Ev ve AileGebelik

Hamilelik sırasında gomalak tehlikelidir mı değil mi? Ben hamilelik gomalak sırasında çivi boya miyim?

kendi sağlık hem de görünüm için gereken sadece Modern gelecek anneler. İlginç bir konumda olduğunda bile, bunlar güzellik salonları ziyaret sona yoktur. Bu nedenle çoğu gomalak gebelik sırasında tehlikeli olup olmadığı oldukça mantıklı bir sorudur var?

temel kavramlar

Biz Manikür, bu tip olduğunu öğrenmek için teklif başlamak için. Bu geleneksel bir kaplama renkli boya ile bir akrilik jel veya tırnak plakasının kapasitesinin benzersiz birleşimi anlamına gelir.

Bu hizalama prosedürü çivi yüzünden. Bunlar daha pürüzsüz ve daha parlak hale gelir. Buna ek olarak, özel bir koruyucu yapının kullanılması hemen hemen tırnak plakasının deformasyon olasılığını ortadan kaldırmak sağlar.

Avantajları ve dezavantajları

Hamilelik sırasında, dikkatli Bu prosedürün tüm artılarını ve eksilerini incelemek gerekir ne kadar güvenli gomalak anlamak için. Böyle bir çivi başlıca avantajları şunlardır:

  • Yüksek dayanımlı.
  • Uzun bir süre boyunca orijinal görünümünü korumak için yeteneği.
  • Gözeneklilik, tırnak "nefes" sağlayan.

Diğer şeylerin yanında, ne olursa olsun jel cila bir parçası insan sağlığını olumsuz etkileyen.

Bu prosedür tırnaklarını telafi etmek isteyen çoğu için bu ulaşılmaz hale yüksek maliyeti dahil olmak üzere birçok önemli dezavantajları vardır. Shellac sağlığınız için çok iyi değil oldukça agresif sıvı ile kaldırılması gerekir. Ama tutarsan böyle manipülasyon ayda bir defadan fazla değildir, bu organizmanın durumunu etkilemez.

performans tekniği

Tırnak uygulanan Shellac oldukça basittir. Bu basit işlem, geleneksel bir kuru manikür ile başlar. Başlangıçta, usta tırnak etlerini geri itmek ve tüm ölü hücreleri çıkarmak gerekir. Bundan sonra tırnak plakası törpü tedavi. Bu sayede o istenilen şekil vermek yapar. Sonra jel cila ile daha iyi bir bağ oluşturmak üzere küçük bir yara tırnak yüzeyini gerekir. Bu aşamada, son derece dikkatli hareket etmek önemlidir. Aşırı gayret plakasının tükenmesi neden olabilir.

pürüzsüzlük kurtulmak için kütikül bir törpü kullanmak daha iyidir yanı yakınında, meraklıları kullanılması önerilir. Bu tür manipülasyon kaynaklanan toz fırça manikür kullanılarak temizlenebilir. Sonra çivi yağ giderme ve dezenfeksiyon yapmak gerekir.

Bir sonraki adımda, gomalak tabanını kuru taşınabilir ultraviyole lamba gerekir. etkisi iki dakikadan fazla sürecek çünkü hamilelik sırasında bu cihazı kullanmak için korkmamalı. Sonra renk ve bitiş katmanları kuru gerekir. Bundan sonra, sadece nemlendirici ve iyileştirici olan, bir yağ bileşimi ile jel vernik yapışkan kalıntıları çıkarmak ve tırnak özel kozmetik yağ işleyecektir.

Jel cilasının özellikle kaldırma

Hamilelik sırasında shellac yapmaya karar edenler, çıkarmak için sıvı seçimine çok sorumlu olmalıdır. Tabii ki, bu tür amaçlar için iyi çare aseton olarak kabul edilir. insan sağlığına çok zararlı olduğu için Ama bu durumda kullanılamaz. Bu, merkezi sinir sistemi ile ilgili olumsuz etkisi ortaya çıkar madde, yüksek toksisite kaynaklanmaktadır.

yağ koruyucu tabakanın tamamen çıkarılmasından dolayı aseton dolu kurutma tırnak plakasının kullanılması. Bu nedenle size teklif araçların bileşimini dikkatlice okuyun kullanmadan önce çok önemlidir. Uzmanlar bu tür kreatin, kalsiyum ve çeşitli vitaminler gibi bileşenler içeren sıvı, özellikle dikkat etmenizi öneririz. Onlar sağlığına sadece zararsız değildir, aynı zamanda tırnakları güçlendirmeye yardımcı olur.

İpuçları bebek bekleyen anneler

güvenli bir şekilde gebelik sırasında gomalak yapmak için, işleme başlamadan önce, bileşenler bileşim içinde mevcut olan ana, kontrol gereklidir.

Fetusun sağlığı için büyük bir tehlike teşkil hiçbir formaldehit, orada olması önemlidir. madde ile iletişime sıklıkla ciddi patolojiler yol açar. Hiçbir az zararlı madde toluen hipoksi yol açma yeteneğine kabul edilir.

Ayrıca, ilginç bir konumda olan kadınlar, bu kafur yağı özellikle dikkatli ile gereklidir. Bu, ilk bakışta, zararsız bir madde genellikle düşük yapma yol açar bazen rahim sesi neden olur ve.

Güvenli manikür hamile reçine bileşimi mevcut olduğu boya ve yukarıdaki maddelerin hiçbiri için gerçekleştirilmiştir.

ilginç bir fikir

Birçok kız zaten böyle bir manikür uygulayarak tekniği usta ve başarılı bir şekilde evde yapmak var. Bu nedenle, hamilelik gomalak sırasında çivi boya olup olmadığını anlamak için, kimse onun performansın asıl versiyonunu dikkate almalıdır.

Çok ilginç başka bir gölge diğerine yumuşak bir geçiş yapmak için üzerindeki çivi bakacağız. Bu etkiyi elde etmek için önce vakıf uygulamak zorundadır. Tırnak plakasının sonra yarım tek bir renkte boyanmış, ve kenar bir sünger olan bir reçine ile emprenye edilir. Bu bize daha belirsiz çerçevesi ekleyin. Daha sonra, aynı düzeni ikinci renk uygulanır ve elde edilen ortak ıslak sünger alır. Çivinin son aşamada şeffaf gomalak ile kaplıdır.

olası riskler

Bazı uzmanlar Çocuk doğurma esnasında gomalak fizibilitesini şüpheliyim. Onlar bu gelecek bebeğin sağlığı için bir tehdit değil savunuyorlar. Aslında hamilelik sırasında, kadın bedeninin hangi hiçbir doktor olamaz sonuçlarını öngörmek hormonal değişikliklerin bir dizi uğrar olmasıdır. Modern Pratikte bu prosedürü gerçekleştirdikten sonra hoş olmayan semptomlar bireysel vakalar da bilinir.

Böylece, bazı hamile kadınların vücut herhangi bir kimyasal madde algıladıkları mümkün değildir ve maskara, saç rengi ve ton krem dahil tüm kozmetik ürünleri, reddeder. Böyle durumlarda, gomalak çivi uzun süre gecikmiş olmasına güvenmemelisiniz. genellikle yaklaşık üç hafta boyunca aşınmışsa, belirli koşullar altında, bu süre bir kaç güne kadar azalır. Ve bunun için suçlama yetersizlik veya kullanılan malzemelerin kalitesiz, ancak hamile annenin vücudunda meydana yalnızca hormonal değişiklikler usta gerekmez.

Nasıl sahte tanımak için?

Hamilelikte manikür gomalak için kadın veya doğmamış çocuğa ya zarar, gerçek jel vernik seçmek öğrenmek gerekir. bu fonların satın sadece bir mala tahsis edilmiş önerilir. Bu şekilde düşük kaliteli veya sahte ürünleri satın kendinizi korumak olacaktır.

Bileşiminde bulunan tehlikeli maddeler olduğundan bu, halka veya gomalak keskin kokusu olmadığını hatırlamak önemlidir. altın - Orijinal araç sarı-beyaz etiket ve sahtecilik vardır. Yüksek kaliteli bir jel boya ile kutusunda zorunlu parti odası ve kesin bir şekle sahip bir girintili conta sunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.