SağlıkAlternatif tıp

Hazırlanması ve değerlendirme: 100 hastalıklar için Mucizevi merhem

Tüm zamanlarda insanlar rüyalar acıdan kurtuluşu bulmak için ve hastalığın neden olduğu acı. insanlığın gizli arzu - Buluş harika bir ilaçtır. Hatta ağır hastalıklar üzerinde tıbbi zaferlerden bu çağda hala yaratma asırlık halk deneyimine acil itiraz kalır ve kuşaklar, şifa için eşsiz ve kanıtlanmış tarifleri birleştirmek veya büyük ölçüde hastalık durumlarının çeşitli kolaylaştırır. Böyle halk ilaçları şifa merhem, Helena Seymovoy bizim çağdaş antik kitaplarda bulunan, bunu test tarifi uygular ve etkili bir şekilde hareket etmenin bir aracı olarak sunulmuştur. 100 hastalıklarda Bu mucizevi merhem, şifa özellikleri hakkında yorum oybirliğiyle güçlü canlandırıcı etkisini doğrulamaktadır. Bu yayının Özgül konu.

mucizevi Merhem 100 hastalıklarını Tanışmak

İyi bilinen ve basit malzemelerle yapılan benzersiz ilaç, bir duyum olduğunu ve haklı olarak adını taşımaktadır. Ayrıca merhem, E. Seymovoy adlandırılır 100 hastalıkları için Mucizeli merhem, her zaman pozitif bir sonuç vermez pek çok hastalık, ilaç tedavisinin önlenmesinde etkilidir. artrit, KBB sorunları, dermatit, egzama, yanıklar, gangren, sinüzit, ürogenital sistem ve diğerleri hastalıkları: ilacın etki spektrumu çok geniş, etkinlik, farklı hastalıkların uygulama tedavi kanıtladı.

malzemeler

merhem bileşenleri - yağ, doğal balmumu ve yumurta sarısı. basit bir teknoloji ile birlikte Katılım, pişmiş araçlar bunlar kronik ve akut ağrılı semptomları ortadan kaldırarak, harikalar yaratabilir. Bize her birini ayrı ayrı ele alalım.

Balmumu: Özellikleri

Shea Merhem 100 hastalıklar, teklif edilen hazırlanması için talimatlar üç parçadan oluşur. Balmumu - Ana bileşen anlamına gelir. Onun şifa nitelikleri uzun insanlığın tarafından kullanılmış ve geri üçüncü binyıl onun ilk kayıtları tarihi. e. Eski Mısır bile rahipler ürünü tapan ve dikkat çekici iyileştirici özelliklerinden geçmiş ünlü şifacıların risalelerinde birçok kez tanımladı. gelişmiş insanlık bizim yaş sıklıkla arı ürünlerinin yardım istedi içinde Ve bugün, tıbbi kalite tanınan ve apiterapi adı verilen yepyeni bir trend sağlayarak resmi tıp edilir. balmumu eşsiz iyileştirici özellikler için benzersiz kimyasal bileşiklerin neredeyse üç yüz ve çeşitli gereklidir.

Merhem hazırlanması kilise mumlar yapmayacağım için, doğal balmumu sen uzman API eczanede ya arkadaş arıcı dan piyasada satın alabilirsiniz gereklidir. balmumu besin maksimum konsantrasyon rengini söyler. Gitmek istediğiniz için bu göstergeyi - farkedilir koyu yeşil renk tonu ile Canlı-kum, propolis artan varlığını belirtiyor. Buna ek olarak, mum bir stabilizatör, bir koruyucu gibi bir merhem bir parçası olarak gereklidir.

bitkisel yağ

iyi sindirilebilirlik balmumu bileşikleri sağlamak yumuşatmaya ve çözünmesi için gereklidir. tarifi Bu fonksiyon, bir yağ varsayar. Önemli bir faktör gerekli vitaminler, asitler ve tanen içinde bulunmasıdır. ayçiçek yağı, mısır yağı veya zeytinyağı kullanabilir. Farklı kaynaklar rafine ve rafine edilmemiş yağların farklı öncelikler verilmiştir. Rafine ürünün kullanımı mukoza ve deriye, hem de koku ve bitmiş merhem uzun süreli depolama eksikliği en nötr motive ediyor.

Onun avantajları da ham petrol ilk basarak vardır. Bu fosfatidler mevcut yanı sıra, rejenerasyon hızlandırır, çok daha yararlı maddeler olduğunu.

bir yumurta sarısı

Shea merhem olan tarifi makalede teklif başka bir bileşen ihtiva 100 hastalıkları - tavuk yumurtası sarısı. Hücre yenilenme sürecinde gerekli merhemler, doymuş yağ ve proteinlerin besin bileşeni sorumlu Bu önemli bir bileşeni. tek sarısı seçimi için bir kriter - en iyisini taze ev yapımı yumurta mikroelement kompozisyonu belirgin zengin fabrika analog olmasıdır.

bunun için pişirme ve hazırlama: Mucizeli 100 hastalıklar için merhem

Geleneksel tıp reçete bileşenlerin yaklaşık miktarları araçlarının etkinliğinin genel derecesi ile karışmaz inanılmaktadır. Bu bir yanılgıdır. İlaçların formülasyonu açıkça tanımlanmalıdır ve geleneksel şifa, sonra yüzyıllar ve nesiller tarafından doğrulanan her bileşenin miktarı tam olarak hesaplanmıştır gelir. Bu tür, aynı zamanda olağanüstü Merhem 100 hastalıklarıdır. Hazırlanması için gereklidir:

Bitkisel yağ, 250 ml •;

• balmumu 40 g;

• sarısı haşlanmış yumurtanın yarısı.

dikkate doğal malzemeler alarak, aşağıdaki yönlerine odaklanmak gereklidir: pişirme ve işlem süresi seçim. Yani, en iyi seçenektir:

yonga ve merhem metal bileşenleri ile etkileşimi son derece istenmeyen bir çünkü çatlamadan • emaye emaye;

• ısıya dayanıklı cam kapasitesi.

merhem olmamalı yapımında kullanılan başka yemekler (hatta teflon).

Uygun mucize merhem ikinci bir yönü erime işleminin sürekli izlenmesidir. , Aşırı ısınması, son ürünün etkinliğinin çok kaybı ile dolu kaynama uzun süreli.

Technologists merhem imalat

aşağıdaki gibi Yani, krem hazırlamak:

• Yağ hazırlanmış bir kap içine döküldü ve küçük bir yangın ısıya başlamaktadır;

• Yağ sıcaklığı 35-40˚S seviyesi kap balmumu içine indirilir ulaşır;

• en kısa mum tamamen karışımına küçük kısımlar ilave edildi sarısı, daha önce de püresi blender veya çatal eridikçe.

Özellikle önem sarısı uygulanmalıdır: bu köpüğün de hızlı bir oluşumu kışkırtır. Şu anda ısıdan tava kaldırılır. unutmak ve sürekli karıştırın etmeyin. Karışım yumuşak bir kıvama sonra, kaynatılmadan plakadan uzaklaştırılır.

100 hastalıklar hazır için Mucizeli merhem. Bu, herhangi bir sentetik malzemeden bir elekten drenaj ve küçük geniş ağızlı kavanoz boşaltılıp kalır. buzdolabı araçlarının saklayın 10 aya kadar olabilir.

Hangi sorunları mucizevi merhem tedavi eder?

Bu aracın etkinliği sinüzit, rinit, otit ve irinli tonsillit tedavisinde kanıtladı. merhem arpacık trofik de dahil olmak üzere, kaynar, abse, abse, ülser, uygulanır. Kadınların pek çok hastalığın temel tedavi ilave, merhem önemli ölçüde enflamatuar süreçlerin tanısında iyileşmesini uzantıları, mastopatileri, yumurtalık kistleri, 10 haftalık bir boyuta fibroidleri hızlandırır. kırık ve kaşıntılı, kuru cilt ortadan kaldırarak, cilt hastalıkları, çeşitli ile başa çıkmak için, eklem sorunları olan ağrıyı hafifletir.

Ne kadar farklı hastalıklar için uygulanacak?

Bu karışımın kapsamı o 100 hastalıklar için olağanüstü bir merhem olarak insan çok sayıda konumlandırılmış şaşılacak bir çok kapsamlıdır. İlacın kullanımı için talimatlar olsa basit ve harici ve içine alarak olarak kullanabilirsiniz.

Dış uygulaması:

• şişme, kaynar, abse, yaralar, tercihan bir gece boyunca yumuşak bir bez ile sarılmış ve birkaç saat bekletin, hafifçe sürtünme, etkilenen bölgeye merhem uygulanarak tedavi eklem ağrısı;

• gangren ve ülserler - şiddetli hastalık, etkilenen yerlerine bağlı doku her 2 saatte bir değiştirilmelidir;

• irinli tonsillit, boğaz kürü abseler sıkıştırır - boyun ve ısı sarma ısıtmak için merhem uygulayarak;

• dermatit, ekzema, geniş cilt kuruluğu da merhem yoğun bir uygulama gerektirir.

Yutma mecburi hizmet:

akciğerler ve gastrointestinal sistem hastalıkları •: yemeklerden önce yarım çay kaşığı merhem günde üç kez almak;

• sinüzit, kazma ısıtılmış merhem iki burun bir saat kadar bir aralık ile bir gün içinde;

merhem kulağın arkasında cilde uygulanır iken • irinli orta kulak, kamçı pamuk, merhem için ısıtmalı su banyosunda daldırma ve kulağın içine ekleyerek;

Tampon kullanan kadın üreme sistemi hastalıkları, •, onları her 10 saat olacak şekilde değiştirin iki saatlik aralıklarla değiştirmek sıkıştırır mastit tedavisi.

Bu (ve yalnızca bu) sorunları başarılı 100 hastalıklar için olağanüstü merhem çözer. fonların etkinliğini gösteren Fotoğraflar, bir fırsat açıkça etkinliğini görmek için değil, aynı zamanda maliyet-halk tarifi benimsemeye yapmamaya sadece sağlarlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.