SağlıkMüstahzarlar

Klotrimazolün tabletleri - Ürünün özeti

Ilk olarak, bazen zor dignostirovat, ve ikinci olarak, işlem için uygun bir madde bulmak zordur, çünkü herhangi bir fungal enfeksiyon, çok hoş değildir.

Klotrimazolün vajinal kullanım için amaçlanan tabletler, kendi bazında mantar karşıtı bir madde olması, ilaç (100 veya 200 veya 500 mg doz) adı ile aynı ad. Yardımcı maddeler, laktoz, Aerosil, KROKHMAL mısır, soda, tartarik asit, magnezyum stearat içerir.

farmakolojik özellikler

Klotrimazolün - imidazol türevleri yer alır. Bu mantar karşıtı oldukça geniş spektrumlu. İlacın etkisi dahil sentetik ergostina bozuklukları, yoluyla elde edilir , hücre zarı mantarların. klotrimazol alma zar yapısı değişiklikleri ve özelliklerini ve hücre lizizine neden olur. preparasyon için, özellikle duyarlı dermatofit olan mantar patojenleri ve pitriyazis versikolor zritrazmy, hem de maya Candida ile Torulopsis glabrata plesnenvye. Bu stafilokoklar ve streptokoklar karşı antimikrobiyal etki, hem de Gram-negatif bakteriler işaretlenmiş


Klotrimazolün tabletleri - kullanım endikasyonları

- smear genital enfeksiyonlar izlerinin bulunması (maya mantarları , Candida ve Trichomonas);
- Vajinal kandidoz tanı, trihomonia;
- klotrimazol duyarlı bakteri üreme süperenfeksiyon;
- jinekolojik prosedürler önce Önleme.


aşağıdaki gibi yönergelere göre kullanılması gereken Klotrimazol tabletler kullanılır.

(Tercihen geceleri) günde bir kez atama 1 1 tablet alınan vajinal enfeksiyonların tedavisinde. Tablet doğrudan vajina içine mümkün olduğunca uygulanacak. Tedavinin gidişatı gerekirse dönem iki katına, yaklaşık 6 gün genellikle.

Klotrimazolün tabletler - yan etkileri

alt GI yolu, döküntü, yaygın eritem spazm neden olabilir. karıncalanma ve yanma, vajinal mukozanın kızarıklık: aynı zamanda yerel reaksiyonlar olabilir.

Tabletler vajinal klotrimazol - kontrendikasyonlar

Kontrendikasyonlar ilaç ana etken maddeye aşırı hassasiyet olduğunu almak - klotrimazol, ve ben gebelik trimester akan.

belirli tavsiyeler

Sen enfeksiyon tedavisi aynı anda cinsel partner hem geçirmelidir gerçeğine dikkat etmek gerekir. Ancak bu şekilde aksi takdirde olabilecek onun daha da yayılması, çapraz bulaşmayı önlemek mümkün olacak, ve tedavi hiçbir etkisi olmayacaktır. Trikomoniyazis Bu gibi teşhis, klotrimazol ile muamele sırasında birlikte sistemik etkileri olan diğer ilaçlar tahsis göstermektedir.

Adet sırasında hap kullanımı tavsiye edilmez. anoreksi, kusma, bulantı, karın ağrısı gelişebilir oral doz yöntemi ve diğer bozuklukların, karaciğer hastalığı, halüsinasyonlar, pollaküri, deri alerjik reaksiyonlar ile. Bu reaksiyonların en az birini ortaya, derhal için almaları gereken aktif karbon vücut temizlemek ve doktora başvurun.


Klotrimazolün (amfoterisin B, nistatin, natamisin, vs.), Bu onların harekete düşürür polien antibiyotiklerle kötü uyumlu. nistatin ile eşzamanlı tedavi hem ilaç verimi azalmasına yol açar. ilaç olabilir, normal propil para-hidroksibenzoat (yüksek konsantrasyon) etkisini arttırmak. Deksametazon tersi bir etkiye sahiptir. Tabletler kuru, karanlık bir yerde saklandı. Hava sıcaklığı 5 ° C-25 ° C arasında olmalıdır Ilaca çocukların erişimini engellemeye gereklidir. clotrimazolün Terim uygunluğu 3 yıldır.

Böylece, tablet klotrimazol, değerlendirmeleri çoğu olumludur mantar enfeksiyonlarına karşı mükemmel bir ilaçtır ve gerçekten geçerlilik kazandırmak üzere.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.