BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Kazaklar 3" - sistem gereksinimleri

"Kazaklar" serisinin uzun zamandır beklenen devam filmi 16 Eylül 2016 yıldır serbest bırakıldı. Oyunun üçüncü bölümü, geliştiriciler göre, bir hit olacak ve oyuncular uzun unutulmuş atmosfere dalmaya izin vermekti. Gerçekte çok daha kötüydü. Ve, her şeyden önce, böcek ve kusurları büyük bir sayı. Eğer "Kazaklar 3" uygunsuzluğun sistemin uçup düşünüyorsanız nedenle, son derece yanlış olduğunu ve bu makale sizin için değil.

işletim sistemi

Bu temelidir. Oyun "Kazaklar 3" sistem gereksinimleri Windows platformu için özel olarak tasarlanmıştır. Ve diğer parametrelerin büyüklüğü göz önüne alındığında, muhtemelen başarısızlığa yol açacaktır, Mac veya Linux üzerinde çalıştırmak için çalışır.

rahat oyun için Windows 7 veya daha yeni çalıştıran bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. Ancak, XP ve en son güncellemeleri çalıştırmak için deneyebilirsiniz. Ancak Windows 10, daha iyi önlenir iken. Bu işletim sistemi bile oyunların ve uygulamaların en basit ile, hala çok ham ve genellikle çelişkilidir.

işlemci

PC'nize ne oyun "Kazaklar 3" Sistem gereksinimleri ile devam edersek, hesap işlemci alınması emin olun. Oyunun grafikleri düşükse asker sayısı onbinlerce ulaşabilir, çünkü o zaman PC'nize oyun tabii ki, bilginin büyük akışlar işleyecektir.

Oyun "Kazaklar 3" sistem gereksinimleri (en az) uygulaması 1,6 GHz saat frekansı ile bir çift çekirdekli işlemci üzerinde çalışmak kolay olması gerektiğini göstermektedir. o maksimum gelince ayarları (önerilir), oyuncu bir dört çekirdekli işlemci ve 3,2 GHz gerekir.

Ancak, gerçekte çok daha kötüdür. Geliştiriciler farkında olmadan kullanıcıların beklentilerini aldattı. Bu nedenle, hatta altı çekirdekli işlemci i7-5820k büyük ölçekli savaş için yeterli olmayabilir.

rasgele erişim belleği

Gördüğünüz gibi, sistem gereksinimleri oyunun "Kazaklar 3" için iyi değildir. Bunlar geleneksel gerçek zamanlı strateji için çok yüksektir. Aynı RAM için de geçerli. Açıkçası, oyunun yaratıcıları "Kazaklar 3" az zaman optimizasyonu adamış, ancak ( "teşvik", örneğin) mağazalarında kendi açıklamaları olduğundan az unutmayın.

Genellikle "Kazaklar 3" satın alma kişiye dikkat çekiyor ilk şey - çıkış tarihi. 2016 için sistem gereksinimleri size on yıllık uygulamada bakarsak olarak görünüyor böylece düşük listelenmektedir.

Asgari ayarlarına oyunu çalıştırmak için geliştiricilerin güvencelere On RAM sadece 2 GB gerekir. Ve bu sizin ve arkadaşlarınızın büyük orduları tutabilecek bir oyun. Ve oyuncuların 5-6 olur? Sadece şöyle 2 GB bu bilgiyi saklayabilir?

Tavsiye gereksinimleri ile her şey değildir iyidir. yeterli olacaktır tüketici aldatmak girişimi ve RAM 4 TR. Ancak, bu uygulama bu değer en az 6'ya kadar getirdi gerektiğini göstermektedir.

ekran kartı

Başka ne "Kazaklar 3" hakkında söylenebilir? Ayrıca şaşırtıcı grafikler, için Sistem Gereksinimleri (PC). Bir yandan, bu normal bir stratejidir. Seviye render ve animasyon zayıftır ve neden, örneğin, güçlü savaşan her askerin yüzünü çizer? Bu ilke yapıştırılır ve oyunun yaratıcıları edilir.

kararlı çalışması için, bellek 256 megabayt ile en az bir grafik kartı nVidia GeForce 8800 seviyesinde olması gerekmektedir. Prensip olarak, yeni nesil için herhangi bir analog veya bütçe oyun kartı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda (gömülü hariç) NPC kartıyla bile vasat dizüstü "Kazaklar 3" indirebiliriz anlaşılmaktadır.

o önerilere gelince Sistem Gereksinimleri (PC) çok demokratiktir. N Vidia GeForce 560, tutarlı olmayan bir grafik kartları geliştirilmesinde lider, ama performans ve fiyat / kalite oranı reytinglerde yüksek yer tutarken. dizüstü yana biraz daha kolaydır. Satıcı bu bir oyun olduğuna sizi ikna etmek zor çalışıyorsa, onun grafik kartı "Kazaklar 3" dengeli çalışması için yeterli olmalıdır.

ilaveten

kullanışlı bilgisayarın diğer özellikler nelerdir olacak? Liste o kadar büyük değil.

  1. Yana çok oyunculu oyunlar sunucuları çalarlarda tutulur, daha doğrusu herhangi bir merkezi yerine, çok hızlı bir internet bağlantısına gerek yoktur, ama bir geniş bant bağlantısı için hala arzu edilir.
  2. Sabit diskinizde oyunu yüklemek için sadece 6 GB gerekir.
  3. 1080: Oyun ayrıca 1920 çözünürlüğü destekliyor. Yani güvenle bile TV'nizde çalıştırabilirsiniz - grafik kalitesi etkilenmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.