TeknolojininCep telefonları

HTC One M9 akıllı telefon: genel bakış, özellikler ve fotoğrafları

Bugün dikkatinizi telefon sunulacak HTC One M9. gözden birçok alıcı kalbini fethetti son yeni nesil akıllı telefon modeli, - başlıca görevi bugün. Rusya'da, bu model sadece ortaya çıkmaya başlamıştı, dürüst olmak gerekirse. Ve tüm mağazalarında değil. Ülkede resmi açıklama sonrasında gibi henüz değildi. Bu nedenle, birçok tüketici bu model hakkında daha fazla bilgi edinmek için çalışıyoruz. HTC One M9 akıllı telefon yaşıtları arasında sıçrama yapmak vaat ediyor. Ve İnternet zaten sayısız referansları ve bu modelin değerlendirmeleri vardır. Ve şimdi, sen ve ben mevcut verilerin analizini gerçekleştirecektir. Bu HTC One M9 Plus'ın dikkat edip etmeyeceğine veya olmasın anlamanıza yardımcı olacaktır. Bize en kısa sürede bugünkü sorunun çalışmaya devam edelim. Sonuçta, zaman durduğu yerde durmuyor - çok yakında akıllı telefon piyasaya sürülecek. Belki gerçekten dikkat çekicidir. Sonra hızlı bir satın almak mümkün olacak. Örneğin, ön sipariş.

işletim sistemi

Yani ilk şey dikkat etmelidir - Bu cihazın işletim sistemidir. şey şimdi bile bir öğrenci bu göstergenin özel önem vermektedir olmasıdır. HTC One M9, biz yapıyorlar hangi genel bir bakış, neyse, telefonunuz için işletim sisteminin oldukça yeni, diyebilirsiniz, son model ile donatılmıştır.

Tabii ki, baz, burada "Android" dir. 5.0.2 Lolipop - Ama bu standart olmayan bir versiyonu. Dürüst olmak gerekirse, böyle bir sistemin tüm akıllı telefonlarda değil şimdi. Örneğin, bilinen ise bu güncelleştirme ile en az iki değerli düzenlemesi. Bu - HTC One M9, Samsung S6.

Bu modelde "Android" gibi iyi bir versiyonudur bu yana Doğal olarak, varsayılan iyi düşünülmelidir olduğunu. Ama pratikte, henüz tamamen kabul edilemez. Aslında sistem için hala çok az sayıda oyun ve programların söyledi. Sen eski sürümleri için uygulamalar yükleyebilirsiniz, ama senin gerçek kaliteyi hissettirecek ve avantaj 5.0.2 Lolipop inşa etmiyoruz. Prensip olarak, ilk kez yeterlidir. Yakında dikkatimizi sunulmuştur bir bakış olan HTC One M9, için, bu uygulama ve oyun oldukça çok sayıda çıkacak. Sonra da sonuna kadar bu modelin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sim kart

SIM kartlar bugün için destek de özel dikkat gerektirir. cep telefonları tüm müşterileri belirmeye başladığında 10-15 yıl önce bu konuyla sorunlar değildi. tüm sim-kart aslen bir biçim ve boyut vardı sonra. hızlı bir şekilde sayılar değişiklik olmadan yedek aygıtı üretmek için gerekirse bu izin verdi. Ama ilerleme hala durmazsa. Zamanla, telefonlar SIM kart formatı "mikro" için konektörler görünmeye başladı. Daha yakın - "nano". Ve birçok alıcı için büyük bir sorun haline gelmiştir. Sonuçta, bütün "kartlar" kes veya değiştirilebilir değildir. değil iyi çözümü - Ve gadget satın aldıktan sonra telefon numarasını değiştirmek.

Neyse ki, bizim şimdiki model bu anda sorun yoktur. Sonuçta, HTC One M9 Çift Sim gibi çeşitleri vardır. Aynı anda birden çok numara kullanmak mümkün olacak. Sadece bir nokta dikkate değer - yuvaları Nano Sim için sadece yöneliktir. Temel olarak, şimdi devam edin ve küçük versiyonları için "kart" yerini alabilir. Veya mevcut SIM kartı kesip yok. Doğrudan yerine kullanmak daha iyidir.

Bu HTC One M9 akıllı telefon kesinti olmaksızın 2 SIM kart ile bağlantılı çalışması fazlalaştı. Hatta farklı mobil operatörler varsa. Birçok analoglar genellikle çatışmalar odanın yanı sıra açarken aksaklıkla çeşitli kaynaklanan veya bir sim-kart üzerinde konuşurken diğer yandan Bekleme modunda aramak iken. Neyse ki, telefonun mevcut modelin bu sorun hakkında endişelenmenize gerek yapma imkanı sağlar. Hiçbir arıza ve zorluklardan sadece olmaz. Basitçe sim kartlı yuvaları eklemek - istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. HTC One M9 artı 2 SIM kartları - Modern işadamı veya işçi için mükemmel bir çözüm - Bir ev numarası ve iş ve kullanabilirsiniz. Ve aynı zamanda bütün bu.

hafıza

Bellek - modern cihazın en önemli göstergelerinden biridir. Ve bu sadece telefonlar değil. modeli iyi bir performansa sahiptir, ancak yer küçükse Dolayısıyla, o zaman hızla popülerliğini kaybeder. Ve zamanla bu gadget "almayın" damgası alacak. HTC One M9, biz okuyan biri bir genel bakış, bu sorun karşısında asla dürüst olmak gerekirse.

3 GB - en güncel modeli oldukça büyük bir RAM ile donatılmış olması ile başlayalım. Bazen, tüm bugünün akıllı telefonlar gibi numaralar mevcuttur. Ortalama olarak, 2GB RAM ile modelleri vardır. Bu Rusya'da HTC One M9 iktidar muadilleriyle birçok aşacak anlamına gelir. Ve bütün bunlar ile, bellek hakkında endişelenmeden, aynı anda birden fazla uygulama ve programları çalıştırmak mümkündür.

Ayrıca telefonda boş alan için son derece önemlidir. Yani, demek ki veri ambarı. Şimdi akıllı telefonlar mevcut modellerinde 16GB ile seçenekleri bulabilirsiniz. Ama yine de bu durumda daha iyi var. Sonuçta, HTC One M9 karakteristikleri birçok durumda son derece yüksektir. Ve telefonun hafızası istisna değildir. Burada Depolama 32GB. Bu havalı ve çok fonksiyonlu akıllı telefon için genellikle yeterlidir. Ancak hepsi bu değil. Dahili hafızaya ek olarak, ek bir bellek kartı gibi böyle bir gösterge olduğu için. Şu anda 64 GB ek MicroSD kadar kullanma imkanı vardır birçok telefonları, dürüst olmak gerekirse. Ama size dikkatimizi sunulmuştur bir bakış olan HTC One M9 ile yer çok daha fazlası. Olarak iki kat kadar - bir bağlantı için uygun ek bir bellek alanı 128 GB. Ve hatta tamamen eğer "skor" verileri, bu uzay, herhangi sistem arızaları ve arızaları olmaz.

ekran

Modern akıllı telefonlar bunlar ek fonksiyonları çeşitli çalışma yapabileceğini göz önünde bulundurulursa artık kullanılabilir. Örneğin, kitap okumak, yüksek kalitede film izlemek sanal sayfalara göz yanı sıra oyunlar çeşitli oynayan ve çoklu uygulamaları kullanmak için. Bütün bunlar için, tabii ki, iyi bir ekran gerekir. Daha doğrusu, geniş.

HTC One M9 Dual Sim (veya başka bir "sürüm"), gerçekte, ekran boyutu için farklı pek değil. Aslında bu model satın alarak, bir 5 inçlik ekran ve modern güçlü akıllı telefon alırsınız olmasıdır. mevcut telefonlar için son derece normal seviyeler olduğunu. Aynı "Samsung" nin HTC One M9 karşılaştırmalar ile yapılırsa Gerçekte,, bulacağınız bu biraz daha büyük diyagonal Samsung S6 - 5.5 inç. Ama bu kadar kritik değildir. Fark neredeyse algılanamaz.

Prensip olarak, bizim bugünkü akıllı telefon gayet normal parametreye sahip olduğunu söyleyebiliriz. planın modern teknoloji için standart. Ayrıca HTC One M9 telefon (yukarıda 32GB ve) çok iyi çözünürlüğe sahip olduğunu belirtmekte fayda vardır. 1920 noktalarda 1080. Bu, Full HD formatında film ve video izlemek için izin verir, ve gözlerinizi zarar vermez. Kolayca elektronik kitaplar ve gözler için olağanüstü rahatlığı ile sanal siteler kaydırabilirsiniz.

haberleşme araçları

Bu herhangi bir cep telefonu için son derece önemli bir andır - bu iletişim bu. Sonuçta, bu girişim için bizim gadget bugün gerekir. Bugünün dünyasında, üreticilerin müşterilerine bu konuda farklı seçenekleri bir sürü sunuyoruz.

In HTC One M9 özellikler bu konuda oldukça iyi. Sonra GPS navigasyon ve GPRS ve 3G bağlantı vardır. Buna ek olarak, bu model 4G ağ yeteneğine sahiptir. Son derece hızlı ve yüksek kaliteli sinyal sağlar. Ama ne yazık ki, böyle bir olasılık tüm akıllı telefonlar değil sahiptir. Belki yalnızca en son modellerde bulabilirsiniz. İnternet bağlantısı aracılığıyla HTC One M9 güncelleştirmeleri şimdi güvenilir ve arızasız, hızlı gerçekleşebilir.

Artı, herhangi bir modern akıllı telefon Önemli ek bağ. Bunlar şunlardır: PC, Wi-Fi ve Bluetooth ile senkronizasyon için USB krikoları. Mevcut modelde, hepsi var. Ve "Bluetooth" son sürümü - 4.1. Bu, bu bağlantı üzerinden veri aktarım hızı kadar hızlı ve iyi olacağı anlamına gelir. Temelde, şu anda, "bluetooth" birkaç kişi kullanın. Ama Bu tür bağlantı eksikliği telefonunu bile kalitesiz ve modası geçmiş malları yapar.

kamera

zorunlu olarak herhangi bir modern akıllı telefon olarak kamera olmalıdır. Ve o daha iyi, daha popüler acquire bir veya başka bir alet. Dürüst olmak gerekirse, artık kamera ve kamera olarak kullanılan telefonlar kabul edilmektedir. Ve bu çok normal bir çözümdür. Sonuçta, akıllı telefonlar bazı modellerinin fiyatı bazen ayrı ayrı kamera ve fotoğraf makinesi satın düşünmek istiyorum o kadar yüksektir.

HTC One M9 Altın - bu makul bir fiyata size mükemmel görüntü kalitesi verebilir sadece bir cihazdır. Sonuçta bu modelde kamera 20 megapiksel olduğunu. Bazen değil tüm modern amatör kameralar bu özelliklere sahip. Evet, ve her zamanki akıllı telefon için oldukça iyi bir sonuçtur. İlk 13 megapiksel modeli vardır. Bu cihazla Yani, fotoğraflarınız kaliteli olduğundan emin parlak ve iyi olabilir. kamera tarafından yapılanlar bazen de daha yüksek. Ayrıca, bu model otofokus ve flaş bulunuyor. Bu iki belge herhangi bir koşul altında bir boşanma olmadan mükemmel kalitede fotoğrafları elde etmek yardımcı olacaktır. Hatta gecenin ortasında. Artı, HTC One M9 Tam HD formatında video çekmek için yeteneği vardır. Sadece bu kalite için "kovalamaca" birçok tüketici. Sonuçta, şimdiye kadar en iyi biçimi yok.

Bizim akıllı bir diğer özelliği - bir ön kamera karşı karşıya. Bu yeni nesil birçok telefonda artık kullanılabilir. Sadece belirli farklılıklar vardır. Tabii ki, o kadar iyi. Sonuçta, ön kamera 4 megapiksel - HTC One M9 büyük kalitesi ile çıkarır. Açıkçası, kameranın "ön" Şimdi bu yeteneğe sahip değildir. o önünde bir 2 megapiksel kamera bulunuyor - Kendini seçebilir maksimum. Bunu düşünmek, biz kaliteli bazı web kameralarını üreyebilir daha iyidir sundu. Ve memnun ediyor. Sonuçta, Rusya'da HTC One M9 ile size en şanslı insanlardan biri olacak - çok kaliteli özçekim'i yapmak için büyük bir fırsat var ve Görüntülü arama yoluyla konuşmaları yürütecek. Kendi iş var veya video görüşmelerini kullanmaya insanlarla iletişim gerekiyorsa bu çok yararlıdır. Küçük, ama yine de bir avantaj.

Tasarım ve boyutları

Ayrıca birçok alıcı telefon tasarımı için önemli. Bazen tüketiciler daha az işlevsellik ve genellikle daha yüksek fiyat ile güzel bir mobil lehine kalitesini, ama çok çirkin akıllı telefonlar vazgeçmeye hazırız. Neyse ki, hepsi mükemmel sırayla bu açıdan bugünün akıllı telefon, içinde.

Başlangıçta, HTC One M9, altın, beyaz veya siyah olabilir. Ancak, bu aralık çoğu zaman tatmin kullanıcıdır. Bu nedenle, kolayca akıllı telefonlar için özel bir çıkarılabilir paneli satın almak mümkün olacak. Ancak bunu yapmak için, yabancı sitelere bakmak gerekir. Rusya'da, paneller bu model cep telefonu için bulmak son derece zordur. Evet ve seçim özellikle büyük değil. Oldukça korkunç satın almak yerine, uzaktan biraz teslimat beklemek daha iyidir.

Ama prensip olarak, bir bütün olarak tasarımı ile mükemmel bir düzen içindedir. fırfırlar ve zevkli yok. Artı, ağırlığına dikkat ve cihazın parametreleri olmalıdır. 69.7 ve bir kalınlığa - - 9,6 akıllı telefon uzunluğu 144.6 genişliğinde milimetredir. Bu 5-inç yüksek çözünürlüklü telefonu için normal bir boyutudur. Ne cihazın ağırlığı yaklaşık? Gerçekte, oldukça ağırdır. Neyse, çocuk ve kadın kalem - tam. HTC One M9 akıllı telefon 157 gram ağırlığında. Birçok bu modern teknoloji için ortalama olduğuna inanıyoruz. Ve bu doğrudur. Doğru, her şey o kadar hantal ve ağır cihaz uyuyor. Bazen müşterilerin daha küçük ve daha hafif karşıtları arıyoruz.

pil

Gördüğünüz gibi, HTC One M9 renk ve tasarım farklı olabilir. Ama her akıllı telefon pil ömrü önemli bir gösterge de. Bu an genellikle müşterilerin satın alma hakkında düşündürüyor. Uzun bir süre için iyi bir telefon şarj olmadan faaliyet gerektiğine inanılmaktadır. Ve haklı. Sonuçta, akıllı telefonlar, özel olarak irtibatta kalmak için tasarlanmıştır. Bu yanlış zamanda boşaltılır pil üreticisinin itibar üzerinde silinmez bir iz bıraktı anlamına gelir.

HTC One M9 ile şeyler var gibi? Aslında pil için son derece iyi çalışıyor sadece söyleyebiliriz olmasıdır. Ve tabii ki, uzun bir süre. telefon sistemi aşırı ısınmadan korunmak için özel bir yeteneği vardır - bu yükün belli bir yüzdesini kaydedebilirsiniz. Buna ek olarak, bekleme modunda, uygulamada gösterdiği gibi, HTC One M9 yaklaşık 1.5 ay var. Eğer aramalar için özel olarak bir akıllı telefon kullanmayı planlıyorsanız, yüksek kaliteli çalışma 3 hafta güvenebilirsiniz. Bazen, tek bir şarjla bile hayat bir ay sürebilir. Ama aktif ve günlük kullanım durumunda (oyunlar, kitaplar, internet, telefon görüşmeleri, aynı anda çalışan birçok uygulama okuma) HTC One M9 şarj olmadan yaklaşık bir hafta yaşarlar. Ve bu da oldukça iyi bir rakamdır. Aynı Samsung S6, örneğin, bu tür kullanım sadece 3 gün çalışacaktır. Fark çıplak gözle görülebilir.

kalite

Tabii ki, herhangi bir yeni öğeler satın almadan önce belirli bir teknikle ilgili müşteri yorumları gibi bu noktaya dikkat edilmelidir. Bu değerlendirme kriterlerinin birçok içerir. Ve aralarında, genel cihazın kalitesi, hem de onun fiyat etiketi özel dikkat. Onlar aynı olmalıdır. Aksi takdirde, üretici potansiyel alıcıların olumsuz bir değerlendirme riske atar.

Bizden önce telefonu HTC One M9 var. Fiyat o açıkçası oldukça yüksektir. Ve bazen çok. Bazı bölgelerde, 70 000 ruble kadar ulaşır. Ve tüm bu model hala çok yaygın değildir artık o sağlanmıştır. Yani, aslında, biz görmeden almak için riski vardır. İnternet'ten bu akıllı telefon sipariş ederseniz, yaklaşık 59 000 ruble bir fiyat etiketi kısmında bulabilirsiniz. Değil kadar 70 kadar, ama yine de oldukça çok.

Ancak, akıllı telefon kalitesi sadece mutlu olabilir. Rusya dışında birçok alıcı zaten bu telefon para, üretici talepleri değer olduğunu gördük. Biz mevcut modelin çok iyi bir savunma ile donatılmıştır söyleyebiliriz. Suda "boğmak" oldukça yüksek irtifada (yaklaşık 5 kat) düştü ve değilken HTC One M9 kesilmez. Yani yanlışlıkla cihazı ıslak varsa, panik yapmayın ve telefonun performansı hakkında endişelenmeyin vardır. Sadece paneli ve dokunmatik ekran kapalı nemi silin ve ardından akıllı telefon kullanmaya devam edin.

Ayrıca değer belirterek HTC One M9 son derece zordur çizmeyin gerçektir. plastik kasa değildi belki, eğer mükemmel korunmuş bu akıllı telefon isim mümkündür. En iyi koruma için özel bir koruyucu film telefonda koyun ve bir ihtimaline karşı yapılması tavsiye edilmektedir. Bu gereksiz ve istenmeyen hasarlara karşı koruyacaktır.

biz konuşursak telefonda bize çiçek gönderdi, biz sadece onlar, doymuş parlak ve çok çeşitli olsun söyleyebiliriz. HTC One M9 16 milyondan fazla renk için desteğidir. Eğer görkemli ve parlak görüntünün iletimi için ihtiyacımız olan şey. film ve videoları yanı sıra okuma kitapları izleyerek ve internette sörf önce mevcut akıllı telefon kullanırken böyle bir kalite olmamıştı. Bunun için birçok alıcı göre, bir HTC One M9 satın almak gerçekten değer.

Bu modelde ses, akıllı telefon çok yüksek, kaliteli ve gereksiz gürültü yoktur. Hatta büyük ses seviyesinde hiçbir hırıltılı ve diğer düzensizlikler tespit olmayacaktır emin olabilirsiniz. Çalar Saat, Uyandırma ve gelen metin mesajlarını ses - tüm bu size parlak bir HTC One M9 ses verecektir.

sonuçlar

Eh, şimdi bizim bugünkü konuşma stok almak zamanı. Biz HTC One M9 Birlikte ele aldı. Henüz belirsiz Rusya'da bu cihaz yayınlandı. Ama, üretici vaat olarak, bu 2015 yaklaşık ucunu yayınlayacak. Büyük olasılıkla, yeni yıl için. Ve bu gadget severler için harika bir hediye olacaktır.

Sadece burada modern bir alıcı önünde artık bir mantıklı soruyu gündeme getirmektedir: HTC One M9 dikkat etmek ister. Gerçekte, 's herkes kendileri için tamamen bireysel karar verir. Kimse bir gadget satın yapma hakkına sahiptir. Özellikle bugünkü modeli oldukça pahalı olduğunu göz önüne aldığımızda.

Şimdiye kadar, açıktır yalnızca HTC One M9 o - gerçekten iyi bir akıllı telefon. Ve görüntü, video ve müzik kalitesi hakkında bakım ve çok fonksiyonlu ve hayal eğer "Öldürülemez" telefon, daha sonra bu model dikkat gerçekten değer. satın almak için küçük bir bütçe söz konusu olduğunda daha ucuz bir analog bulmalıyız. Hiçbir biçimde bulunabilir. Samsung S6 mı. Bu modelin özellikleri HTC One M9 için biraz benzer, ancak birçok bakımdan ona hala gerisinde. Ama fiyat, "Samsung" biraz daha az - yaklaşık 39 000 ruble.

Eğer pahalı orijinal HTC One M9 satın korkuyorlar Genellikle, sadece bir Çinli meslektaşı satın alabilirsiniz. Başka bir deyişle, sahte. Size sadece kuruş mal olacak, ancak cihaz idealdir tüm yeteneklerini göstermek için. Bakın ve popolzuyutsya. Eğer gibi - Eğer tamamen normal bir orijinal HTC One M9 satın alabilirsiniz. Sadece dikkatli olun - Çin yapımı sahte genellikle çeşitli sorunlar ve hataları ortaya yılında. orijinal olarak, onlar değil. Telefon işletim sistemi çok iyi uzun süreli kullanımda bile sorunlar ve hatalar bulunabilir olmayacak oluşmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.