SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Wobenzym". Doktorların Yorumlar. talimat

İlaç çok olumlu doktorların "Wobenzym" yorumları, hayvansal ve bitkisel kökenli enzimlerin yüksek aktiviteli bir kombinasyonudur, anti-ödemli, vtorichnoanalgeziruyuschim, antifibrinolitik, immünomodülatör etkileri vardır.

Enzimler (yani enzimler) hemen hemen tüm biyolojik süreçlere dahil olurlar, organizmanın yaşamı için temeldir. düşük enzim aktivitesi genellikle geliştirme anormallikleri (akut ve kronik) yolaçar. İlaç "Wobenzym" (doktorların yorum etkinliğini teyit) inflamasyon sürecini kolaylaştırır. Ayrıca, vasküler duvar, mikrosirkülasyon geçirgenliği normale rezorpsiyon hematom, ödem teşvik , kan viskozitesi oksijen doku ekipman besin geliştirir.

İlaç ve böylece bunların kullanım etkinliğini arttırır, antibiyotik enflamasyonu ve kan plazma konsantrasyonları artar, hormonal maddeler alarak neden olduğu yan etkileri azaltan lipid metabolizmasını normalleştirir. Bununla birlikte, enzimler, antibiyotik tedavisi ile ilişkili olumsuz etkileri ortadan kaldırmaktadır. Diğer şeylerin yanı sıra, bu şekilde, antimikrobiyal, antiviral aktivite sergileyen, ilaç interferon üretimini düzenler.

endikasyonları

İlaç "Wobenzym" (hekimler gelen yanıt önermek) farklı kategorilerdeki birçok patolojilerin tedavisinde iyi sonuçlar verir. Yani, kullanılır:

 • ekstra-artiküler romatizma, romatizmal artrit de romatolojide, Sjogren hastalığı ve spondilit;
 • Üroloji sistit, prostat, idrar yolu iltihabı, cystopyelitis;
 • jinekoloji içinde adneksit, kronik enfeksiyonların, mastit;
 • önlenmesi ve tedavisi için cerrahi yapışkan hastalığı, lenf ödemi ve travma sonrası, ameliyat sonrası komplikasyonlar;
 • bozulma, yumuşak doku yaralanması iltihabı ile travmatolojide;
 • Göğüs Hastalıkları bronşit, solunum yolu iltihabı, zatürre, sinüzit, astım;
 • IKH'da Kardiyoloji içinde, enfarktüs sonrası devletler;
 • Gastroenteroloji pankreatit, Crohn hastalığı, hepatit, ülseratif kolit;
 • nefrolojide glomerulonefrit olabilir, piyelonefrit;
 • ile endokrinolojide diyabetik retinopati ve anjiyopati, otoimmün tiroidit;
 • akne, atopik dermatit, dermatolojide;
 • Nöroloji çoklu skleroz.

Ayrıca ilaç bulaşıcı doğası ve yaşam kalitesi komplikasyonları önlemek amacıyla, radyoterapi, kemoterapi döneminde kanser hastalıklarında kullandı.

Bileşim, yapı

İlaç 40, 200, 800 birim ambalaj içinde tabletler, formundadır. Her bir tablet 345 prot bir miktarda pankreatin içermektedir. ED EF, bromelain - 225 IU, amilaz - 50 birim, papain - 90 IU tripsin - 360 U, kimotripsin - 300 lU rütozid trihidrat - 50 mg, lipaz - 34 birim ve parçalardan oluşur.

rota

Yemekler (yarım saat), bunlar büyük miktarda (200 mi) su ile yıkanmış gerekir önce tabletler içer. ilaç seçilmiş doktorlarının dozunu gidiyor.

"Wobenzym" anlamına gelir. Kontrendikasyonlar. yan etkiler

Ne zaman bileşenlerin kişisel hoşgörüsüzlük bu ilacı kullanmamalıdır. Genelde, hastalar oldukça iyi ilaç "Wobenzym" tarafından tolere. Yorumlar hekimler yine onlar döküntü görünür, çünkü fon aldıktan sonra bazı insanlar yardım isteyin olduğunu işaret etmektedir. Bu durumda, ilaç iptal etmek istediğiniz.

"Wobenzym" hapı. fiyat

Farklı eczanelerde ilacın maliyeti değişebilir. 40 tablet için fiyat 330 ruble başlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.