Ev ve AileEvcil

İngiliz Toy Terrier

nedeniyle küçüklüğüne ve onun sevgili usta olağanüstü sevgi ve bütün "sürüsüne" köpekler, bu cins Bunu sıkıca hatta pek çok kişi randevu dolu, gerçek bilmiyorum, yoldaşları olarak hayatımızda kurulmuştur. Ama İngilizce Oyuncak Terrier - gerçek avcı. Ve kaya aslen sıçanlar (kızdırma sıçan) ve tavşan avına yakalamak için düşünülmüştür.

cins İngiliz Toy Terrier tarihini Trace çok zordur. Büyük olasılıkla, değil bu arada, uzun bir süre için bir halka sergiledi, Manchester Terrier, katılımı olmadan, sadece ağırlık kategoriler (ki aslında, ve ana damgasını oldu) farklıydı. Şimdi İngiliz Toy Terrier tamamen bağımsız cins haline geldi ve dünyanın birçok ülkesinde tanıdı. uzun ve zor en iyi küçük siyah ve ten rengi birey seçmen ve bunlar daha sonra zaten artık yeni nesil ataları oldular: Manchester Terrier bu minik temsilcileri inanılmaktadır. Bir başka deyişle, İngiliz Toy Terrier kasıtlı döllenme seçiminin sonucuydu. Eh, adı her söylüyor: "oyuncak" "oyuncak" olarak çevrilmiştir. Köpek Oyuncak Terrier minyatür igrushechku benziyor. Kırılgan ve aynı zamanda tehditkar.

İngilizce Toy Terrier - Açıklama

minimum yükseklik izin verilen standart - 17 cm, en fazla - 27 cm maksimum ağırlık -. 3.6 kg. Eklenen bir kare biçimi ile orantılı. Müsküler bir köpek. Boyun uzun, kemerli. Kama şeklinde bir başlık. Kulaklar, yüksek, geniş dik. Biraz çok anlamlı, gözleri şişkin. Kalın, düşük ayar kuyruk hock ulaşmadan önce aşağı doğru şev. Kısa ve yumuşak kat özel bir bakım ihtiyacı: bir sert bir fırça ile bir gün temizlik yeterlidir. sadece siyah ve ten rengi, çok parlak ve net bir şekilde tanımlanmış sınırları olan Renk. İşaretleri "derin" olmalıdır, zengin, altın kahverengi, yetiştiriciler kırmızı içine bu sonbahar diyoruz. Hiçbir durumda, bulanıklık ya da renkli (bu standart sapma ve ters olan) sınırları karıştırma eder.

Genelde, oyuncak terrier köpek dünyanın zarafeti temsil. Bu köpek hararetli, mobil, çok çeviktir. Mükemmel işitme sahip olan otelde bekçi servis ve hiçbir engel bulunmadığı açıktır küçük boyutu için oldukça uygundur. Yabancı oyuncak terrier açıkçası sevmiyorum. O - Tek eşli. Kalbi daima birine ait ve tek seçilmiş olacak - sahibi. Büyük kalp ve büyük cesaret gizli böyle küçük boyutta: o bağımsız olarak her zaman potansiyel tehdidin büyüklüğü, konağın bir savunucusu olmaya hazırdır. bir çok avantajı (özellikle yağmurlu havalarda) çok sayıda türe özgü koku olmaması, içerir. Bu arada, soğuk havalarda ise poponku köpek yürümek daha iyidir. Bu hipotermi onu koruyacaktır. sağlıklı söylentileri bir mit değil, ama güvenli hepsi aynı zarar veremezler oynamak için.

BDT ülkelerinde, cins İngiliz Toy Terrier temsilcileri nispeten azdır. Muhtemelen rol "demir" Sovyet perde oynadı. Ama yurt dışına sıkı denetimine rağmen, insanlar "çürüyen burjuvazinin" yasak delil kaçırmaya mucizevi başardı. Bu durumda cynologists istisna idi. Bu sözde dlinnosherstnikov denilen oyuncak terrier Moskova tesadüfen çeşitli elde edildi. Daha sonra üretilen prototip alakalı değildir üzere, türler tek cins içinde birleşmiş ve şimdi Rus oyuncak terrier olarak da bilinen başka bir isim var, bu realizasyonu geldi. Şimdi nedeniyle oldukça yüksek fiyat tanınması aldı, ama yine de biraz popüler olan bir köpek ırkları olduğunu. Paradoksal olarak, Rus Toy Terrier Terrier uygulamak ve FCI dokuzuncu grubudur değil.

Anekdot durum ortaya çıktı ve İngiliz Terrier ile gelmiştir. Cins en doğrudan (aslında, bizim açık alanlar üzerinde son görünümünü gibi), ancak FCI oyuncak terrier Rusça ile ilgili farklı gruplarda bulunan olduğunu görünüyor. aritmetik terimlerin kanunları FCI göre, "köpek ırkı" ve "köpek ırkı" işe yaramaz burada yer değiştirmek, tamamen farklı şeylerdir.

Ama ne olursa olsun, İngiliz Toy Terrier mega kentlerin kaynayan hayatın tüm güçlü bir yerinden köpek sahipleri ile favori olmaya devam ettiğini olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.