Haber ve ToplumKadın sorunları

Lena Noles: biyografi, marka Lena Noles tarihi, showroom adresi

Lena Noles ( "Lena Noles") - Moskova, metro istasyonu "China Town" dan bir dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan bir şirkettir. Sokaktan Giriş Maroseyka yaptı. showroom'u civarında park yeri vardır.

kip

Showroom "Lena Noles" 11:30 ila 20:00 11:30 20:30 ve Cumartesi günleri arasında Cuma açıktır. Pazartesi ve Pazar - kapattı. Şirket politikası işgünü herhangi gelmeden önce showroom çalışanı ile iletişime ve ziyaret hakkında uyarmak için olmasıdır. Bu çağrı veya mesaj vasıtasıyla yapılabilir.

kontaklar

İlk iş telefonu: 89031758282. Bu sayı WatsApp tarafından SMS veya temas gönderebilirsiniz.

İkinci iş telefonu: 89660018601. Bu numaraya göre, bir çağrı yapmak SMS veya WatsApp ile temasa gönderebilir.

Eğitim ve kariyer Lena Noles

marka Lena Noles yaratıcısı - Moskova tasarımcı Lena Noles. kız tasarımda arka plan, yanı sıra çok sayıda ödül ve diplomalarını vardır. 1998 yılından bu yana Elena aktif moda ve güzellik bir yarışmaya katıldı. O, bu yarışmalarda birinde kazanan ve ödül olarak okumak için Almanya'ya gitti.

Bir moda tasarımcısı olma fikri çocukluktan beri bir kız doğdu. Küçük bir çocuk gibi, küçük Lena şaşırtıcı beceriyle güzel elbiselerini diktim büyükannesi ve anne, izliyordum.

lise ve Almanya'da geçti eğitimde öğrenimini bitirdikten sonra, Lena Noles düzene gelinlik ve abiye oluşturmak için stüdyo açtı. O zaman, kız yirmi yaşındaydı. Atölye müşteri tabanına gelirleri her yıl artıyor, hızla büyüyor, geliştirdi ve şimdi, on yıl sonra, onların otuzlu Elena kokteyl elbiseleri ve ofis aşınma ilk özel koleksiyon inşa etmeye karar verdi.

İlgi ve hobiler Lena Noles

giyim markasının yaratıcısı - oldukça çok yönlü bir kişilik. Elena değil sadece tasarım ile ilgilenen, aynı zamanda psikoloji, akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklar fotoğraflarını ve sadece isteyen ve tüm dünyada seyahat her fırsatta kavrama inceler. Bu, ruh halinizi iyileştirmek mimarlık, insan ve doğa zihniyetinden ilham kültür ve diğer halkların geleneklerine, hakkında çok şey öğrenmek için harika bir fırsattır. Daha sonra, deneyim ve motivasyon güvenle ondan daha kendi işlerini yararına kullanılabilir.

Lena Noles: elbise. Bilinmeyenler giysi oluştururken. Sadece so-ile-a! ..

yapacak bir şey varsa, müşteri ne de sanatçı kendisi ne nedenle tüm kalbimle ve iş gücü maksimum yatırımla bunu başka türlü sonuç kimseye benzemez. bunda Sense. Bu nedenle, giysi oluştururken, Lena Noles kendi deneyim bazı kurallar ve eşsiz konsepti geliştirdi. En iyi sonucu almak için.

Yani, Lena Noles tüm elbiseler ilk hesaba her kadının anatomik şekil almaya ve onlar oluşturulduğunda onurunu vurgulamak ve ustaca eksiklikleri gizlemek yöntemlerdir. Tasarımcı kendi modellerinde herhangi beceriksizlik bir kategorik yasak koydu. Tüm elbiseler özlü bakmak ve güzel bir kadın cesedi uygun.

İkinci kural - hünerle adam etkiler. Bildiğiniz gibi, sterner seks temsilcileri gözleriyle seviyorum, o da doğru izlenim yaptığını, güzel görünür olmalıdır. Erkekler önemli Cinsellik sevgilim değil. Ama çok açık elbiseler görünmemesi gereken, tam tersi - elbise, adam çözülmeye gereken bir bilmece şeklin güzelliği vurgulamak, ancak bazı itnrigu bırakmalısınız. Böyle bir yöntem, daha sık rüya sevgili hatırlamak yapar ve fetih için teşvik veriyor.

Üçüncüsü, ama en az, kural - elbiseler tüm İtalyan dantel veya kumaştan özel olarak dikilir. Konu - Almanca. Bu koşullar giysi en iyi kalite ve dayanıklılık için gereklidir.

Nasıl elbise almaya?

Koleksiyon "Lena Noles" çeşitli şekillerde satın alınabilir:

- Birinci yol: Moskova metro istasyonu "China Town" yer galerisine olsun. Bir dakika yaklaşık mağazaya doğrudan ondan gidiyor.

- İkinci yöntem, arzu edilen konuma bir kurye teslim sipariş etmektir. banliyölerinde - bu değer 500 Moskova'da ruble ve 800 mi.

Üçüncü yol: online ya daha önce bu makalede listelenen telefon numaraları tarafından siparişinizi verin. Bu ürün posta ile şirketin çalışanları gönderilecektir. Başka bir şehir veya ülkede yaşayan, bu yöntem uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.