TeknolojininCep telefonları

Her fotoğrafçı seveceksiniz 3 iPhone özellikleri

IPhone - en ünlü ve popüler kamera ile bir akıllı telefon. Bu aygıtı cep fotoğrafçılık gelişiminde eğilim başlattı ve bu kategoride liderliğini sürdürüyor. Kamera kendisi profesyonel bir mod ayarları değilken görüntüleri iPhone kamera kullanılarak elde edilen gerçeğine rağmen, cihaz son derece popülerlik korur, RAW hiçbir kaynak yoktur. Fotoğraflar anında kendilerine uygun özel uygulama çeşitliliği geliştirdi. Tüm kamera ayarları basitleştirilmiş ve tüm bu maksimum kolaylığı ve kullanım hızı için yapılır. istediğiniz kadar Kısacası, her fotoğrafçı bu kamerayı uyan, tam olarak kullanabilirsiniz.

akıllı telefonun yeni sürümü

Kısa bir süre önce, yeni ürün ve önceki modellere göre daha iyi fotoğrafik yeteneklerini sunuldu. doğrultusunda masif cihazlarda aynı özelliklere sahip çok büyük telefonları tercih edenler için uygundur diyagonal dört inç olan bir sürümü var. Bu büyük ekipman sevmiyorum fotoğrafçılar için çok iyi bir yeniliktir. Yani telefon gündelik koşullarda kullanmak daha uygun olur. hala temel kalitesine biraz daha aşağı olmasına rağmen ek olarak, yeni akıllı telefon, yüksek kaliteli ön taraftaki kamera. Tek olumsuz - Kamera gövdesinden biraz çıkana ve tüm kullanıcılar değil gibidir. Ana kamera önceki modellere mevcuttu flaş tamamlar. Ve en önemlisi, mobil fotoğraf tutkunu tüm fotoğrafçıları, memnun edecek yeni özellikler vardır.

piksel daha fazla sayıda

yeni akıllı telefon 12 megapiksel daha güçlü bir kameraya sahiptir. dijital görüntü piksel adı verilen küçük elemanların Binlerce oluşmaktadır. Bu pikseller görüntünün çözünürlüğü için büyük önem taşıyor. çözünürlüğü fazla piksel, daha iyi. Yüksek çözünürlüklü yüksek kaliteli fotoğraflar ve geniş miktarda yazdırmak için yeteneği anlamına gelir. megapiksel olarak, piksel milyonlarca. Bir önceki modelde sekiz milyon piksel, ama yeni ürün oniki sunuyor!

renk geliştirilmiş ve gürültü miktarı azalır

Shades telefon ışık ve karanlık iletebilir iyi bir göstergesi olduğunu belirli bir aralık yükseldi. kötü renk iletilen piksel az sayıda Kameralar. renk trendleri Geliştirilmiş tonları yeni iPhone kamera profesyonel kameralar tarafından yapıldığı gibi aynı şekilde fotoğraf çekme yeteneğine olduğunu düşündürmektedir. Gürültü azaltma - grenli resimleri açıklayan bir gösterge. Yeterince tahıl elde ettiğini düşük ışık fotoğrafçılığı böylece akıllı telefon sensörleri, yeterince küçüktür. Bu sorunun daha modern modelinde çok açık değildir - fotoğraf gürültü kaldırmak kurşun iPhone geliştiricileri.

geniş açılı çekimler

Panoramik görüntü geniş açı çekim gerektirir. Tam panoramik bir görüntü elde etmek için, dijital cihazlar tek bir panoramada birleştirilir birkaç çekim yapmak gerekir. Lens genişliğinin yenilik altmış üç megapiksel olduğunu ve ondan önce de kırk üçüncü oldu. Fark açıktır! Tabii ki, istenen ve diğer bileşenlerin güzel fotoğraf için. Sadece yeterli bir tane yüksek çözünürlüklü etkileyici sonuçlar elde etmek. Ayrıca bu tür ışık, odaklama, pozlama, keskinlik gibi durumların bir arada gerekir ve görüntü tema rol oynar. Ancak, yüksek çözünürlük ve yüksek kaliteli kamera yardımı ile alarak siz piksel minimum ve ışığa karşı hassasiyet eksikliği ile düşük kaliteli kamera durumunda çok daha keyifli bir deneyim olsun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.