Gıda ve içecekYemek tarifleri

Güney Çin'e Kalamar

Başkaları onların kırıntıları ile kızarmış ve taraftarlar da bölünmüş kalamar hazırlanıyor Bazı şefler, meyilli kalamar pişirmek tercih ederim. Bir kısmı kızartma yağı seçer ve diğer kalamar tercih ederim. Bugün, senin göz bu yemek için ilginç bir tarifi için teklif seninkini gerçekten sıradışı bir yol miras.

Ben genel olarak kalamar ve özellikle kalamar gibi deniz ürünleri sevenlerin çoğu gibi. Ve Çin'de yaşayan bir arkadaşının aşçı, bulmaya karar nasıl kalamar hazırlamak için mutfak ülkenin kendi geleneğine tanınıyor güney illerinde. Bir Çin adam otantik sürümü, Çince versiyonunda benimle yemekleri paylaşmaya karar verdi. Onun kanıtlamıştır bu eski tarifin okuyucuların söylemek bende yaşama hakkı bizim unutulmaz konuşma beri zaten geçti yirmi yıldır.

Peki, nasıl Güney Çin'e kalamar pişirmeye? Ezberleyin ve daha iyi yanma.

mürekkep balığı kilo bir çift alın ve halkalar halinde kesilmiş. Vurucu 1 yumurta çekin ve proteininden sarısını ayırın, süt yarım fincan dökün un bir fincan dökmek için, ayrıca tereyağı, bir çorba kaşığı, tuz ve şeker bir tutam gerekir. Eğer biberli tabak eklemek biber gibi, ben hamuru tatmak için nötr tercih ediyorum.

İlk olarak, kalamar kaynatın gereklidir. Eğer tava raw içine koyarsanız, derisi kırışık ve onların özellikleri kauçuk benzeyen o olacak. Bir pişirilmiş kalamar zaten müteakip mutfak kötüye hazır olacak ve kızartma sonra eti yumuşak kalır ve kaba olmazlar. Ve kalamar bir fileto aldım bile, kalamar ile ilgili bir şey daha, o yemek pişirmek için hazır olduğu anlamına gelmez. Aslında, hatta fileto hala bir film ile kaplı ve pişirme öncesinde filmi kaldırırsanız daha iyi olur edilir. Nasıl yapılır? Oldukça basit, kalamar kaldırma, çekin, karkas baş ve işaret parmağı sıkıştırmak ve diğer taraftan plenochku kavramaliyiz gereklidir. Sonra içini dışına çıkarmadan işlemi tekrarlayın. Hiçbir şey karmaşık, ama tadı büyük ölçüde artıracaktır.

Şimdi sıra hamur yapma zamanı. eritilmiş tereyağı dökün, süt oluşan bir karışımın ilave, yumurta sarısı, şeker ve tuz yoğurmak ve uykuya un düşer. İşte un dosypaniya ve ekşi krema kıvamını topaklar olmadan hamur elde etmek sütü kadar Tepesi ve benziyordu düzeni gözlemlemek için gereklidir.

Protein, yumurta kalanı ve işlenmiş hamur buzdolabında muhafaza edilir. ürünleri serin iken, kalamar kesip kaynatma olmalıdır. Bu eylemlerden bazıları ilk haşlanmış, daha sonra kesip, sipariş meselesi büyük bir sorun yaratmaz. kurutulmuş et olması, tuzluyorsun ve prosalivatsya bırakın. 180 derece Gray fryer. O buzdolabında, serin nasıl meyilli hakkında hatırlama ve gidin? yağ Dondurulmuş ve şimdi hamur çok kalındı. Yani, protein sarsmak ve hamur ile karıştırarak zamanı.

Bizim kalamar için en iyi hamur kızartma yaparken, sen halkaları un ince bir tabaka serpin gerektiğini kaybolmaz. Sonra hamuru bir kabın içinde tüm et kayması ve ellerini çalışma bizim hedefimiz - Her halka eşit karışımı ile kaplıydı sağlamak için. Genellikle yeterli bana bir sürü vurucu kalamar için hiç, bunu yeterli olur. Kalamar tam tepsileri çift ve kavurma hazır sürer. Şimdi parçaları, geminin bir kısmı ile fritözde atmak petrol maksimum aktı emin olun ve bitmiş ürünlerin büyük bir plakaya kayması sadece kalır. slugger boyunca Hanenizin çok büyük olasılıkla eğilimlerim vaktinden yemeğin tadı etmektir. fritöz eğer sonra kalamar hala tadı çok taze, küçük fanlar ayrıca biber onları gerekebilir keskin onları dosolit. Bu tabii ki, kesinlikle bireysel temele sahip, hepsi bu. Eğer bira ile kalamar kullanacağız, sonra biraz kırmızı biber stok ve Bira için bu aromatik baharat seçmek kalamar, bir kısmını serpin tavsiye edebilir.

Yani Çin versiyonunda kalamar yemek pişirmeyi sırrı bu. Birinin kullanışlı olacaktır umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.