SağlıkMüstahzarlar

Trisiklik antidepresanlar

Trisiklik antidepresanlar depresif devletler ve diğer benzeri insan hastalıklarının tedavisinde atanır. Diğer benzer aletler aksine, veri artık bütün geçerlidir. Adından da nedeniyle çekirdek yer alır ve üç döngü oluşur bileşiğinin kimyasal yapısının, almıştır. Kural olarak, tedavinin etkisi bu ilaçların tüm olarak, yaklaşık iki ya da üç hafta içinde görülür. İlaçlar en az altı ay için alınan ve sadece bu dönemden sonra hissettiğini ve tam yoksunluk belirtileri gözlemleyebilirsiniz. çok çabuk geçer, alımı sürecinde oluşur ve önemsizdir tüm yan etkileri. Bu ilaçların uygun kullanım tedavi bitmeden dozaj kademeli bir azalma içerir. Bu eylem, yoksunluk sendromu ortaya çıkmasını ortadan kaldırmaktadır.

migren, panik bozukluk, normal baş ağrısı: Trisiklik antidepresanlar depresyon mücadelede, aynı zamanda diğer bozukluklarda sadece reçete edilir. Uyku bozuklukları bu tür fonlar kadar çabuk iyileşme sağlamak - bir hafta sonra rüya normale dönüyor. Bu ilaçlar beyindeki bazı kimyasalların dengesini etkiler.

etkinliğini ilişkin olarak tıp tayin edildikten sonra, çoğu durumda, belirgin bir iyileşme bir hafta içinde görülür. Ama her durumda kesinlikle tek tek her kişi üzerinde etkisi beri beton şey söylemek mümkün değildir. özel bir kural vardır: Daha fazla hastalık daha şiddetli koşul geliştirilen, daha etkili tedavi olacaktır.

Tipik olarak, problemin çözümü - güçlü bir anti-depresanlar tayin veya daha zayıf - bu çok sayıda faktöre bağlıdır. Bir kişinin yaşı, önceki tedaviler, olası yan etkileri ve diğer şu anda bir hastanın alıyor olan ilaçlar, hem de onun sağlığı ile son uyumluluk rol oynamaktadır. Genellikle, tedavi ideal bir yöntem ilaç test çeşitli türleri sonradır.

belirgin bir iyileşme birkaç gün içinde gerçekleşir, ancak belirtildiği gibi, tam bir iyileşme için altı aylık bir asgari gerektirir nerede durumlar vardır. Tedavinin tam ders almalı, geldikleri bile, ilk birkaç gün sonra farkedilir bir iyileşme ilaç kullanımını durdurmak için tavsiye edilmez.

Bir özelliği de erken tedavide trisiklik antidepresanlar birkaç gün arttıran küçük dozda, içinde atanırlar noktasıdır. çalışan koşullar önerilen zaman Tedavinin gidişatı yaklaşık altı ay ve sadece bu dönemden sonra yalnızca geçici ama kalıcı silemezsiniz depresyon belirtilerini. kurtarıldı değil, bu psikolojik reddi, tüm belirtiler çok çabuk geriye.

Bir kişinin sürekli yinelenen semptomlarla, yani tekrarlayan depresyon olmuştur durumda, tedavi biraz normalden daha uzun olabilmektedir.

Trisiklik antidepresanlar bu tedavi dozunu ve süresini ayarlar gibi bir doktor tayin. Onlar, herkes için değil atanır aşırı doz ölümcül sonuçları ile dolu olduğu için, örneğin intihar eğilimi olan hastalar, uygun değildir. Ayrıca, ilaç belli somatik hastalıkları olan kişiler için kontrendikedir.

trazodon, mianserin, imipramin, doksepin, lofepramin: birkaç grup daha ziyade bu ilaçların türleri vardır. Pek çok uzmana göre, ideal bir ilaç yok. Daha iyi, tabii ki, içermeyen, herhangi bir yan etkiye neden olmaz doğal antidepresan kullanımı çekilmesini ve alışma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.