Spor ve SağlıkEkipman

Gun Colt - demokrasinin ağır bir argüman

Tay tabanca - yarı otomatik silah üretiminde mühendislik gerçekleştirilmesi çok iyi bir örnektir. onun yaratılması için objektif önkoşul ABD Ordusu hızlı olan yüksek arıza gücü ve hassas atış silah sağlama ihtiyacı oldu. sayısız testler ve teknik iyileştirmeler sonra tabanca Colt, revolver yerini, silah temeli haline gelmiştir ABD Ordusu.

1911 erken ilkbaharda hizmete alındığında, zaten 1913 yılında düzenli tabanına tedarik etmeye başladı Deniz Kuvvetleri ve Deniz Piyadeleri. Tabanca Colt (Colt M1911) - John Browning tarafından tasarlanan gerçek bir başyapıt, bu tür 1902 yılında modeli 1900 olarak numuneler "sivil" ve diğerleri tarafından tamamlanırken, tüm yenilikçi tasarım çözümleri birleştirir. 1911 yılında tamamlanmasından sonra 45 ACP kartuşu ağırlıklı madde kabuk ile donatılmıştır. 14,7 g ve hareket enerjisi - - 505, J. Bunun başlangıç hızı 262 m / sn, kütle olarak

Bu özelliklerin kompleksi yüksek mermi durdurma gücü verir: 35 cm derinliğe kadar vücut içine sokmak, kendi hareketinin yol küçük bir engel sahip olsa bile, kinetik enerjinin hedef kütle iletir. Gövdenin kısa elbette koşuluyla etkisine pahasına otomatik ateşleme. Patentli tasarımları Browning 1897 dayalı kilit sistemleri temelini - sapını azaltmak.

Bugün, bu mekanizma yarı otomatik silahların çoğunun modellerinin tasarımında kullanılır. Colt yedi mermi kapasiteli bir kutu şeklinde tek sıralı dergisi ile donatılmıştır. sonraki üretim kullanımı, diğer yapılanmalar kaplamalar İlk tabanca Colt 1911 Voronoi çeliği. Bazı koleksiyon modelleri bile silah şık ve zarif bir görünüme bağlı özel dekorasyon kullanın. silahlı sivil nüfusun ihtiyaçları Colt tabanca Hükümet Modeli denilen ticari versiyonu, satışı memnun bulundu.

Bu modeller gravür ile dekore edilebilir ve yanaklar ceviz yapılmıştır anlaştım. onlara Özelliği dekor - sadece vidalar bağlantı elemanları eksikti karakteristik elmas biçimli kesi. Bu düz yüzeyler elmas şekilli adı "elmas" delik vardır. silah üretimi teknolojisi sorunu "Springfield", "Remington" ve mümkün sürekli büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak için yapılan diğer bazı şirketlerin hakim sonradan şirketin Colt fabrikalarında başlangıçta gerçekleşti ve.

Dünya arenasında düşmanlıkların sırasında Rusya, Büyük Britanya ve Fransa'nın bu silah ordularının düzenli dağıtımını kurulan ve daha sonra taylar başarıyla yakın sonuna kadar savaşa girdi ABD Ordusu, kullandık haline geldi. Bu paha biçilmez silah savaş kullanımı gibi tecrübe ve faydaları ile eşit eksikliklerini kapsamlı bir değerlendirme imkanı verdi.

Tay kendisi bir çatışma durumuna son derece güvenilir silah gösterilmiştir ve iş güvenliği yüksek derecede göstermiştir. silahın Bu örnek, bir sabit, standart strok uzunluğu ve tetiği için küçük bir çaba gerektirir. sap 108 derece ve onun şekli eğim açısı sayesinde sıkıca kapak ve zaman ateş, iyi kontrol silah tutmak için rahat olun. Önemli eksiklikler önemli boyut ve ağırlığı tespit edilmiştir. Ama bu dünyanın en popüler tabanca biri haline Colts M1911 durmadı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.