SağlıkMüstahzarlar

İlaç ajan "Osarbon" (mumlar). talimat

İlaç "Osarbon" (mum), deyim lokal jinekoloji kullanılan söylüyor. Bu antiprotozoal ve antibakteriyel etki üretir. salma formu - vajinal fitiller. İlacın belli başlı aktif madde - atsetarsol (bir fitil için iki yüz elli miligram), yardımcı - dekstroz (üç yüz miligram) ve borik asit (üç yüz miligram).

ilaç, beş adet her keselerinin dağıtılır.

ilacın aktif katkı maddesi bir organik türevidir, arsenik asit. atsetarsole içinde sonuncusunun içeriği yirmi yedi yüzde ulaşır. yavaş engelleme aktivitesi ve sülfhidril enzim sistemi, maddenin kabiliyeti protozoa metabolik bozukların içerir. Bu trikomonatları amip ve bazı spiroketlerine karşı özellikle etkilidir.

Dekstroz - Lactobacillinin için besleyici tabaka, normal vajinal mikroflora karakteristik.

Borik asit vajinanın asitli bir ortam muhafaza edilmesine yardımcı olur.

etkili bir şekilde enfeksiyonu ortadan kaldırır yukarıda kompleks bileşenler tarif. İlaç lokal olarak davrandığı için, bileşenleri anlamlı komplikasyon riskini azaltır kan dolaşımına, içine nüfuz etmez. Bundan başka, alet, diğer ilaçlar ile birlikte kullanılabilir, etkisi yöneliktir trichomoniasisin tedavisi.

Hasta ağızdan Antiprotozoal ilaç alan bir kontrendikasyon varsa İlaç ajan "Osarbon" (mum), deyim notları, yeni, karmaşık olmayan trikomonyasise geliştirilen ortadan kaldırabilir. Ayrıca bu terkip, tekrarlayan kronik trikomonyası ve Vajinit tedavisinde kullanılır söyledi. Tablet formundaki ilaç yetersiz bir miktarda enflamatuar odak ulaşır, bu nedenle, yukarıda belirtilen hastalıkların tedavi optimum uygulama süpozituvarlardır olacaktır. Buna ek olarak, onlar çok daha uygun ve kullanımı kolaydır.

Osarbonovye mumlar. kullanım, dozaj için talimatlar

Günlük bir fitil yüklemek için önerilir. O (arkada) yatay konumda yatmadan önce prosedürü yapılması tercih edilir, mümkün olduğunca derin bir mum tanıtmak arzu edilir. Ilacın günlük miktarı iki yüz elli gram aşmaması gerektiğini belirtilmektedir. Standart tedavi Kurs on gün sürer. Gerekirse tedavi tekrarlanabilir. Ancak, ertesi ders tutmak için karar doktor tarafından yapılmalıdır.

İlaç "Osarbon" (mum), deyim uyarıyor, dermatit gelişimini, artan vücut ısısı neden olabilir. Bu görünümü mümkündür sarılık, hepatit, polinevrit, kusma, ishal ve ateş.

Osarbonovye mumlar hamile kadınlar, hem de aşırı duyarlılık ile atanmaz. Hastanın karaciğer veya böbrek yetmezliği, diabetes mellitus, muzdarip, bu ilaç kontrendikedir Kanama diyatezi, tüberküloz, mide-bağırsak rahatsızlıkları veya kalp. anne sütü üzerindeki etkileri hakkında bilgi mevcut olmadığından ilaç tedavisinin bir süre için Emzirme, askıya alınmalıdır.

kabul ilaç doz aşımı vakalarının intravajinal kullanımı, bu gözlenmedi.

İlaç "Osarbon" (mum) talimat değil yirmi beş derecenin üzerinde sıcaklıkta çocukların ulaşamayacağı bir karanlıkta mağaza, talimatını verir.

İlacın raf ömrü - on sekiz aydır. Bu süre sonunda, ilaç kullanılmamalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.