Ev ve AileAksesuarlar

Gözlük Ray-Ban Aviator - şık klasik

Gözlük Ray-Ban Aviator Bir kült aksesuar olarak kabul. Her zaman moda. Bu yaşam eşsiz bir yol ve bireyselliklerini ifade etmek fantastik bir fırsattır.

Klasik tarzı

Koruyucu ilk gelişim yansıma önleyici gözlük Bausch & Lomb tarafından Amerikan pilotları için oluşturulmuş olan, serbest bırakılması için onlarla kayıt marka ismi Ray-Ban altında. "The Aviator" olarak anıldı İlk model, 1937 yılında yayınlandı. Bu mineral camdan yeşil lensler, filtreleme ultraviyole ile yaldızlı metalden oluşturulduğu kızılötesi ışınlar. ABD Pilotlar gözlük Ray-Ban takdir. Bir yenilik olarak Aviator yakında Hava Kuvvetleri dışında öğrendik. Model hızla sık fotoğrafçıların önünde gözlüklerle poz General Douglas MacArthur popülerlik sayesinde, kazandı.

Savaş sonrası on özetlenen Ekonomik iyileşme, moda ve müzikte yeni eğilimler sadece, parlak ve festival yaşam için çaba giysi ve modern zamanın aksesuar yeni koleksiyonlarında parlamaya insanları kışkırttı. Wayfarer, hızla popülerlik kazandı - Şu anda marka ikinci model serbest bırakıldı.

1962 olarak, yeni teknoloji markası: darbeye dayanıklı lensler ve "akıllı" çeşitlerinin diğer türleri. Bu polarize yansıyan ışık ve esansiyel suyu ve fotokromik, otomatik parlak güneş ışığı altında kararan izin vermeyin.

1999 yılından bu yana efsanevi marka düzeltici optik için güneş gözlüğü ve çerçeveler üreten İtalyan şirketi "Lyuksottika" (Luxottica Grubu), sahibi olduğu. İtalyan moda sermaye - Milan, bu cazibesini güçlendirdi sadece görünüyor , iyi bilinen bir marka kendisine İtalyan cazibesi ve Avrupa zerafeti bir tür ekledi.

bir kazan-kazan reklam

Markanın inanılmaz popülerlik da sinema dünyasında bir kazan-kazan reklam kaynaklanmaktadır. Dini resimler marka iletkenin bir tür. Ray-Ban Aviator güneş gözlüğü - Bu "Almost Famous", "Tiffany'de Kahvaltı", "Rezervuar Köpekleri," Black "Erkekler", popüler destan "yaktı" moda aksesuarları "ve diğer birçok film" Alacakaranlık olduğunu. modelleri, hangi genellikle bir patlama ile uçtu Bu resimlerin karizmatik kahraman süslenmiş.

Şık tasarım ve konfor

en yeni teknolojileri uygun formun uygulanması, basit, temiz çizgiler marka popülerliğinin zirvesinde hep olmasını sağlayacaktır. kabul edilir türün Classics Ray-Ban Aviator güneş gözlüğü. Onların varyasyonların ilk ve bugünden biri şık bir vuruş kalır. Puan klasik güncellenmiş sürümleri arasında kurşun ve en gelişmiş tasarımın son modelleri arasında halen devam etmektedir.

Plastik ve metal çerçeveler kaliteli malzeme imal edilmiştir. Bunlar pratiklik, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı ile karakterize edilir. Yani, Liteforce modeli çerçeve bir çanta veya ceket cebinde farklı içerikleri, pantolon ile çarpışan korkuyor kesinlikle değil termoplastik böyle yüksek mukavemet yapılmıştır. Bu kuşkusuz çok uygundur. "Aviators" yapmak için başka başarılı girişimi katlanabilir model Pilot Simge Katlama Havacılar olmaya çok daha pratiktir.

lenslerin türü ve karartma derecesi

Ürün Ray-Ban en önemli avantajı - özel rahatlık. Nokta, sadece resim, şekil ve renkleri, aynı zamanda lens tipi seçimi ve karartma derecesi olarak böyle bir olasılık değil hoş görünür. Özellikle norm dışında özel durumlarda, görme düzeltimi için dizayn, şeffaf gelen dioptri ile: Onlar güneş lensler 5 kategori zararlı etkilerine Gözlerinizi korumak. özel Üst Gradyan Ayna ile bu ünlü marka mercek teknolojilerinin anda, RB-50% 5 ve ışık geçirgen% 8 kadar ışık engelleme ve dağlar, çöller, kutup bölgesi lens G-31 seyahat için tasarlanmıştır.

aşağıdaki gibi lenslerin marka tipolojisi:

  • P - polarize lens yatay yüzeylerden bir kesme ışık ışınları içine alınır ve bunun etkisi;
  • F - adaptif (fotokromik) mercek;
  • N - Standart UV korumalı klasik tip objektif.

Her zaman trend

Gözlük Ray-Ban Aviator Onların yayınlanmasından beri moda tasarımı ve eşsiz kalitede kriter olarak kabul. Onların şekil ve stil herhangi bir moda trendleri, hiçbir zaman dışındadır. Ancak, markanın tasarımcıları onun çok satan son yorumunu bulmaya devam. lensler ve renk seçeneklerinin Bu ve çeşitli çerçeveler, güneş gözlüğü bukalemun, ışığa bağlı olarak renk şaşırtıcı oyun çarpıcı yeteneğine. Yani, 2012 yılında, bir koleksiyon serbest bırakıldı "The Aviator" Ambermatic lensler bukalemun ultraviyole maruz kalma, aynı zamanda sıcaklığa sadece yanıt verir.

Bugün markasının en çeşitli formlar ve modeller çok yayınladı. Oldukça popüler Aviator Küçük Metal, Büyük Metal, Tech, Craft Highstreet, Aktif Yaşam Tarzı, Simgeler ve diğer klasik Gözlük Ray-Ban Aviator. Onların modeli Ayna - mutlak bir sezon daha uzun olması gerekir. hemen her uygun Onların evrensel formu dış tip onların sahibini ihmal etmeden ve parlak bir yüzeye.

Güneş gözlüğü marka gözlük çok farklı şekillerde kullanılabilir. Onlar varlıkların farklı türleri için almak kolaydır. kataloglar üretilen modeller her zaman gözlük Ray-Ban Aviator boyutunu verilmiştir. Ayrıca gözlük birinin iç tarafı üzerinde görülebilir.

Fiyatlar Ray-Ban herkesin marka hayranı istemeyen göze, ama model çeşitliliği arasında kabul edilebilir bir bütçe içinde noktalarını seçebilirsin. Böyle şık bir aksesuar satın almak her zaman haklı olduğunu ve çok keyif yaşamaya fırsat verir. Harika değil mi - süreleri ve moda ayak uydurmak için?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.