GüzellikBakım ürünleri

Boyama "Londa" - her biri için bir ton var olduğu bir palet

Şimdi Londa yaygın gezegenimizin güzelliği tüm salonlarda kullanılan denilen boya. en kaliteli ve renkli olabilir gölgelerle renklerin, çeşitli mükemmel belli bir görünüm maç olacak en doğru tonu seçmek için - Her tüp nedeniyle kozmetik ürünün popülaritesi, şaşırtıcı değildir. "Londa" (Ondan gerçekten farklı palet) - Doğal ve doğal ve aşıklar saç denemeler ve kendi saçlarını renklendirmek için bakmak isteyenler için gerçek bir bulabilirsiniz. Burada beyaz Sarışın ve portakal ile birlikte sarı ve hatta parlak mavi tonlama maddeleri mevcut olabilir mavi-siyah tonu, hem bulacaksınız.

"Londa Professional" sahiptir ana özelliği, (Palet - övgü vyakih üzeri) - saç boyunca tek tip renklendirme. Bu yapılır ne renk tonlama önemlidir, saç orijinal gölge nedir - yeni bir renk değil, bukleler monofonik yapmak içine dönecek "renkli kalemler bir dizi." Ama en yakın teklif edilen aralığa tekabül "Londa" boyamak için (paleti sadece büyüleyici) numunesi, gerekli yüzdeleri ile oksitleyici ajanın seçmek gereklidir. saçınıza daha koyu tonu vermek için, onların aşındırıcı maddeler bozmak gerekmez. Renklerin bu aralığı için 3 veya 6 faiz ürünlerini uygun. renk istenirse Eh, - kül veya platin sarışın, bu 9-ve 12 yüzdelik oksidanlar boya dikkat değer.

Bu boya profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Eğer tüp satın alırken bir eldiven ya da bir fırça ya da çözücü sağlanmamıştır. saç evde boyanacak nedenle, o zaman şirket "Londa" palet sunuyor görmek başlatın ve sonra oksitleyici bir stilist danışmak gerekir. saç boyama sürecinde gerekli olabilecek bütün parçalar ve terimler, seçilen boya ile gereğince ayrı satın almanız gerekir. Tüm set seçimi doğru olacaksa, o zaman istenen etki aslında renk açma sisteminden olmadan elde edersiniz.

Saç boyası "Londa" - tonları çeşitli bir palet. Onların yardımı ile, doğal mümkün olduğunca yakın, ya da aşırı parlak ve akılda kalıcı, doğal bir tonda saç boyama, herhangi bir etki yaratabilir. Bakmaksızın tonu, boya çok dayanıklı ve uzun bir süre yıkanarak çıkarılmazsa, dikkati çekiyor. Bu optimal gri saçlı doldurur ve (hatta tüm uzunluğu düzenli kullanımı ile) saça doğal bir parlaklık verir.

Sadece bir üretici dünya çapında kullanılan "Londa" paleti, yoktur. uygun seçeneği seçerek, hatırlamak gerekir ve güvenli bir şekilde ana çağrılacak böylece Sigara renkler, bütün salonları, her yerde düzenlenen boyama aynıdır. Eh, dayanıklılık ve renk yoğunluğu - Hep olması ve bu marka ile karakterize olacak aşikar özellikleridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.