SeyahatSeyahat İpuçları

Atlanta (GA): konumlar, fotoğraflar ve yorumlar

Atlanta (GA) - 5.5 milyondan fazla bir nüfusa sahip büyük bir canlı bir şehir. 21. yüzyıl, kült filmden bize tanıdık eşsiz cazibesi korumayı başarmış Yeni Güney başkenti çok modern ve şık olmasına rağmen, öyle "Rüzgar Gibi Geçti". ABD,: Bu makalede denizde bulunan şehrin ana konumlar, öğreneceksiniz Gürcistan, Atlanta.

Biraz tarih

On dokuzuncu yüzyılın başlarında, hiç kimse ABD'nin güney sınırındaki küçük bir kale dünyanın en büyük iş merkezlerinden biri bir gün olacağını düşünebiliriz. zamanda, Atlanta sadece toplu taşıma istasyonu Batı Atlantik Demiryolu, ama hızla gelişen bir şehir yakında ülkenin güney-doğu kesiminde başkenti oldu. 1864 yılında Atlanta neredeyse tamamen aktif çiftçilerin çıkarlarını desteklenen ettiği için Kuzeyden askerleri tarafından tahrip edildi. Ama daha sonra şehrin arması üzerinde hayati bir sembol olarak yerleştirildi Phoenix gibi küllerinden başardı. kölelik, sömürü ve şiddetten Güney'in kurtuluş hareketi için destek oldu. Bu Atlanta sayesinde bu güçlü ve gelişmiş bir kent, devletin kültür başkentidir. o 1996 Yaz Olimpiyat Oyunları için seçildi Şaşılacak bir şey yok.

modernlik

Atlanta (GA) - gökdelenler, parkları, müzeler, gece kulüpleri ve festivallerde çok farklı yönlere bir şehir. seyahat için en uygun yol araba ile bir gezi olarak kabul edilir. Ayrıca metro veya otobüsle ama akşam ya da gece tek başına gitmek için tavsiye edilmez. Daha iyi yerde şehirde telefonla ulaşılabilir bir taksi, almak.

En çok ziyaretçi merkezinde bulunan büyük otellerde devlet sermayesini, yerleşmek için tercih ediyorum. Onlardan kolayca ve hatta birkaç dakika içinde yürüyerek bazılarına, önemli turistik yerlerine ulaşabilir. Atlanta (GA) gururla mutfak sanatları dünyanın merkezi kendisini çağırır. Bu ifadenin gerçeği doğrulama, turist can Geleneksel Güney mutfağı sunan restoranlarından birinde. aşıklar bir kültür programıyla bir yemek birleştirmek için bazı kurumlar başarıyla roman atmosferi duvarlarında yeniden Margaret Mitchell tarafından. Diğerleri misafir bantları ve popüler caz sanatçılarını eğlendirmek için davet etti. Parlak gösterim Fanlar 250 metrelik gökdelenin en üst katında yer almaktadır Güneş Dial yemek yiyebilirler.

kültür programı

Daha önce belirttiğimiz gibi, Atlanta (GA) çok nazik hikayeleri olduğu için bilinir. Eğer bu bölgenin kültürel mirasının çalışmaya paldır küldür dalma karar verirseniz, Atlanta Şehir PASS satın olmalıdır. Bu dokuz gün altı müze için ziyaret etmek mümkün olacak tek bir bilet. Bu durumda, önemli bir indirim ve sırada bekleyen olmadan onları geçebilir. sokaklarında bir yürüyüşe çıkın, sen inşa binaların görünümü hem keyfini Viktorya tarzı, modern gökdelenler. Gezi alanı Sheraton Atlanta kimse kayıtsız kalamaz şehir silueti, unutulmaz bir görünüm sunuyor.

başlıca turistik

Centennial Olimpiyat Parkı yakınında bulunan her bilinçli gezgin ziyaret etmelidir şehrin en önemli müzeler. Müzenin Fernbank Doğal Tarih olabilir bu bölgenin tarihini öğrenin. CNN'in merkez aynı çeyreğinde yer almaktadır. Burada, her gün büyük bir kuruluşun çalışmaları hakkında bilgi almak isteyen halk ve turistler için turlar var yönlendirilir. Aslında onların stüdyolarından canlı video gazetecileri yaratmak ve TV programları nasıl monte edilir görebilirsiniz. Ve sonunda bile şansınızı deneyebilirsiniz ve kendi haber bülteni belleğe yazma.

Coca-Cola Dünyası Müzesi popüler ulusal içeceği fanlar tüm ünlü markanın tarihi hakkında olduğunu söylüyor. Sen "Coca-Cola" şişe üretimi için afiş, tüm zamanların reklamları, makineli tüfekler koleksiyonu ve hatta küçük bir bitkiyi görebilirsiniz. Tur sırasında ücretsiz ve sınırsız miktarda bayram içki mevcuttur.

Müzesi Martina Lyutera Kral da şehir merkezinde yer almaktadır. Bunu ziyaret ederek, yaşadığı ve halkının hakları için ünlü savaşçı nasıl çalıştığını öğreneceksiniz. evinin, Baptist Kilisesi ve onun şerefine dikilmiş anıt: müzesinin yanında büyük bir vaiz adıyla ilişkili yerlerdir.

botanik bahçesi

Birçok ziyaretçi zevk için, Atlanta Botanik Bahçesi tüm yıl boyunca açıktır. Burası şehrin en güzel biri olarak kabul ve bahçeler, seralar ve kentsel bölgeyi kapsar. Turistler çalışanların sevecen elleriyle yarattığı tuhaf fuar hayranım. Bahçe Kılavuzu ziyaretçiler Buradan çıkmak istemiyorum böylece her şeyi yapmaya çalışır. Oldukça sık yapılmaktadır dersler ve master sınıfları, yanı sıra kültürel etkinlikler düzenlenmektedir.

Tatiller ve bayramlar

Atlanta sakinleri sadece kamu olayları seviyorum. In St. Patrick Günü vatandaşlar yeşil giysiler giydirilmiş ve şehir sokaklarında dolaşıyor geçit, izlemeye gidin. askeri, polis ve yangın Sütunlar çiçekler ve dev şişme figürleri ile süslenmiş bir platform ile değiştirilir. Dans grupları, bantlar ve kostümlü tanıtım geçit trafiği izlerken, seyirci eğlendirmek.

Temmuz ayında yıllık Siyah Sanat Festivali Afrikalı-Amerikalı sanatının bütün yönleriyle göstermektedir. Profesyonel fotoğrafçılar, amatör yanı sıra kayıtsız sanat insanların bu tür kendi Oktoberfest her yıl toplanıyor. Ocak ve Şubat ayında görsel sanat ATLart kutlamaları katılabilir ve Mayıs aylarında, caz sanatçıların müzik keyfini çıkarın. Orta Çağ Hayranları her katılımcı gerçek bir şövalye veya güzel hanımefendi gibi hissedebilirsiniz bir festival Gürcistan Rönesans, en mutlu olacaktır.

Şehrin nüfusu

Atlanta (GA) - oldukça farklı insanları bir arada olduğu bir şehir. İspanyolların, yerli halk, Asyalılar, Afrikalı Amerikalılar ve beyaz tenli insanların bu muhteşem yerde ortak bir zemin bulmak başardık. Nerede alışılmadık kültür taşıyıcıları ve cinsel azınlıkların üyeleri ile rahat. Rusya'dan göçmenler devlet sermayesinin nüfusun oldukça büyük bir yüzdesini oluşturmaktadır. Onlara göre, Rus yayınlanan gazete, restoranlar, dükkanlar, disko ve kulüpleri vardır.

Eğer Atlanta tatil veya tatil geçirmek için karar verirseniz pişman olmayacaksınız. Zengin kültürel programı ve eğlenceli aktiviteler çok bir ömür boyu hafızanızda kalacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.