OtomobilMotosiklet

İlk deneyimi: Yamaha TW200

Yamaha TW200 - motorsiklet, bir efsane ve iç piyasada en çok satan biri haline geldi. Bu ilgi, bu model çok yönlülük, güvenilirlik ve farklı kalitede yollarda mükemmel performansı sayesinde kazanmıştır. Birçok motorlu fanlar, bisiklet üzerindeki ilk deneyim Yamaha TW200 olduğunu var hangi bugün alaka kaybetmemiştir. operasyonun kolaylığı ve küçük bir hacme sahip motor başlayanlar öğretmek için onu cazip kılmaktadır.

Motor ve süspansiyon

Bu model, 196 cm3, 16 l veren olan hacimde iki valf, bir dört zamanlı, tek silindirli motor vardır. a. Motor soğutma - hava. mütevazı performansına rağmen bisiklet oldukça ruhlu ve hızlı bir şekilde 120 km / s maksimum hız yapabilecek ortaya çıktı. Manuel şanzıman - beş-ileri, ana transfer - zinciri. Nedeniyle hafif kavramalı şanzıman kolayca değiştirilir. Yamaha TW200 düşük devirlerde iyi çekiş gücü sağlar daha düşük bir vites sahiptir.

Süspansiyon kısa felç geçirdi. Ancak, bir yolcu ile olan yollarda sürme, bunu aşağı getirebilir, nispeten sert ve güvenilirdir. 150 kg izin ağırlığı en fazla değilse, süspansiyon tamamen işlevi ile baş. En büyük dezavantajı, katlama olmayan bir arka şok, çağrılabilir. Bir sonraki Değiştirme masraflı olması.

Frenler ve lastikler

Fren Sistemi yüksek notlar hak etmiyor. Ön fren sorunlu olacaktır motosiklet durdurmak için 90 km / s üzerindeki hızlarda oldukça iyi olmasına rağmen. Birçok dizi fren hortumu, -reinforced hafifçe ön fren verimini artırır. Arkasında pratikte işe yaramaz fren davul, duruyor.

Bu model üzerinde İniş Özellikle gelişimini ortalamanın üzerinde olduğu için o, çok uygun değildir. Trenler saat Yamaha TW200, sizi rahatsız başlar. Gösterge paneli sonuna kadar düşünülmüş değildir. Parlak güneş ışığı altında ciddi göstergeler göz önünde bulundurun. ivme 80 km aşan zaman hangi dikiz aynaları görüntü bulanık nedeniyle / saat titreşim hissetti.

Bu bisiklet için lastikler bir meblağ daha mal olacak, ama buna değer. En iyi seçim mükemmel yollarda kanıtlanmış çamur lastikleri olacaktır. Onlar iyi çamur ve kum giderilebilmektedir ve asfalt yol yağmur lastikleri ile aynı şekilde davranır.

efsane

Model TW Çinli kopyaları ortaya çıkmasına yol açan, çok popüler hale gelmiştir. Bu serinin tüm modeller birbirine çok benzer. hafif içten yanmalı motorda farklılıklar fren sistemi, gövde kiti ve optik vardır. olumlu tepkiler aldıktan sonra, Yamaha TW200 deneyimsiz motorlu fanlar için idealdir kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.