Sanayi

Güç Ana Türleri kilitleme ve kurşunlama cihazları

Contalar - hala kontrol ek olarak ve kilitleme fonksiyonunu yerine getirir en güvenilir ve etkili bir sızdırmazlık cihazı. Bunlar aktif olarak depolar, depolama, uzaktan metre, tanklar, vanlar, demiryolu, deniz ve kapatılmasında kullanılan aviakonteynerov.
cm başına 2 tona güç yükünü dayanabilir Uygulama Foklar, hemen hemen her alanda bulunabilir. Nihayet onların sınıflandırma cihazları sızdırmazlık güç kapanma ana tip aşina olmalıdır anlamak için.
APS güç kablosu türü.
yüksek mukavemetli çeliklerden imal ve conta sızdırmaz sağlar ve uyumsuz delikli nesneleri kale ve galvanizleme metal kablo, esnek ve rahat uzunluğunun bir kısmı ile bir gövdeden oluşmaktadır. Bundan başka yüksek güvenlik kapağı kilitleme mekanizması yüksek yangın performansı ile darbelere karşı dayanıklıdır plastik kabuk sağlar. Kablo özel kilitler ile korunmaktadır performansları arasında bile eğilir olarak satış mağazasında sızdırmazlık mukavemetini satın olanlar için, bu düzenleme, en kabul edilebilir olarak kabul edilir ve cihaz -60 ile +60 ° C arasında güçlü sıcaklık dalgalanmaları dayanabilir
Mühürler-büküm.
Daha sonra kilit kapatarak rulo, ve sap, özel bir stoper sahip cihazlar kolu kırılır kilitleyin. Çoğu zaman elektrikli tablolar ve elektrik metre, konteyner ve depolama tesisleri korumak için yüklü.
Metalik indikatör kemer tipi mühürler
Nedeniyle yetkisiz açılmasına karşı dirençli olması, yaygın mal taşımacılığı yanı sıra depolama tesisleri doldurmak için kullanılır. Ana fark - kilit ve sabit kilitleme bant plastik ara. Birçok Numaralı plastik mühürler gibi koruyucu 7 haneli bir kod var.
cıvata tipi kilitleme cihazı.
İki bileşenli güç tasarımı, ABC kaplanmış korozyon plastik önlemek için kullanılırlar. Bu tür contalar, tek kullanım için, bir dijital kod içeren ve cıvata kesiciler vasıtasıyla manuel olarak monte ve demonte amaçlanır. LSD Bu tür 10.5'den 21.5 mm delikli dolum bir çapa sahip olan kaplar, depolar ve diğer gayeleri kapatılması için uygundur.
açıklanan gruplara mensup mühürler birçok türü bulunmaktadır. Bu ürünlerin tümü ip veya metal kalitesi uzunluğu, aynı zamanda mekanik, kimyasal ve ısı maruz TAL koruyucu plastik kaplama boyunca birbirinden farklıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.