Ev ve AileAksesuarlar

Plastik pencereler için Cibinlik: Kurulum

sokakta sıcak mevsiminin başlangıcı ile tatarcık her türlü harekete başlar. Böcekler her yerde, tam anlamıyla, bize veba. biz onlar pencere ve kapılardan girip hangi kendi evlerinde, içinde olsa bile Davetsiz misafirler bizi yalnız bırakma. Tabii ki, bugüne kadar, birçok farklı kovucular ve diğer koruma araçları icat, ancak çoğu zaman kendilerine verilen fonksiyonları ile baş edemiyoruz. Bu gibi durumlarda, sadece sineklik kuracaktır böceklerden evinizi korumak için. Nasıl bu makaleden öğreniyoruz.

tasarım Özellikleri

Birkaç yıl öncesine kadar, pencere sivrisineklere karşı bir koruma olarak renkli bir tül veya plastik örgü astı. Ama satışında bugün hiçbir eksiklikleri çağdaş ürünlerdir.

Pek çok durumda, camlara sineklik yüzey plastik ile kaplanmış olan bir cam elyaftır fajberglass, imal edilmiştir. Bu malzemeden yapılan ürünler, yüksek mukavemet ve dayanıklılık ile karakterize edilir. Bunlar hiçbir koku, iyi havayı sağlar ve güneşte erimez. Polutoramillimetrovye hücreleri toz ve sivrisineklerin girmesini önler.

Tekstil web sivrisinek ağları, bir alüminyum profil çerçeve ile geçilir, yüzeyi anodize veya belirli bir polimer bileşimi ile kaplanmış.

ürünlerin çeşidi vardır

çeşitli işlevleri yerine çünkü sineklik gibi temel öğe, çeşitli versiyonları yapılır. Bu düşünceyle, onlar ayrılabilir:

  • PVC-kaplamaya sahip "Antikoshki". Bu ürünler saldırısına karşı koyabilecek kadar güçlü kedi pençeleri ve kuşların gagaları.
  • Ev polen ve tohum nüfuz etmez, üzerinden çok küçük hücreleri ile anti-toz ızgara. Bunlar mevsimsel alerji muzdarip insanlar için tavsiye edilir.
  • Standart modeller, elde tatarcık ve sivrisinek ev korur.

örgü sabitleme yöntemine bağlı olarak sınıflandırılır:

  • Kapı ürünleri boyut olarak büyüktür. Bu tür modellerinde, daha iyi bir mukavemet sağlayan ek takviye nervürleri vardır.
  • yapıları Sürme hareketi, bir pencere kanadı ile bir kılavuz tarafından gerçekleştirilir.
  • Çerçeve modeli, Z-bağlantı elemanları yardımıyla pencerenin yüklenir.

Buna ek olarak, aynı zamanda bir silindir veya kepenk seçeneği vardır. Bu cibinlik haddelenmiş veya kutu kapatılır. Gerekirse, bu dönmeye ve pencereye kilitleyebilir.

Bu tür yapıların önemli avantajları

Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi, plastik pencereler için bir cibinlik tartışılmaz bir çok avantaj var. Ana avantajlarından biri, demokratik fiyat herhangi ortalama tüketici için kullanılabilir hale getirilmiştir hangi sayesinde düşünülebilir. Bu tasarım böcekler, sokak toz ve hatta sigara izmariti üst katlardan düşmesini evlerini korumak için izin verir.

Tür bir ürünün bulunması genel yağma olması da önemlidir plastik pencere görünümünü. Modern üreticilerin değişik renk varyasyonu modeller üretmek.

Nasıl plastik bağlantı elemanları üzerinde cibinlik yüklemek için?

Sürecin onunla uzmanların yardımı olmadan kendi başınıza ele böylece basit olması dikkat çekicidir. Kurulumu gerçekleştirmek için, çerçeve montaj braketleri (üstte ve altta iki) dört ön prisverlennyh gerekecektir. Bakım alınması gerektiğini aşağı açıklık altında yarım santimetre net alt. Üst fikstür ürünün üst kenarından bir santimetre yükseklikte yer almalıdır. Cibinlik yuvalara yüklemek kolaydır ve yere düşer. Bu yöntemin belirgin kolaylıkla rağmen, hala bazı iş eki gerektirir.

Velcro Montaj

Tasarım, dayanıklılık düzeyi yüksek bir ile karakterize edilen bir tarzda ayarlanır. Onlar da yüksek nem, doğrudan güneş ışığına maruz kalma sıcaklığı ve değişiklikleri tolere edilir. demontaj işlemi, basitçe ilave edildi ve depolama için çıkarılır. Bu tür ürünler, sadece sabun ve sünger elle yıkanabilir, ancak, aynı zamanda makinede yıkamaya.

Bir cibinlik olacak kurulum alanı, başlamadan önce, iyice orada biriken toz ve kir temizlenmelidir. Daha sonra, pencerenin çevresi üzerinde özel yapıştırıcı bant şeridi, ürün bağlanacağı bir sopa gerekir. Yüzey Velcro kanca çok sayıda örgü yapışarak ve sağlam ve maksimum sızdırmaz bağlantı sağlanması ile kaplanmıştır.

mıknatıslar vasıtasıyla montajı

Hemen bu yöntem bir öncekinden daha pahalı mal olacak unutulmamalıdır. Ama nispeten yüksek maliyetli yüksek tasarım güvenilirliği ile haklı. Yukarıdaki durumlarda olduğu gibi, elle yapılabilir. Öncelikle, iki kanat sabitleme bandı kesilmiş ve özel ceplerinde mıknatıslar eklemek gerekir. geniş yan açıklığının iç bakmalıdır. Küçük mıknatıslar geniş dibinde bulunan - üstünde.

Kit çivi ve bant sağlanan ızgara güvenceye almak için. bir metal veya plastik ekleyin için kapı kanadı, çift taraflı bant kullanabilirsiniz. Bu durumda, zemin ve eşyanın alt kenarı arasındaki en az iki milimetre değildi emin olmak için önemlidir. tüm bağlantı elemanları gizlemek ve tamamlanmış nihai tasarımı ve estetik bir görünüm sağlamak için, özel çıtaları kullanılması önerilir.

Bu yöntemin en önemli avantajları kolay kurulum ve bakım düşünülebilir. Izgara mıknatıslar kir tutmayan malzemelerden yapılmış, bu nedenle uzun orijinal görünümünü korur. Buna ek olarak, kolayca makinesinde yıkanabilir. dahil bantlar yanı sıra, açılış dibinde bağlı iki ek mıknatıs vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.