SeyahatOteller

Yunanistan, Amnissos Otel 3 *. Amnissos Otel: fotoğraflar, fiyatlar ve Rusya'dan turist yorum

Beş yıldızlı kompleksleri ve saraylar kovalayamaz, gerçek Yunan misafirperverliğini gibi bizim vatandaşlarımız. Bu tam olarak ne ihtiyaç olduğunu - O otel sınıfı 3. Amnissos Hotel'i tercih için yeterlidir. Bu otel, otantik Girit bir fikir verecektir Çünkü olanaklarla, plaj tatil ve geziler her türlü sağlayacak ve deniz esintisi güneşin sıcak bir günün ardından ya da yeşil vahada barınaklar Eğer kesimden çeşitli. Sen kalpten burada eğlenebilirsiniz ve çocuklar çok mutlu olacak. En azından, Rusya'dan turist çok yüksek onu yıldızlık "3" rağmen, bu otel için teşekkür ederiz. Amnissos Otel sadece olumlu izlenimler bırakır.

konum

Otel küçük turistik köy bulunmaktadır. Ama konumu turistler için çok avantajlıdır. Yakın otobüsler Girit'in çeşitli şehirlerde düzenli olarak çalışacak bir otobüs durağı. Bu yüzden (sadece beş kilometre uzaklıkta ona) yakındaki bir Resmo almak kolay, hem de üst-3 popülaritesi parçası olan yerlerde olduğunu. Amnissos Otel, bu kadar rahat hareket noktası Agios Nikolaos, aynı zamanda uluslararası bir havaalanı var Hanya ve Kandiye. otel Rethymnon'un şehre ait ve yakın alan başladığı (veya köy) Adele. Bu Girit'teki en popüler tatil köylerinden biridir. Burada otantik ada mutfağı ve içecekleri deneyin yerel mağazalar, tavernalar ve barlar yürüyebilir. Bu arada, otelin hemen dışında dükkanlarda daha aşağıda köyde fiyatlar. Onlar geç saatlere kadar tüm dükkanlar çalışmak ve ısı azaldığında akşam iyi gidin.

Nasıl gidilir

Genellikle otelde istirahat varmak Kandiye havaalanı. Ondan sadece yetmiş kilometre otele. Transferi konforlu klimalı otobüsün burada yürütülen ve yaklaşık bir saat boyunca sürücü edilir. Bu hesaba genellikle mekik komşu oteller de kampçıyı teslim gerçeğini almadan olduğunu. İkinci durumda, yolculuk iki saat kadar sürebilir. Kendinizi doğrudan girişin önünde durur otel servis otobüsü, Kandiye şey alırsanız. binmek burada kendisi bütün Tur benziyor. Yol - yeşil ormanlar ve kayaların arasında bir dolambaçlı yılankavi. Turistlerin çok kendi incelemelerde yolu işareti boyunca çok güzel manzaralar.

Resmo

ve güzel bir ortaçağ kenti konum - otel Amnissos Otel Resmo 3 * otobüsle yarım saat. Burada Fortezza eski kale görmek ve bu yerlerde kumsalı en büyük dinlenmek için dar sokaklarında gezinti yapabilirsiniz. Bu arada, Rethymnodünyanın diskolar ve gece kulüpleri çalışmak, böylece parti ister, sonra burada akşamları gidebilir. Otobüsler her yarım saatte çalıştırın ve biletleri resepsiyonda doğrudan satın alınabilir. Eğer şehir dışına geçen otobüs kaçırırsanız, bir taksi almak zorunda kalacak.

bu yerler (ilişkilidir ve otel adı) şehir Amnissos drevneminoyskogo bir kısmı olmak arada, eski çağlarda Giritli kral tabidir. İşte yakındaki eski çağlarda tanrıçaya ibadet mekanı olarak hizmet güzel gezgin formları üreten çocuklar ve doğurma kadınlara tepeden ile mağaralar vardır. Böyle Knossos sarayında bulunanlar gibi ünlü Girit freskler, de uzak olmayan Resmo bulunamadı, ancak Kandiye müze kentinde oldular.

otel alanı. var mı diye

otel 1987 yılında, çok uzun zaman önce inşa edildi. Ancak, çok yüksek kalitede onarım 2011 yılında yapılmıştır, böylece modern iç ve olanaklar dinlenme tüm güncel standartları karşılayacak. otel yıldız şeklinde «3» üzerinde olmasına rağmen, Amnissos Otel topraklarının her yerinde beş puan alabilirsiniz. O çok bakımlı ve güzel. kısaltıldı zümrüt çimenler, egzotik çiçekler ve güzel palmiye ağaçlı caddelerin sürü yanı sıra meyve ağaçları (nar, portakal, limon), zakkum, çam ve köknar ağaçlarının Alp tepeler ve ana bina çevresindeki tüm bu beş şirin iki katlı bungalovlar ortasında ile Bahçe. Onlar beyaz ve bu pitoresk Rum köyü tarzında inşa dazzling edilmektedir. incir, ebegümeci ve güzel gül ağaçlarına birçok arasında tropikal bahçelerde milleri, sandalyeler, her yerde rahat vardır hasır sandalyeler rahatlatıcı. Ve bu Hotel Amnissos Otel 3 * karakterize eden Akdeniz misafirperverliği sadece küçük bir parçasıdır. Bu nedenle, burada eski Sovyetler Birliği'nden seyahat eğilimindedir.

otelde Settling: odalar

Amnissos Otel 3 * (Girit) misafirler için seksenden fazla oda bulunuyor. Bunlardan, yirmi dört odalar ana binada ve dinlenme bulunmaktadır - bir bungalov. İki ya da üç kişi (24-27 metrekare) ve (en fazla dört kişiye) aile ya da şirketler için - Misafir odaları iki tür sunulmaktadır. banyo, banyo - Bu otel sayısız olanaklar sunmaktadır bir tuvalet masası ve büyük bir ayna, saç kurutma makinesi, telefon, buzdolabı. katta - çinileri. Klimalı odalarda, balkon bulunmaktadır. Sen güvenli eşyalarınızı saklayabilirsiniz ama bunun ücretli bir hizmettir. ahşap mobilya ve hasır sandalyeler ile güzel, tipik Girit odaların iç. Ama herhangi bir "çan ve ıslık" olmadan - rahat ve şık. Yatak ve havlu Pazar günleri hariç her gün haftada iki kez değişti ve temizlenmiş. Teras bungalov havuzun yanında özellikle oda, hemen orada güneşlenmek böylece büyük.

Hizmetler ve Eğlence

Yunanistan'da gibi, turistlere dost olarak yaklaşık ülkeyi yazıyoruz beri Amnissos Otel 3 turistler için imkanlar açısından onun için tipik kabul edilebilir *. eğlence programları hem gündüz hem de akşam vardır. Kural olarak, eğlence etkinlikleri havuz barda tutulur. Giritli müziğin akşamları turist Özellikle popüler. Skype ve sosyal ağlarda iş ya da haber izolasyon rahatlatıcı kendilerini hayal bile edemiyorum olanların yanı sıra tartışmaları rakipler ile veya sohbet için, "wi-fi" çalışır. Otel, erken geldiğinizde şeyler almak veya geç "check-out" özel bir oda vardır. Eğer demir elbise istiyorsanız resepsiyonunda bir demir için isteyin. araç kullanımı park otel tarafından bağımsız gezginler. Akşamları, bilardo oynayabilir ve günde - mini golf ve aerobik alır. Bu hizmetlerden bazıları ödenir.

Hotel Amnissos Otel 3 * (Yunanistan) çocukların ilgilenir. Genç misafirler özel bir kulüp ve oyun alanı sunmaktadır. Akşam, özel disko onlar için düzenlenmiştir. (Ama ücretli) Çocuk çocuklar için havuzda yüzebilir ve veliler yorgun ve birlikte yapmak istiyorsanız, bir bakıcı sipariş edebilirsiniz. Restoranın özel bir yüksek sandalyeler vardır.

gıda

Amnissos Hotel 3'te Gıda * Özellikle Rusya'dan turist bıraktığı yorumları, güzel çağırdı. otel "Buffett" sistemiyle beslenen bir restoran vardır, ama sipariş edilen ve yemekleri "alakart" olabilir. havuz barda Snack. öteki "treshek" aksine, bu otel "herşey dahil" vardır. öğle ve akşam sıcak yemekler için neredeyse tekrarlanan ve kahvaltı ve salata lezzetli. balık, iyi bir sürü ev yapımı cips, meyve çeşitliliği vardır. Kahvaltı "Avrupalı" olarak adlandırılan - bir doğal çay, kahve ve soğuk et, peynir, ev yapımı yoğurt ve diğer süt ürünleri ve yumurta birkaç çeşit verir. Pratik sistemi sebze birleştirmek ve onları soslar sulamaya mümkündür "salata bar",. sıcak içecekler, hamur işleri ve dondurma servisi yaparken "yüksek çay" saat beşte bile yoktur. Otel iyi ulusal yemekler hazırlamak olduğunu - sadece şarap ve bira, aynı zamanda konyak uzonun ve rakı - ızgara kebap, souvlaki, tavşan, kalamar, kuzu ... havuz bar iyi ruhları görev yaptı. Turistler içme iyi olduğu yazılı ve bunun baş zarar vermez.

Deniz ve su tedavileri

Amnissos Otel Adele 3 * bir plaj yok. Ama Girit kıyılarında bir özelliğidir. Burada, herhangi bir plajda çünkü onlar bütün belediyeleri yüzebilir. Biz bu otel, denize karşısında, sözde ikinci satırda duruyor söyleyebiliriz. Bu nedenle, sahilde şezlong, şemsiye, plaj sandalyeleri ve diğer aksesuarlar su rekreasyon ödenir. Sadece kefaletle verilir özel havlu, ile kullanılabilir. plaj ve su iniş - çakıl. Ama sahil boyunca otelden sağ gidebilir. Orada şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır güzel kumlu plaj, ama çok kullanışlı olan özel bir ped, yakın bir dükkanda satın alabilirsiniz. Beş dakikadan fazla herhangi sahil gidin. deniz genellikle dalgalar temiz olmakla. plajlar, her sabah temizlenir. Büyük, güzel, temiz, tatlı su havuzu. O da şezlong ve şemsiyeler bulunan bir güneşlenme terası ile çevrilidir - ama zaten ücretsiz.

personel

Amnissos Otel 3 * Resmo Adele çalışanlarının iyi koordine edilmiş ve profesyonel iş sahiptir. Hemen hepsi - dedikleri gibi bir ailenin üyeleri ve "değil vicdan korkusuyla ama dışarı" turist deneyin. Bu otele gelenlerin çoğunluğu bu yana, Rus diyor ve otel personeli oldukça iyi bu dilde iletişim edilir. popüler yerel sanatçılar ve yöneticiler tarafından şarkıların kendi repertuarında sahip bu animatörler ve müzisyenler. Güler yüzlü personel devrilmeden çanta taşımak yardımcı, ziyaretçileri karşılıyor ve gitmek ve gitmek yerler belirtilmiştir. Otel, küçük olduğu için, ertesi gün personel görerek ve adını yanı sıra oda sayısına göre biliyorum.

fiyatları

Amnissos Otel 3 * Resmo Adele bütçenizin bir çağrıda bulundu. İki İki hafta 750-800 avroya mal olacak. turlar burada çok popüler olmasının nedeni budur. ödenen hizmetler için olduğu gibi, kira güvenli maliyeti yaklaşık 15 Euro haftada ve eğer belediye plajda şezlong ve şemsiye yararlanmak isteyen, bu 5-6 Je gün mal olacak. Rethymnon için otobüs bileti - 1.20 Euro her şekilde. Yaklaşık 12 Yea, böylece şirket daha büyük, daha ucuz - şehre veya bir taksi. Farklı operatörler için Geziler farklı, ama genel fiyatlarındaki kişi başına kırk Euro başlar. Ancak karar verirseniz, otele bir rehber ile gitmek ve yerel işletmelerden, bu bir buçuk kat daha ucuz yapabilir. Yüz yirmi avrodan - Santorini (operatör) bir seyahat. Kiralık araba - yaklaşık 35 Evet gün ama sen otelde, ofise araba alırsak öyle.

geziler

nereye gidip Rethymnon yakınlarındaki turistik yerleri görmek isteyenler vardır. Yakın bir güzel tatlı su olduğu göl Kournas. Orada bir katamaran binmek ve ekmek su kaplumbağaları besleyebilir. Yakın turistik iki antik manastır çağrılabilir - Monis Preveli ve Arcadia yanı sıra şelaleler bir bütün çağlayan üzerinde duruyor Argyroupoli güzel bir köyü, (yanında palmiye ağaçları ile plaj vardır). Bir araba alırsan, pişman olmaz. Girit tüm güzel ve gizemli ada - hizmetinizde! pembe kum ile Elafonisi, Hanya eski şehir - tüm bu bir gün böyle bir gezi göreceksiniz. Ayrıca Knossos Sarayı'nı ziyaret edebilirsiniz, ama sıcak havalarda gitmek daha iyidir. Diğer adalara feribotla gitmek için de iyidir. Tatilciler arasında en popüler olan beyaz evler ve volkanik plaj Santorini'yi tadını çıkarın.

Amnissos Otel 3 * (Yunanistan): Rusların yorum

zihinsel, gıda, besleyici rahat yaşamak ilgilidir: tatilcilerin olarak ifade edilebilir cevapların kısa bir şeyler yazmak neyi Özetlemek gerekirse. Odalar temiz ve konforlu adlandırılır, boyutu da oldukça memnun konaklayabilir. Otel konforlu ve yaz aylarında çok sıcak değil. Doğanın yakınında güzel bir alanı, - övgü ötesindedir. Personel bu iletilir ve turistler edilir sadece dost ve çalışkan, aynı zamanda neşeli. Çok güzel bir yer de yaygara ve gürültü sevmiyorum olanlara gelince, küçük çocuklar ile dinlenmek için. Güzel hava, turkuaz deniz, hoş bir güneş. Kısacası, tekrar geri dönmek istiyorum büyük, yakın örülmüş ve dost Yunan ailesi, dinlenmek eğer. akşamları yerliler, kaygısız bir atmosfer doğu mutluluk ve eğlence Gülümseyen ve hoş - tüm bu "Amnissose" sizi bekliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.