HobiDikiş

Nasıl elleriyle pantolonunu dikecek?

Bugün bir çocuk 8-12 yaş için kendinden terzilik pantolon ev bazı basit tekniklerle bak. Erkekler ve kızlar için uygun Stil ürünleri.

Yani, moda baskılı desen ile büyük kumaş, yoğun, ancak yumuşak, pamuk, aldık. kumaşa ek olarak, pojasochki ve iki metal yumruk bir kordon gerekir, bunlar "sıfır" olarak adlandırılır, bunlar giyim mağazalarında satılmaktadır. Eğer dikmek öğrenmek kez giysi kendi ellerini, o beceri düzeyini artırmak ve metal parçaları kullanmanın inceliklerini öğrenmek mümkün olacaktır.

Nasıl pantolon dikmek için?

Pantolon enerjik gencin hareketleri engellemek için değil, rahat ve geniş olması gerekir. 100 cm veya 120 Kumaş genişliği kesmek için yeterli olacaktır. Siluet bryuchek düz, bel hafif sade değil, vtachnoy kemer, kat. Yani, biz uzunluğunu ölçmek, masaya bez yayıldı. Katlanmış madde uzunluğu yaklaşık 90 cm olmalıdır. pantolon dikmek için nasıl tekniği oldukça gelişti ve bu yazıda size temel pozisyonunu göstereceğiz. İlk olarak, orta tüm uzunluğu boyunca dikey bir çizgi çizin kesti. Sonra dikey çizgiye alt kesim pantolon kesinlikle dik not edin. Hat alt kenarı maddenin altından 2-3 cm geri çekilen, A olarak adlandırılmaktadır ve tutun.

Mark özel parçalar keskin kenarlı boya kalemi zakroynymi olabilir. Daha da iyisi kullanımından ince hale gelmiştir sabun parçası ile hattı tutmak için. Yani, alt kesim pantolon işaretlenmiş. Şimdi yeni pantolon gelecekteki ev sahibi ile iki ölçüm kaldırın. ilk ölçüm - bu bacağın iç tarafı üzerinde külot (eksi 6 santimetre serbest obleganie) yerden uzunluğudur. bel kat, eksi 8 cm arasında, ikinci ölçme. Her iki ölçüm de hemen alt kısmında yukarı doğru ertelemeye ve iki yatay çizgi çizin. İlk ölçümler Line C ölçümlerinden B ve ikinci satırı gösterilir

pantolon dikmek için nasıl yansıtan ilk şey sütür ile karar vermeniz gerekir. Bizim pantolon yan dikiş olmaksızın, yani genişliği bu aşamada tespit edilebilir. Bir çocuk biraz alevlendi pantolon istiyorsa bu pantolon bacak alt optimum genişliği 20-22 cm. 24 cm'ye kadar ekleyebilir. düzen dikiş üzerinde 2 cm her iki tarafında ekleyerek yapılması gerekiyor. Dikişler kumaş ufalanan değil, zikzak tedavi etmek gerekir. elbise dikmek öğrenin kadar zor değil, sadece istemek gerek.

Yatay çizgiler bir 12 cm dikey merkez hattının her iki tarafı da ertelemek. Elde edilen puan D ifade maddenin sol kenarına yakın olan yatay çizgiler B ve C bir dikey çizgi ile kesiştiği iki dikey çizgiler kadar orta paralel tutmak kaynaktan ve ters - E. Şimdi senin detaylandırma ürünü tamamlayabilirsiniz hangi bir kılavuz var. Sol hattı ile hat D kesişme noktası ile 6 cm arasında erteleme. Elde edilen G noktası olarak adlandırılan ve 4 cm kadar adım, düzgün bir eğri çizgi B ile bağlayın. Ayrıca düzgün bağlamaktır noktası G diz çevresindeki alanda çizgi ile. desen sol tarafı hazırdır.

Daha sonra, sağ aynanın merkezi bir dikey çizgi ile ilgili devrenin tüm sol taraftaki kısmını aktarmak. G burun kenarı bir başka 12 cm içinde hat üzerinde sağa ekle. Elde edilen nokta G2 gösterilen hatlar ve C ve E hafif bir eğim kesişme noktasına birleşir. Benzer bir şekilde diz alanı hat e gelin G2 bağlayın. Bundan sonra, elde edilen hatları pantolon iki ana parça kesin. pantolon, pratik çözümler dikmek için nasıl soru. Kumaş daha sonra, iki tabaka halinde idi pantolon, sol ve sağ iki yarısını ortaya çıktı. Bir sonraki adımda, yarısını süpürüp veya dikişleri de işaretçilerine kesmek ve denemek gerekir. pantolon iyi oturup,, karalamak dize yapıştırın ve kemer sokmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.