MaliKişisel Finans

Hiç bu yıldızlar faaliyetin ana tür bir servet yapmak düşündük mü? Yüzeyli yeni gerçekler

Birçok ünlünün için iş ana faaliyet değildir göstermektedir. Ama nedense, insanların çok sayıda ünlü onun şöhrete bir servet sayesinde kazandık inanıyoruz. Her zaman böyle değildir unutulmamalıdır. Bu yazıda, servetinin çoğunu kazandı diğer faaliyetleri yapıyor olması on ünlüler tartışacağız.

"Aerosmith"

Bu rock grubu gelmek için ciddi para multi-platin albüm yayımlanmasından sonra, hatta filmi "Wayne'in Dünyası" filminin çekimleri peşinde değil. Onların görüntülerin kullanımı ve oyun için telif ödenmesi sonra büyük oranda arttığı müzisyenler mümkün "Guitar Hero." Ve konserlerde grubu araçları, albüm ve görünüşe satışından elde edilen kazançları fazlasıyla telafi milyonlarca aldı.

Keyt Moss

Modeller genellikle güzellik ve narin figür için ödeme yaparsınız. Ama yaşla birlikte, bu özellikler doğal olarak bozulmaya ve kadınlar daha az ücret olur. Kate Moss tersidir - o alır daha eski, daha o kazanır. 39 yaşında anda modeli ergenlik kariyerinde üç kat daha alır.

fifti Gönderilen

yatırımın söz konusu olduğunda, ünlü rapçi ve inanılmaz akıllı raschotliv. müzisyen en başarılı projesi "Vitamin Water" oldu. marka Coca-Cola satın edildiğinde, Elli 60 milyon 80 dolar bir dizi kazandırdı.

Arnold Schwarzenegger

Ünlü aktör ve vücut geliştirmeci gençlik daha fazla yatırım başladı. Arnold vücut geliştirme yarışmalarından gayrimenkul ve fitness aletleri ödül yatırım yaptı. Yani, 22'de, Schwarzenegger milyoner oldu.

Sammy Hagar

Bu ünlü vokalist "Van Halen" tekila "Cape Vado" satarak kazanılan hemen hemen tüm servetini. 2007 yılında, Hagar (ana fotoğraf) $ 80 milyon için özel bir şirkette bir% 80 hissesini sattı. Birkaç yıl sonra Sammy diye izliyor ve marka tanıtım yorgun olduğunu söyleyerek uygulanan ve hisselerin geri kalanı.

Akon

Bu iş göstermek için Lady Gaga getirdi bu müzisyen. Onun etiketi altında şarkıcı ile sözleşme imzalamak için plak şirketi istedi. şirket rapçi birkaç albüm kaydedecektir umuduyla taviz gitti. Yakında Gaga Akon çok daha popüler hale gelmiştir. müzisyen onun etiketi ile imzalanan sözleşme sayesinde, oydu çünkü şarkıcının parçası milyonlarca kazanılan çok üzgün değil.

Bob Ross

gösterinin "çizim zevk" nin tanınmış konak bunun için bir kuruş almadı. Ross ücretsiz vuruldu. Onun kısmetine sanatçılar için Bob, reklam ve satış ürünleri topladı. Ross sürekli onun televizyon programında kullandım.

Dzhordzh Forman

Efsanevi boksör defalarca bir satıcı ızgara olarak o tüm spor kariyerinde çok daha fazla kazandı röportajlarda belirtmiştir. Eğer yağsız et pişirmek ünlü ızgaraları, ek olarak, George t-shirt arasında değişen çok sayıda ürün satış ve temizlik maddeleriyle biten oldu. ızgara popülerlik zirvesinde reklam için aylık gelir Foreman 5 milyon $ olarak gerçekleşti.

Dr Dre

Onun kulaklık Dr. On Dre ünlü rapçi çok para kazanmıştır çırpın. 2011 yılında, HTC 300 milyon $ için yaptığı şirketin müzisyen% 51 satın aldı. Sadece birkaç yıl içinde, Dr Dre tarafından kulaklık satış Parayı müzikal etkinliklerin fazla yirmi var.

Joe DiMaggio

kariyer bitiminden sonra tüm zamanların en ünlü beyzbol oyuncusu kendi imza üzerinde kazanmaya başladı. O ücretsiz onları dağıtılan ve beysbol sopasıyla imzası için $ 250 bin talebinde bulunmamıştır. Tabii ki, çoğu insan için tutar kalkılamayacağını. Ama sporcunun popülerliği o sürekli yılda bir ya da iki bit imzalı o kadar yüksek oldu. Yani bütün beyzbol kariyerine daha ona daha çok para kazandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.