SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Utrozhestan" - analog için "duphaston"

Son zamanlarda, daha fazla gebelik ile ilişkili problemleri görünmeye başladı, kadınların sadece gebe değil, aynı zamanda bir çocuk taşımaz daha zor hale gelmektedir. Belki de bu kürtaj sayısının yüksek olması nedeniyle ve çevremizi suçlayabilir. "Duphaston" benzer - Bu sorunları çözmek için, çare genellikle bir "Utrozhestan" olarak kullanılır. Hem bu ilaçların hormonal ve çoğu zaman onların amacı kadınlarda endişe verici. Peki neden bu ilaçlar?

Kapsam hormonal preparatların

kadınlara tahsis İlaç "Djufaston", gebelik kesinti tehdit altındadır. ilaç bileşeninin bileşimde doğal progesteron hormonuna benzer ihtiva edilmektedir, eksikliği kısırlık veya düşük yol açabilir. Analog "duphaston" - "Utrozhestan" - Ayrıca vücuttaki miktarı normal ise, o zaman hamilelik normal bir şekilde ilerlediğini, çünkü progesteron eksikliği telafi etmek için tasarlanmıştır. "Hamilelik hormonu" plasenta oluşumu olduğu için, bunun nedeni fetal ret olmaz dolayı, gebelik gelişir, göğüsler tabi bir kadının vücudu, besleyici doğum ve bebek beslenmesi için hazırlanıyor değiştirir.

Açıklama "Djufaston" ilaç

Bu araç bir hormon ve onun eylem doğal progesteron hormonunun eylemine çok benzer. "Djufaston" Bir kadının bedeninde progesteron eksik miktarda doldurur olarak. absorpsiyon sindirim sisteminde ortaya çıkmasını sağlayacak şekilde bir ilaç, bir sentetiktir. İlaç karaciğer ihlal etmediği tedavisi kan şekeri seviyesindeki değişmez ve kadınlar rahatsız metabolizmayı. Klinik çalışmalar, kullanım "Djufaston" oldukça erken aşamalarında fırsat verilmiş, ilaç geçti. Bu konuda olumlu doktorlar Yorumlar ve tedavi fetal gelişim üzerinde etkisi yoktur, çünkü şaşırtıcı değildir. Bu aracın Kabul uyuşukluğa neden olmaz. bir iç hukuk "Utrozhestan" olarak övünme olamaz "duphaston" Rus eşdeğer, sakinleştirici etkisi vardır ve bu nedenle, bu sürüş aldıktan sonra tavsiye edilmez, uyuşukluk neden olur.

Analog "duphaston"

"Utrozhestan" (ilaç) - bir hormon ilaç "Djufaston" ile aynı işleve sahiptir, bu ilaçların önemli bir fark vardır arasında, ancak. "Djufaston" - sentetik ilaçların ve onun "kardeş" bitki materyallerinden türetilen bir doğal hormon progesteron içerir. Hazırlama "Utrozhestan" tabletler veya kapsüller uygun olan ve sakinleştirici etkisi olan. Vücut artan miktarda içeriyorsa Analog "Djufaston" iyi ilaç kullanımı erkek hormonları, ilaç anlamlı olumsuz etkilerini azaltabilir çünkü. Hem bu ilaçların yumurtlama üzerinde olumsuz etkileri vardır ve hiçbir doğum kontrol özellikleri vardır. ilaç intoleransı stredstva bileşenleri, ancak hasta ise - Contra hazırlıklar biri sundular karaciğer iltihabıdır, son derece dikkatli olmak gerekir. Unutma iki fon olduğunu - ancak bir doktor tarafından reçete edilmesi gereken bir ilaç.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.