IlişkilerEvlilik

Neden bir aile ihtiyacımız var? Aile yaşamı. aile Tarihçe

aile - çok uzun süredir mevcut olan toplumun sosyal birimi. Yüzyıllar boyunca insanlar birbirleri ile evlenme ve bunun tüm standart norm görünüyor. Ama şimdi, ne zaman insanlık, uzakta geleneksellikten ve birçok merak hamle: neden aileye ihtiyacı? Modern toplumda, insanlar birbirini seviyor, ama onlar evlenmek gerekmez. hatta çocuklar ilişkileri cohabiting için doğduğu Bütün vakalar aslında oda arkadaşı halinde, yani daha yaygındır. Bu gibi durumlarda, aile acil daha alır neden sorusu. Bu konuyu incelemelerinin ve aslında olmadığını görmek için zamanı ailenin kurumu modası geçmiş? Ya da alakalı hala?

yetkisiz

Neden bir aileyi anlamaya çalışıyorsanız, hemen makale ve dizinlere geçerli olmamalıdır. Her şeyden önce sen kendi "öz" derinliklerine bakmak ve orada cevap aramak gerekir. , Bir süre düşünmek kağıt ve kalem bir levha atın kendinizi sizi ilgilendiren soru sormak ve sonra doğru akla gelen nedenleri açıklamak için deneyin. aile ve onun yaratma, evlilik ve sonuçlarla ilgili duygularını ayrıntılı bir analizi, hem de iki kişi arasındaki ilişki. bir sonraki seviyeye gitmek ve düşünmek eğer, neden ihtiyaç mıdır? o başkasının görüşüne dayanmaz deneyin: her kişi eşsizdir ve herhangi soruya yaklaşım kendi sahip olmalıdır. Bir liste yaptığınızda, değerlendirmek ve neden aile veya neden gerekli değildir anlamak onu ayık olabilir.

kamu tesisat

Birçok kişi, aile ilişkileri onların atalarını nasıl geliştiğini bilmiyorum. Ancak, ailesinin geçmişi kullanılabilir olduğu olanlar geçmişte, toplum evlilik yüklediği anlıyoruz. Yani toplumun neden hiçbir ahlaki değerler ise: Eğer genç bir erkek veya bir kadın ile yaşamak istiyorsanız, evlenmek gerekir. Aksi takdirde ahlaksız olurdu. Bu nedenle, birçok kişi hala bu kurulumlar uymaya devam. Tabii ki, onlar ancak her yerde, modern toplumda zayıflar. Ayrıca, sosyal tutum aslında çökebilir, ama insanların kafasında yasakları genellikle yaşamaya devam ediyor. insanlar, ciddiye çıkmaya başlar romantik bir bağlantı haline getirmek ve ardından evlilik yoluyla bu tür ilişkilerin pekiştirilmesi eğilimi nedeni budur. Ancak, bu ailenin varlığından sebep değil - sebepleri başka olmalıdır. Şimdi ciddi sevgi ömür boyu sürebilir ve evlilikle bitmez. Neden günümüz toplumunda bir aile yaratmak değil? Ve buna değer olup olmadığını?

Mutlu evlilik

Neden bir aile kadını gerekiyor? Genellikle bir adam gerçekten evlenmek istemediğini olur. Bir cenaze - hatta yaygın bir kadın için düğün günü mutlu olduğunu klişe ve erkekler için vardır. evlenmek - hemen hemen her zaman klişe teyit edilmemiş olmasına rağmen Ve, kadınlar genellikle erkeklerden daha evlenmeyi eğilimindedir. Onlar için önemli düğün, evlilik bağlama bağları, yani aile özel bir neden olmadan var olabilir gerçektir. yeterince güçlü olup bir ilişkisi insanlar arasındaki varsa, o zaman gelecek eşlerin oturdu değil ve onlar kayıt kuruluşuna gitmek istiyorum neden ayrıntılı olarak tartışmak olmadığını aslında hiçbir sorun olmadığından Ve bu iyi bir fikir. Ancak, önceki durumda olduğu gibi, bu madde tam bir nedeni olarak adlandırılan edilemez. Öyleyse neden ihtiyacım var bir evlilik ve aile?

doğumlar

Zaten günümüz toplumunda çocukların sıklıkla sivil evlilik sınırlı ve ailesi dışında doğum söylenmiştir. Ancak, bu çocuklar bir aile yaratma nedeni olamaz anlamına gelmez. Bu durumda, ancak, madalyonun iki yüzü vardır. Eğer olumsuz tarafı ele alırsak, ailenin bir çocuğun görünümü ile oluşturduğunuz bu davaları dikkate alınması gerekmektedir. Bir adam ve bir kız çocuğu doğar ve o tam bir ailede büyüdü ki böylece onlar acilen evlenmek: Ne yazık ki, bu tür durumlarda çok yaygındır. Evet, hatta bir çocuğun bir aile olmadan ve olası olması, ancak kolaylık, aslında, çocuğa kesinlikle hiçbir haklara sahip ebeveynlerinden biri, kesinlikle farklı değil fazlalaştı, yani onlar sadece bir genetik bağlantısı.

Madalyonun olumlu yanını düşünmek zamanıdır. Ciddi bir ilişki vardır Birçok kişi, onların çocuk sahibi olmak istiyorum. Ve onlar sürecini kolaylaştırmak, hem de yeterli müreffeh bir gelecek sağlamanın, bir aile kurmak için karar verirler.

topluma entegrasyon

çok önemli diğer bir nedeni, bu modern toplumun içine entegrasyonudur. Sadece bütün hayatım, ya da evli karşılamak için, bir sivil evlilik yaşamak - Aslında herkesin seçme hakkı olmasıdır. sosyal detaylara gelince Ancak, evlilik tüm sayıları kazanır. En az En basit örneği alın: Bir eşin hastaneye alırsa, sadece yakın akrabaları kendisine izin verilecek. Ve bu listedeki ilk diğer eş olacaktır. hiçbir resmi evlilik yoktur içinizden Ancak, hastanede onu ziyarete hakkı yok, senin sırasıyla tek sevilen gelmez hiç bir şey vardır. Ve kesinlikle tüm küreler için geçerlidir: Eğer böyle devam göndermek ve resmen kişi için kefil olamaz, belge almak ve olamaz. daha önce olduğu gibi genel modern toplumda, süre, evlenmek insanları zorlayarak değil, ama ana ünite hala ailedir şekilde inşa edilmiştir.

aile Tarihçe

Bu bilinmemektedir, hangi insanlığın gelişim evresi ailesi çıktı. Bilim adamları bu ilk on yıl değil iddia ve böyle bir toplumsal birim vardı niye tartışıyorlar. Ancak, tüm aile içinde birleşmiş insanların her yaşta yarışı devam etmek olduğunu biliyoruz. hikayelerin çoğu son derece ataerkil aile vardı, ama son zamanlarda sıkı standartlar zayıflamaya başladı ve aile çok gevşek terim haline gelmiştir. Ve koşullar içinde şimdi kurdu sadece edenler sorabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.