MaliKişisel Finans

Nasıl şef Rusya'da ortalama kazanır?

Cook - Rusya'da mesleği talep, yüzden ödenecek kabul edilir. Çalışanlar sürekli başkentte ve diğer şehirlerde her ikisi de gerekli. Her yerde restoranlar, kafeler, kantinler ve diğer besin şirketler bulunmaktadır. ziyaretçiler bir kısmı meşgul insanlardır. meslek en yaygın biri olarak kabul edilir nedeni budur. Birçok ortalama ne kadar pişirin kazanır acaba?

başkentte Kazanç

Kaç Moskova'da bir aşçı kazanmak? Bir ay için orta gelir 30 000 ruble olduğunu. Ücretler şef tüm sorumluluklar ve karmaşıklığına bağlıdır, daha olacaktır. Yardımcıları ve diğer mutfak personeli daha az olsun. başkentte Maksimum kazanç şefler - 120 000 ruble.

Bu oranlar böyle kantinler gibi kamu kurumları, içindedir. Herkes küçük bir ücret olduğunu bilir. Gerekli sanknizhka, çalışma izni, kayıt Ama talepler Düşük personel üzerinde.

Ticari kuruluşlar genellikle 13.000 ruble ödeme sunuyoruz. Cook, bir menü oluşturmak yemek hazırlamak için, ürün satın almanız gerekir. Çalışan müşterileri kuruma hitap etmek gerekir.

Büyük kazançlar elit kurumlarda sunulan - 40 000 80 ruble. Bu durumda, 3 yıl meslekte yaşamak isteyen müşterilerin damak zevkine dayalı sıcak ve soğuk atölyeler, beceri ile çalışan çeşitli mutfakların, becerilerin bilgisi. Çalışan yemekleri dekorasyon, yemek yeni yöntemler kullanır.

Ne kadar kişisel şef kazanır? 20 000 100 ruble Uzmanı ödeme. Belirli miktar istihdam türüne bağlıdır. prim, bahşişler ve diğer ikramiye: Yüksek uzmanlar tarafından sağlanan Moskova ek ödemeleri de ücretlere ek olarak.

diğer şehirlerde Ücretler

Başka kaç Rus şehirlerde bir aşçı kazanmak? Her işletme ve köy türüne bağlıdır. Eğer boş bulunduğu siteleri ziyaret ederseniz, istekli bir uzman 10-29000 ruble ödemek Novosibirsk o öğrenebilirsiniz. niteliklerin ve iş yükü ile belirlenen spesifik miktar. Kaç Yekaterinburg bir aşçı kazanmak? bu mesleğin çalışanları 14 000 40 ruble den ödenir.

Tabii ki, sermaye diğer şehirlerde daha fazla ödüyorlar. Bu çeşitli faktörlere bağlıdır. Ama her durumda, diğer birçok mesleklerin söylenemez hangi bir aşçı neredeyse her yerde olabilir olsun.

Maaş Chef

Ne kadar şef kazanır? Moskova'da bir uzman 65 000 ruble ortalama bordro vardır. miktarı kurum deneyiminin prestij bağlıdır. Ayrıca maaş ve nasıl çalışanın becerilerini geliştirir etkiler. Gerçek profesyoneller tarafından değerli herhangi bir kurumda. Bir şef uzun süre çalışma, o layık asistanlar çıktı. Bir takım birlikte çalışır, o zaman bu kurum umutları vardır. Doğal olarak, maaş sonunda büyük hale gelebilir.

Maaş Pasta şef

Ne kadar pasta şefi kazanır? ücretlerinin düzeyi deşarj nitelikleri bağlıdır. Bir diploma ile deneyimli personel tarafından değerli herhangi bir kurumda. Pasta şef en prestijli lüks restoran veya kafe çalışma fırsatı sağlayan altıncı, 6 basamak vardır.

Maaş pasta şefi farklı olabilir. Acemi çalışanın çok değil alır. ülkede ortalama maaş 20 30 000 ruble arasındadır. Moskova'da, yaklaşık 40 000 ve 80 000 ruble VIP ustaları sunumu elde etmek mümkündür.

herhangi bir mahalde bir şef ve şekerleme iş ihtiyaçlarını Uzmanları. Eğer tüm becerilere varsa, işe gidebilirsiniz. Sadece bu işin egzersiz, soba uzun süre maruz olduğu göz önünde bulundurun. Hırslı insanların normal maaş ile bir pozisyon bulmak mümkün olacak.

Ne kazanç etkiler?

Biz leziz ve doyurucu besleyen müşterileri hariç, görevine sahiptir pişirin. O ürünlerin kalitesi pişirmek için kullanılacak kontrol eder. Bu nedenle, aşçı konsantre toplandı dikkatli olmalı. o tarifleri, yemekler ve ürünlerin özelliklerinde kalori sayısını hatırlamak gerekir, çünkü mükemmel bir hafızaya sahip çalışanları Değerli. Gelişmiş bir göz tahmine sahip olmak hızlı önlem ürünleri almak için önemlidir.

Mesleğin özellikleri koku ve tat algısı duygusu geliştirilir. Şef mükemmel estetik ve mekansal hayal tadını etkileyebilir ne kadar kazandığını günü. Bir çalışanın kolayca ve ustaca süsleyen bu nitelikleri sayesinde yemekler sunuyor. Zorunlu mesleki nitelikleri gelişmeye arzusu, en iyi çözümleri aramaya arzu sayılabilir. Tüm bu faktörler maaş etkiler.

Nasıl bir şef olmak için?

Meslek elde edilir:

  • mutfak kolejler;
  • okullar;
  • kolejler.

Meslekte çalışmak için bir istek olması önemlidir. uzman aşçı yanı sıra yemekleri ve diğer mutfak eşyaları ile becerikli için sevmeliyiz.

onlar meslek, sıkı bir disiplin almak okullar, içinde. Eğitim sistematik ve kontrollü olmalıdır. kolejler yemek kursları var yanında tüm ilgili kişilere katılacak. İleri eğitim bilimsel organizasyonu gerçekleştirilir. Birçok Rus şehirlerde mesleği öğretmek.

Kariyer büyüme

herhangi başka bir meslek çalışanı olarak, aşçı kendi alanında kariyer fırsatları vardır. Eğitim lisans sonra, 2 ya da 3 rakamı verilen ve basamak 4 eğitim başarıyla tamamlanması ile elde edilebilir. Sonra çalışmak zorunda olan gözetiminde bir öğrenci şefler oldu. Sonra çalışan asistanlar aktarılır.

gerekli becerileri elde sonra, o bir şef haline gelebilir. Bu pozisyonda, bir şef olmak için yeni beceriler edinmeleri gerekir. Ve bu özel teknisyeni geliştirilmesini gerektirecektir. kariyer gelişimi için umut için, mühendis üzerinde bir yüksek öğretim kurumuna kayıt gerekir.

Eğitimden sonra, bir iş alabilirsiniz. ofis almak için, bir tıbbi kitap sunmalıdır. Diğer şartlar vatandaşlık, yaş, tecrübe, diploma ele alır. Yalnızca ilgili mesajlar istihdam için umut olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.