Haber ve ToplumKadın sorunları

Dünyanın en ince bel

Bir, ince zarif ve güzel şekil hayal değil kadınlar? Ve sakin bir şekilde gür kalça, yüksek göğüsler ve zarif bel ile güzel tarafından ne adam geçmesi? Her zaman bu kadınlar erkeklere çekici ve açıklamaların bir yeri vardır. İlk - kıvrımlı şekil ile yüzyıllardır bir kadın sağlıklı ve doğurganlık anahtarıdır. Akıllı formların sahipleri - Ve mutlaka güzel bir figür sadece genç olabilir, tarih kadınlara yeterli "Yetişkin" yaş çok bilir. Çok küçük bir bel sadece 73 yaşındaki kadın Kati Dzhang kaydedildi. İnanılmaz bir şekilde, 38 cm - bu olağanüstü bayanlar içinde bel çevresi!

28 yaşındayken 64 cm - En ilginç gençliğinde kadınlarda bel çok daha yüksek olmasıdır. Katie üç çocuk doğurdu, ve henüz parantez yardımıyla, kadın 26 cm çok ince bir bel vardı Selefi onların bel azaltmayı başardı - Ethel Granger tam bir işbirliği ile evlendikten sonra 33 cm'lik bir hacme, genç kadın vardı.. kocası ona şekil üzerinde çalışmaya başladı ve ardından bu tür sonuçlar elde ettiler. Bu arada, beline, o "did" ve bir korse yardımıyla.

Rus kadın Oksana Mkhitaryan - 7 cm her şeyin arkasında olduğunu Sonraki kız. çevresel olarak 45 cm bu tıkanıklık yapan şekli. kız 32 ve o lakap buldum "Krasnodar arısı." Nerede namlı 90-60-90 yoktur !!!! Rus güzellikleri, tabii ki, sadece birinin listesi. Hayatım boyunca onun çok sevilen şekil Lyudmila Gurchenko ünlüydü. Bir gençlik olarak o belki de en ince bel oldu - 48 cm, ve ömrünü muhafaza. mukavemet Hangi kadın sahiptir? hayat boyu Gurchenko birçok kadınlardan kıskanç bakışlar neden oldu.

dünyaca ünlü ve sevilen Marilyn Monroe en ince bel (57cm), uzun yıllardır güzellik standardı olarak kabul edildi oldu, bu bilinmemektedir ve bu önemli değil. Güzellik Marilyn onun deli çekicilik ve narin kadınsılık vasıtasıyla erkeklerin kalbini fethetti. O, ülkenin seks sembolü "diyor, aşk tanrıçası" denirdi o mutlu olsaydı o taklit, ancak, onu hayrandı? Bir kadın için en mutluluk onun olağanüstü güzelliği ve çekiciliği getirdi olursa? onlar tarihsel kanıtları Dedikleri gibi - hayır.

ne en ince bel Yani hiçbir çarpıcı güzellik mutluluk ve sevgi bir kadının hayatında getirmez. dışa kadınları temsil eden hiçbir şey yok rüya hiçbir güzelliği o kadar sevgi ve mutluluğu varken birçok tarihinde görülebilir. Bu nedenle, onların sağlığına zarar vererek gerekli değildir ve onların aile meşhur santimetre peşinde. Evet, Kendine dikkat etmelisiniz elbette bir kadın, bakımlı ve arzu, ama bir saplantı haline gelmemelidir edilecek. , Doğru boyutta formlarını korumak için yeterince yemek ve bazı basit egzersizler yapmak amacıyla.

Korse - zaten yıllardır test edilmiş gibi, ince bel almak için tüm yolları kolay yoldur. Ama neden uzun süre devlet basılı ve kaç yaşayacak? Birkaç santimetre böyle güçlü hacim kurbanları mal mı? Ve kim küçük bel ile kız mutlaka sevgi ve mutluluk bulacağını söyledi? Evet, kimse, elbette. Her durumda, zaten bir bel olabilmek için, egzersizlerin özel bir set var. Dengeli beslenme ile birlikte böyle ağır kayıplar neden olmadan etkili olacaktır.

, Meyve Ayrıca, ille onun menüden kek, fast food, un ve yağlı yiyecekler her türlü içermemelidir ve ilk etapta tüm bu "iyi" taze sebze yerine - ise ikinci. Bu temelde bağlanarak, süt ürünleri ve taze otlar, balık ve yağlı et artı tahıllar, sen bel ve kalça aşırı yağ birikimine katkıda bulunmayacak mükemmel tam bir diyet olsun. Egzersizler bir dizi kademeli olarak ekstra ağırlık hacmi kaldırılacaktır. Burada bir var güzel bel, ve ince rakam. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.