SağlıkTıp

Gözlerimin önünde Sinekler - yüksek tansiyon belirtisi

gözleri önünde Sinekler er ya da geç dünyadaki her ikinci veya üçüncü kişi görünür. Oftalmik terimlere göre, bu fenomen entoptic denir Şamandıra. oldukça uzun ve ağır depresyonda bazen bir adamı tanıtan, bir önemsememek, yaşam kalitesi üzerinde çok olumsuz bir etki gözüken, gözlerinin önünde sinek Yüzer. Fenomen tıp camiasında alaka konulara geçerli olmadığını belirtmek gerekir. Zararsız huylu olarak tedavi hangi bulundu ve vizyon ihlal ama sadece bunu engellemez, ilan edilmiştir, gözlerinin önünde uçar. Bugüne kadar, bulut yüzen hastalığa ilgili değildir.

gözlerinin önünde Sinekler. nedenleri

ne zaman bu kadar çok hastalıkları Yüzer bulut ortaya çıkar. Çoğu zaman bu bir tatsız semptom eşlik eder esansiyel hipertansiyon (yüksek tansiyon). gözlerinin önünde Sinekler tatsız ederken, çünkü sadece görsel süreci üzerindeki etkisinin. Bu olgunun varlığında hastanın ruhsal halde belirgin bir dönüşüme işaret - genellikle melankolik, hipokondriak, şiddetli sinir olur.

Esansiyel hipertansiyon bir arka plan üzerinde gözlerinizin önünde sinekler hastalık organları yedek etmediğini göstermektedir unutulmamalıdır. Böyle belirtilerin tezahürü gerekli olduğunda basıncı ölçmek için. Onun artış normalleşmesi amaçlayan faaliyetleri yapılmalıdır bulunmaktadır.

destekçileri için Psikofiziksel yöntem yatar pozisyonda düzeltme BP gevşeme ya da egzersiz seansı Psikofiziksel boşaltma önerilir. Birçok durumda, bu manipülasyonlar gözlerinin önünde basıncı ve sonlandırma titreşim sinekleri azaltmak için yeterlidir.

Kan basıncında hafif bir artış, ama titreşim Sineklerin durumu üzerinde güçlü olumsuz etkilerine ile, göz bölgesinde ellerin empoze ile nefes egzersizleri yapmak tavsiye edilir. Neredeyse her durumda, bu egzersiz barış duruma ulaşmak için yardımcı olur ve uçuşan cisimler doludur.

Normal ayrı baş masajı gerektirir için sık sık devlet getirmek.

Gözlerde can sıkıcı, şamandıraların durumunda bir göz doktoruna ziyaret etmek önerilir unutulmamalıdır. Bir uzman yardımı bir ziyaret tanı doğruluğunu kontrol etmek. Aynı zamanda sinekleri görünür ve diğer sorunlar olabileceğini unutmamak gerekir. Yani uçuşan cisimler uykusuz gece veya uzun süreli zihinsel işten sonra görünür. Bu gibi durumlarda, titreşen sinekler küçük conta oluşturulmuş olup, burada camsı cisim, değişiklikleri yol açabilir. Onlar retinaya mercek ve dökme gölgelerin ardında yüzün. Dolayısıyla, bir görüntü titreyen pus vardır.

Bazı durumlarda, sinekler, uzun süreli, aşırı fiziksel stres, intrakraniyal veya bir sonucudur göz içi basıncı. Eğer herhangi bir uçuşan cisimler derhal, fiziksel aktivite askıya otur, ama daha iyi olmalı varsa - uzanın ve rahatlayın.

uzun süre devam Yüksek tansiyon, görme kademeli düşüşe katkıda bulunabilir. hipertansiyon hastası insanlar, göz doktorunun normal sürecini gerektirir. Uzman kullanarak özel cihazlar ve aletler gözün alt kısmında bulunan denetim damarlarını üretirler. Bunlar vücudun genel durumunun göstergesi bir tür olarak kabul edilmektedir. retinada görülen değişikliklerin 80% olarak hipertansiyon olan kişiler. Bu nedenle, ne zaman bakıldığında fundusta doktor hastalık ve doğru tedavi elbette sahne netleştirmek için bir fırsat.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.