek ekledi. gibi erken ilkokul olarak, büyümenin bir süreç ile, hikayeler yazmaya başladı. Fakat Anna Vereshchagin kızkardeşi Valentine ile başladı yazmaya. Onlar eklemeler yapılmış birbirlerine hataları işaret etti.

Yıllar içinde, küçük kızlar işten, günlük faaliyetlerinden çizildi. Anya Vereschagina evlendi ve bir çocuk vardı. Birkaç yıl sonra, kız kardeşler hikayeleri yazmaya devam yaratıcı tandem döndü. kağıt üzerinde ilk kitaplar adı "Anna Rassokhina" altında 2016 yılında çıktı.

kitap koleksiyonu adını aldı: "Kız sonuçlarını ...". Yayın destekli yayıncılık "Alfa-kitap." Metinde Tüm hakları artık yayıncı aittir.

Yazara Yaratıcı yolu

kimin biyografi farklı sürprizlerle dolu Anna Rassokhina, ablam ile bir çift için resmi bir grubu oluşturdu. Bu kitabın içine, kitap bulmak ilginç gerçekleri öğrenmek ve ilk gelecek yaratıcı planları hakkında duymak olabilir. Bu "Anna ve Valentina V ile bulutların üzerinde yürüme" denir. Kardeş senin gri günlerde biraz eğlence katmak isteyenler için fantezi yazar. Onların hikayeleri, ejderhalar tarafından yakışıklı prensi doldurulur, bunlar mucizelerin çok şey var.

koleksiyonundan ilk basılı kitaplar, o zaman "Kar Tanesi için alev", fantezi tarzında iki romantik roman yazılmıştır ve "kız sonuçları ..." mıydı "intertwining Destinies. lanetli hediye" Bu erotik bir tarz kitaplar izledi. Bunlar Ruhunuzun ad", "Soul adın" yer alır. "" Kuzey Queen 've' Aniiki Gizemi" Awakening.

Son zamanlarda elektronik ortamda kısa öykü koleksiyonu, serbest bırakıldı "Omura Chronicles." O karakterler ve ilk dört basılı kitaplarda anlatılan dünyanın bazı olaylar sırasında girer. Tüm hikayeleri canlı ve unutulmaz çizimler eşlik ediyor. Genç ve yetenekli yazar, orada duracak hayranlarının zaten sevgili kahramanlar hakkında yazmaya devam umut verici değildir.

Kişisel itibaren ...

Anna Rassokhina fotoğraf neredeyse yayımlamaz. Yazar hakkında internet kişisel bilgilerin açık alanlar üzerinde bulmak çok nadirdir. Onun özel hayatı, Anna gösteriş olmaz. bazen fantastik hatta mistik, masal ve romantik bir şey üzerinde İşini okuduktan sonra sonucuna varabiliriz Anna Rassokhina - birçok kez heyecan verici öyküler, roman ve hikayeler neden fantezi tükenmez bir dere, çok ince ve yaratıcı kişi taraftarların zevk. Bu aynıdır ve kız kardeşi - Valentine.

Minnettar okuyucular zaten aktif olarak farklı tematik kaynaklarında olan hayranlıklarını dile. Onlar yetenekli kız kardeş yazarlar tarafından yeni kreasyonları arıyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.