BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Hitman Absolution Ne başlatmak veya oyun sırasında korkunç yavaş etmezse?

Aniden oyun Hitman ile sorunlar yaşamaya başladı varsa: Absolution (başlangıç veya geciktirici değil) bir korsan sürümü varsa, oyunun kendisi geliştiriciler veya kötü aksamındaki günaha hemen gerekli değildir. Tüm sorunlar sistemindeki hatalar, OS başarısızlık veya çeşitli sürücülerin düşük kaliteli kurulumu ile ilgili olabilir. Oyun Hitman Hazırlanışı: Absolution düzgün bir biçimde ve herhangi bir sorun olmadan, makalesinde okumaya devam edin.

Hitman genel bir bakış: Absolution

Yeni "Hitman" ayrıntı düzeyi etkileyici güzel yeni motor, üzerinde geliştirildi ve resim gözü memnun etmek durdurmaz. oyun gelince, neredeyse oyunun tüm parçaları anlamlı revize edilerek geliştirilmiştir. Örneğin, başkalarının davranış daha ilginç hale gelmiştir yapay zeka karakterleri, gelişmiş ve onların tepkileri hep o yada diğer eylemlere farklıdır. Değişiklikler geçirmiş ve arayüz, daha kompakt ve kullanışlı hale. sıralama hitmanovskoe yetenek - güvenlik ve artık işlevini "İçgüdü" yardımcı olacaktır önemli şeylerden çeşitli olduğu yerde arada görmek için. Eski teknikler ve yeni hem de dahil olmak üzere oldukça çok fonksiyonlu alet, bu. İlk olarak, X-ray görüşü, hangi bizim Ajan 47 yere insanlar olduğu yerde hissetmeye ve bir sonraki rotayı tahmin edebiliyor. Buna ek olarak, o yere istenilen ürün ve diğer ilginç şeyler görür. İkincisi, zamanında "İçgüdü" kamuflaj geliştirir, böylece gereksiz dikkat çekmek. Tabii ki, tüm bu "hile" beceri yüksek zorluk seviyesi devre dışı bırakılır. Hitman ve geliştirilmiş becerileri, mücadele sistemi ve gizli elemanları. Atış ve etkileri daha dinamik ve eğlenceli hale gelir ve tüm yerleri birbirinden önemli ölçüde farklıdır. Genel olarak, biraz rahat olsa oldukça iyi gizli-aksiyon var, ama hepsi aynı heyecan verici.

Hitman: Absolution ne yapacağını, başlamaz?

Genellikle açılan hatasının sorun Oyunun kendisi değildir ve PC, uyumsuz veya eski yazılım, yanlış yükleme veya oyun yazılım minimum sistem gereksinimi olmaması hangi Hitman gerektirir: Absolution. Tabii ki, montaj eğrileri (oyunun orijinal olmayan kopyası kullanılıyorsa) bir fazla, ancak atılması kadar bu seçeneği yoktur. aşağıdaki gibi muharebe hataları en yaygın danışma şunlardır:

  1. İşletim sisteminizi güncelleyin ve yeni yazılım kurulumu sorunsuz ve hatasız gitti emin olun.
  2. Video kartınız için bir Tam kaldırma sürücülerini geçirmek için deneyin. Yeni (tercihen resmi kaynaklar) ve onları yükleyin.
  3. DirectX kütüphaneleri ve Vcredist güncelleyin.
  4. yönetici olarak oyuna başlayın.
  5. Vista veya üstü - emin Windows sistemi sürümü olun. Windows XP oyunu desteklemez.
  6. yüklü oyuna yolunda hiçbir Rus harfler olmadığından emin olun.

Yukarıdaki tavsiye bağlılık çoğu zaman birçok oyunculara yardımcı olur, ancak sonra bile tüm gerçekleştirilen işlemler Hitman eğer: Absolution başlamaz, yeniden yükleyin veya başka bir montaj indirmeyi deneyin. Sonra, oyuna başladığınızda açılır hataların bazıları kaldırılmasını açıklar.

Hata Zamanı Hatası

Genellikle, bu hata Microsoft Visual C ++ tamamlanmamış bir yükleme durumunda meydana gelir. Bu bileşen en modern oyunların düzgün çalışması için gereklidir. Herhangi bir nedenle yazılım paketi henüz yüklenmemiş ise, resmi Microsoft sunucularından indirebilirsiniz.

Kayıp / eksik ses oyunda

Bazı oyuncular vardır , ses ile ilgili sorunlar bu sürecin kendisinde sadece reklamlarda olmakla değilken. Bu hatayı düzeltmek için, bu algoritmayı izleyin:

  • C Log: \ Program Files \ Steam \ SteamApps ortak \.
  • Daha sonra, simgenin Hitman.exe sağ tıklayın.
  • , "Özellikler" => "Uyumluluk" Seç "uyumluluk modunda bu programı çalıştır" onay işaretini kaldırın.

Eğer yardımcı olmazsa, ses kartı sürücülerini güncellemeyi deneyin.

Yükleme intro sırasında ayrılmasıyla Hata

Eğer varsa oyun asmak başlar, hatta daha uzun Hitman çalıştırın: Absolution, o zaman, sorun "demir" in muhtemeldir. önlenmesi için, düşük FPS ve grafik sorunlarını savaşmak için aşağıdaki yöntemleri deneyin:

• resmi web sitelerinden indirerek son sürüme video sürücülerini güncelleyin.
• oyuna başlamadan önce devre dışı bırakın antivirüs ve güvenlik duvarı.
grafik kartı üzerindeki yükü azaltmak için, pencere modunda Absolution: Bir "zayıf" bilgisayarınız varsa •, o zaman Hitman çalıştırmayı deneyin.
• Grafik ayarları en zorlu "Demir" ayarı (anti-aliasing, gölgeler, filtreler, vb. N.) kapatın.
• devre dışı bırakma ve dikey senkron (V-sync), böylece çerçeve hızını sınırlandırmak için değil.
• Gereksiz arkaplan uygulamaları (Skype, tarayıcı, vs.) mümkün olduğunca örtün.
• işlemci sıcaklığını kontrol ve grafik kartı. Çok yüksek ise - tozdan bilgisayarınızı temizlemek ve termal macunu değiştirin.

Yukarıdakilerin hepsi işe yaramazsa, bu PC'nizi yükseltmek için harcamak zorunda kalacak.

diğer hatalar

Oyun güncelleme (Disk IO hatası) içinde yayılan 1. hata. Bu sizin HDD üzerinde yeterli alan olur.

2. Hitman: Absolution kısayol bastıktan sonra başlamayacaktır. oyun ile klasörüne gidin ve hitman.exe sağ tıklayın. => "Uyumluluk Modu" => "arka masaüstü kullanma" - kapatın.

Executable Eksik 3. hata. Buhar ortamının lisanslı kopya sahipleri için tipik. Yani, => sağ tıklayın Hitman üzerinde Buhar gidin: Absolution => Özellikler => Yerel Dosyalar => önbellek bütünlüğünü kontrol => Yerel.

Hepsi bu. Absolution: Bu Hitman oynayan sıradan oyuncular arasında en sık hatalardır. Neden başlayıp olmayabilir "podlagivaet" oyun, biz makale size yardımcı olduğunu düşünüyorum anlıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.