HobiDikiş

İngilizce bağlayıcı - kalıcı bir marka

örgü şişi daha büyük şeyler ile ne karşılaştırabilirsiniz? kendi elleriyle, ayılar ve bizim energiku ile oluşturulan her türlü ürün, işler daha "rahat" ve sıcak hale. Aralığı örme eşyalar gibi eşarplar, kazak, çorap, eldiven yok, kullanılan her türlü arasında örme ile iğneler, diş etleri. Bu enine ve uzunlamasına, esnek ve dekoratif. örme farklı teknikler kullanarak bunları gerçekleştirin.

sadece yüz ve arka döngüler oluşan - örneğin, model oluşturan döngüler sayısını belirlemek numaraları ile gösterilen basit zamkı, 2 x 2 veya ilk rakam yüz döngü işaretlenmiş x'in 1 ila 3, ikinci - ters örgü. Daha karmaşık sakız - şekilli, genellikle adı var. İngilizce örgü şişleri hızlı ve kolay yapılır, ve bitmiş ürün bu şekilde oluşturulur hacmine sayesinde çok etkileyici verir. Belki de uzun yıllar İngiliz örgü örgü neredeyse en sevilen ve popüler desen olmasının nedeni vardır. Onun diğer adı - Patent sakız.

Özellikle şık bir görünüm şapka ve eşarplar ilgili İngiliz bant. Bu desen ve ceket ve kazak Örme ve kazak özellikle iyi. Bu İngilizce son üründe bağlanması büyük ölçüde genişlik genleşir akılda tutulmalıdır, bu nedenle, bu ürün yıkarken yavaşça kullanılmalıdır.

örgü. İngiliz sakız döngüler ayarlayın.

iğneler için Eşarplar ve kapaklar en az 4.5 veya 5.0 boyutlarını alır. iplik daha kalın ve kaba, konuşmacı daha çok sayıda ihtiyacımız. Konu için bu basit kuralları eden ürün olsun, yumuşak ve çizim belirgin ve daha hacimli.

döngüler tek sayıda kazanma.

İlk satırı Örgü - yüz:

- boncuk döngü irade eylemidir neprovyazannoy;

- bir halka - Ön - Yanlış (1 x 1).

Çeşitli provyazyvaetsya önceden belirlenmiş bir desende sonuna kadar. Boncuk.

2. sıra - destek:

- boncuk döngü kaldırılan neprovyazannoy olduğu;

- ön döngü provyazyvaetsya ön, sc yapılan;

- Yanlış döngü neprovyazyvayas çıkarıldı.

Yine, serinin sonuna kadar yineleyin. boncuk

3. sıra - yüzü:

- boncuk döngü kaldırılan neprovyazannoy olduğu;

- SC provyazyvaetsya ön ön döngü, yeni bir sc yapar;

- Yanlış döngü neprovyazannoy çıkarıldı.

serinin sonuna kadar aşağıdaki diziyi dikkate alınmalıdır. Boncuk.

Net bir model üçlü tekrarı birkaç sonunda görünecektir.

Açıklama anlamak için karmaşık geliyor. yüz - Sadece sırayla, sen üçüncü sıra Yanlış döngü içinde, biz ağın diğer tarafında, neprovyazyvaya vuran sc ile birlikte yer aldığını bulacaksınız. Bu özelliğe göre, her şeyi doğru yapıldığını göreceksiniz.

, Ters örgü döngüler ateş sc önce onları yaparak ve sc ile her yüz, tek ön döngü provyazyvaem - Bundan sonra, her şey kolay ve basittir. Ve böyle devam örgü sonuna kadar.

Sadece hafifçe uzunluğunda bir kez genişlik ve diğerinde o zaman uzunluğunda bağladıysanız kumaş çekin ve sadece örgü deseni nasıl göründüğünü görmek için. Tüm dizeleri sunulamaz olarak ihtiyaç duyduğu ve kutu bkz Ne irade be İngiliz bağlayıcı içinde bitmiş ürün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.